Nowy Market - duże zmiany

  • Forum

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Nowy Market - duże zmiany

   Witam! :P

   Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, w Marketach nastąpi małe trzęsienie ziemi. Kilka spraw zostało poprawionych i zmienionych. Dobrnęliśmy z wewnętrzną dyskusją o tym do końca. Oto lista zmian:

   Zlikwidowaliśmy pole Kup Teraz (KT). Często dochodziło do sytuacji, że wrogowie zamykali aukcję dając celowo KT lub zwyczajnie wielu z was nie potrafiło konkretnie sprecyzować ceny przez co aukcja leciała do archiwum. Po zmianie, informację o KT będzie można zawrzeć w informacjach dodatkowych (opcjonalnie), a moderatorzy nie będą zamykać aukcji za oferty składane w ten sposób.

   Oprócz wystawienie jednego przedmiotu w aukcji oraz pakietu kilku takich samych przedmiotów, jak to było dotychczas, oferujemy wam nową możliwość wystawienia aukcji - max. dwóch różnych przedmiotów jako pakiet za Cenę Wywoławczą (CW).

   Do różnych typów akcji podejmowanych w markecie stosowaliśmy dotąd różne szablony. Od teraz będzie obowiązywał jeden wspólny szablon dla wszystkich rodzajów akcji (kupno/sprzedaż/wymiana/wycena), gdzie jedynie dwa pola są obowiązkowe do wypełnienia - nazwa przedmiotu oraz cena. Nic więcej! Pozostałe pola są w pełni opcjonalne.

   W przypadku wymiany międzyserwerowej, wyceny oraz poszukiwania do kupna przedmiotu obowiązkowe pole do wypełnienia jest jedno - nazwa przedmiotu.

   Dział zostanie przebudowany w jeszcze prostszy sposób. Bezpośrednio po wejściu w konkretny Market zobaczycie tam wszystkie aukcje/tematy bez konieczności głębszego zagłębiania się w dziale i brnięcia przez kolejne foldery.

   Nie będzie już osobnych folderów Sprzedam, Kupię i Wycena. Zamiast tego będą dwa poziomy etykiet, które będziecie zaznaczać podczas zakładania tematu. Pierwszy określa właśnie rodzaj akcji (SPRZEDAM/KUPIĘ/WYCENIĘ), a drugi odnosi się do rodzaju klasy postaci. Etykiety konkretnego przedmiotu znikną. Na pasku bocznym po prawej stronie w prosty sposób będzie można odseparować konkretne kryteria tematów po etykietach.

   Czas zamykania tematów zostanie wydłużony z 3 dni do 5 dni. Czasami zdarzało się, że znalezienie kupca wymaga większej ilości czasu.


   W związku ze zmianami wprowadzony został nowy regulamin działu, z którym możecie się już zapoznać.
   Regulamin działu Market

   Nowy regulamin jest bardziej przejrzysty i skondensowany. Prosimy i zachęcamy do przeczytania.
   Aktualizacja marketów odbędzie się w ten piątek 20. kwietnia, 23:00-23:50. W tym czasie dział Market nie będzie dostępny.

   UWAGA! Etykiety z tematów, które już znajdują się w archiwum mogą po zmianach błędnie wskazywać informacje, ponieważ do zmian wykorzystamy źródło już aktywnych etykiet.

   Jeżeli ktoś chciałby wyrazić opinię, można to zrobić w poniższym temacie.
   Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

   Administracja Forum
   Metin2.pl :mkay:


   W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
  • Market jest już dostępny. Znajdziecie go pod poniższym linkiem.
   Market

   Ze względu na błędy etykiet wątków z archiwum, które generują one po zmianach (o czym wcześniej wspominałem) zmuszeni byliśmy usunąć stare tematy i pozostawić tylko te z tego miesiąca, aby ograniczyć to zjawisko. Liczymy na wyrozumiałość!

   Wszelkie błędy, jeśli takowe będą występować proszę zgłaszać w dziale Problemy Techniczne.
   Miłego korzystania!

   Administracja Forum
   Metin2.pl


   W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes: