GameGuard blokujący WSZYSTKO

• Gra
  • GameGuard blokujący WSZYSTKO

Cześć, byłbym wdzięczny jeśli ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami odnośnie GameGuard'a w połączeniu z Windows 7.
    Odkąd zmieniłem system z XP, GameGuard blokuje mi dosłownie wszystkie inne procesy, które próbuję uruchomić po starcie metina.
    Żeby było zabawniej, to nie mogę wówczas nawet odpalić menedżera zadań, ani wyłączyć komputera. :crazy:
    Cały folder z metinem mam dodany w antywirusie jako wyjątek, więc to nie może kolidować, natomiast priorytet procesu choć ustawiony na niski również nie pomaga.

Ktoś ma jakieś pomysły i dobre chęci na poradę?
    Z góry dziękuję.
  • @Renz mam to samo, zanim włączę metina, muszę włączyć wszystko co ewentualnie bym używał, co jest patologią. postawić sklepiku na pare h się nie da, bo gdy chcę coś włączyć (np. kartę w przeglądarce) to nie mogę. jedynie wszystko można odpalić przez administratora, a tak jak mówię kart w przeglądarce się nie da.

@Senis10 to działa na błąd "GameGuard has initial error"
    no tak
  • QUINTO, u mnie pomogła zmiana antywirusa.

Pierwsza z opcji, którą wypróbowałem, ponieważ AVG z czasem też stracił jakość i zabezpieczenia, ale odnośnie samego kolidowania z GameGuard'em - ustało wszystko i teraz mogę znów spokojnie wystawić sklep, do tego używać też komputera nie mrożąc go na jednym procesie, BO TAK i polecam antywirus Webroot Secure.

Bardzo lekki, nawiasem mówiąc, aczkolwiek jeśli nie pomoże, to wklejam coś bez pytania Ingolfa o prawa autorskie, za co sorrki, jeśli czyta, ale wiem jak irytują wszystkie znane, wykorzystane i nieskuteczne sposoby uporania się z tym cudem, które utrudnia życie czystym graczom, natomiast dla botów jest wręcz bramką, wystarczy zerknąć na youtube... :dash:

Bierzcie i praktykujcie, parafianie!

Niezależnie od tego, jakie kroki podjąłeś, aby skorygować problem, wykonaj poniższe polecenia krok po kroku:

1. Odinstaluj grę i usuń wszystkie jej składniki.

2. Zainstaluj grę na innej partycji dysku (np. na dysku D).

3. Zaktualizuj sterowniki komputera: karty graficznej (polecamy jest do tego program o nazwie Driver Booster 4), ściągnij najnowsze biblioteki DirectX.

4. Upewnij się, czy Twój sprzęt spełnia minimalne wymagania gry. Są one podane na stronie głównej gry.

5. Jeżeli posiadasz system Windows XP/Vista/7/8/10, uruchamiaj program GameforgeLive/grę z prawami administratora.

6. Przeskanuj swój komputer, wyczyść go np. przy pomocy programu CCleaner - być może jego wydajność spadła.

7. Sprawdź, czy na swoim dysku masz wolne miejsce (niezbędne do instalowania aktualizacji, jak i samego pobrania gry).

8. Możesz w ostateczności dokonać defragmentacji dysku lub formatu danych systemu - wzmocni to wydajność Twojego komputera, a format danych systemu tym bardziej powinien pomóc - wszystko zostanie zainstalowane od nowa i nie powinny pojawiać się jakiekolwiek błędy.

Podkreślam, że nie są to moje metody, a skąd jeszcze miał je Ingolf to już inna bajka, której nie znam. :crazy:
    Podpunkt ósmy w większości przekreśliłem sam, bo jednak ostatnimi czasy format robiłem trzykrotnie nie ze względu na metina, ale korzystając z okazji sprawdzałem jak mój kochany GameGuard i problem był wciąż ten sam.