Brak SM po zakupie

• Gra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Jeżeli płaciłeś kartą płatniczą to pieniądze nie zostały zabrane a zostały wstrzymane. Znajdziesz je pod "Zablokowane środki" logując się na swoje konto bankowe. Bank zawsze najpierw wstrzymuje środki przy płatności kartą i dopiero gdy otrzyma od serwisu/sklepu (a dokładniej to firmy która przyjmuje płatności) informacje że wszystko poszło zgodnie z planem to pieniądze są ściągane z konta.

Jeżeli chodzi o rozwiązanie sytuacji to jeżeli system się automatycznie nie zrozumie to prawdopodobnie po prostu pieniądze z "Zablokowanych środków" się odmrożą i wrócą na konto. Jeżeli system płatności GameForge zdąży załatwić to przed systemami to po prostu dodadzą Ci SM'y i poinformują swój system płatności o wydaniu SM.

Spokojnie, na pewno na tym nic nie stracisz, po prostu musisz odczekać swoje. Bank i system płatności akurat napotkał błąd na swojej drodze dlatego Ci nie dodało SM. Miałeś pecha i tyle. Swoją drogą - polecam założenie konta PayPal. Najlepszy środek płatności online od kilku dobrych lat.
    the end.
  • KliczeK napisał(a):

Jeżeli płaciłeś kartą płatniczą to pieniądze nie zostały zabrane a zostały wstrzymane. Znajdziesz je pod "Zablokowane środki" logując się na swoje konto bankowe. Bank zawsze najpierw wstrzymuje środki przy płatności kartą i dopiero gdy otrzyma od serwisu/sklepu (a dokładniej to firmy która przyjmuje płatności) informacje że wszystko poszło zgodnie z planem to pieniądze są ściągane z konta.

Jeżeli chodzi o rozwiązanie sytuacji to jeżeli system się automatycznie nie zrozumie to prawdopodobnie po prostu pieniądze z "Zablokowanych środków" się odmrożą i wrócą na konto. Jeżeli system płatności GameForge zdąży załatwić to przed systemami to po prostu dodadzą Ci SM'y i poinformują swój system płatności o wydaniu SM.

Spokojnie, na pewno na tym nic nie stracisz, po prostu musisz odczekać swoje. Bank i system płatności akurat napotkał błąd na swojej drodze dlatego Ci nie dodało SM. Miałeś pecha i tyle. Swoją drogą - polecam założenie konta PayPal. Najlepszy środek płatności online od kilku dobrych lat.
    w żadnym wypadku po takiej sytuacji nie dojdą SM gdyż pieniądze nie wyszły z konta zostały pobrane i zablokowane, miałeś zbyt mały limit ustawiony przerabialem to ostatnio jak HH był dzisiaj 500zł wróciło na konto po 12dniach blokady :mkay:
    :w00t: TASMANIA :w00t:

:pocieszacz: ! NA ZAWSZE OFF ! :pocieszacz:
  • Nikodem napisał(a):

w żadnym wypadku po takiej sytuacji nie dojdą SM gdyż pieniądze nie wyszły z konta zostały pobrane i zablokowane, miałeś zbyt mały limit ustawiony przerabialem to ostatnio jak HH był dzisiaj 500zł wróciło na konto po 12dniach blokady
    W jednym poście potwierdziłeś i zaprzeczyłeś wszystkiemu. Idź do sklepu i za coś zapłać, po czym zaloguj się na konto. Kwota którą zapłaciłeś też będzie widniała w zakładce zablokowane. (przeczytaj mój post jeszcze raz)

W przypadku Twojego kupna SM pieniądze wróciły bo bank zwrócił informacje do gameforge że Twój limit na to nie pozwala.

Wczoraj mi pokazało że Transaction failed, po czym otrzymałem SMS'a z banku czy transakcja XXXX była wykonana przeze mnie, potwierdziłem. Przyszedł kolejny SMS aby odczekać do 5 minut i wykonać transakcje jeszcze raz. Pieniądze były od razu odblokowane i następny zakup przeszedł bez problemów.
    the end.