Miechu - " I cry when angels deserve to die"

• Redaktor Wiki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Szczęśliwej prezentacji już czas. Mapę forum w wiki masz :rofl: :rofl: .

1. Co tam u dzieci ?
      2. Nadal piszesz anonsy w poszukiwaniu tej jednej konkretnej osoby ?
      3.Czyli wygodniej pisać na irc ?
      4. Ulubiony kolor ?
      5. Jakiego artystę najbardziej ubóstwiasz ?
      6. Kolor włosów ?
      7. Jaki środek transportu Ci najbardziej odpowiada ?
      8. Często korzystasz z kalendarza ?
      9. Jak często robisz zakupy ?
      10. Wykrzyknik czy pytajnik ?
      11. Co było pierwsze, jajko czy kura ?
      12.Aktualnie masz na coś karnet ?
      13.Na ile pytań chciałbyś odpowiedzieć ?
      ...
      69. Jaka jest Twoja ulubiona liczba ? :mkay: ;|

Wrócę

Bobcat(Lynx rufus) - ryś rudy
      Wydział Operacyjny Metin2.pl - Mistrz gry serwera Wetar

(sygna&avek by Orestes)
    • Bobcat napisał(a):

Szczęśliwej prezentacji już czas. Mapę forum w wiki masz :rofl: :rofl: .

1. Co tam u dzieci ? A dobrze, dobrze :D

2. Nadal piszesz anonsy w poszukiwaniu tej jednej konkretnej osoby ? Staram się ale idzie trudno :(

3.Czyli wygodniej pisać na irc ? Tam nie trzeba polskich znakow :D

4. Ulubiony kolor ? Niebieski

5. Jakiego artystę najbardziej ubóstwiasz ? Żadnego nie ubóstwiam.

6. Kolor włosów ? Czarny

7. Jaki środek transportu Ci najbardziej odpowiada ? Helikopter, i to tak serio :P

8. Często korzystasz z kalendarza ? Tak ze 4-5 razy dziennie

9. Jak często robisz zakupy ? Dwa razy w tygodniu: Środa i sobota

10. Wykrzyknik czy pytajnik ? ?!

11. Co było pierwsze, jajko czy kura ?

12.Aktualnie masz na coś karnet ? Siłke i basen mam za free :D

13.Na ile pytań chciałbyś odpowiedzieć ? Acc art - #Metin2.pl

...
      69. Jaka jest Twoja ulubiona liczba ? :mkay: ;| 69

Wrócę Nie wierze
    • Voilie napisał(a):

Chop suey <: Wiara w ludzkość przywrócona!

Hej! No siemaneczko :3

Przyciągnąłeś mnie nazwą prezentacji, czytając tytuł zaczęłam śpiewać :D KARAOKE!
      Ulubione zespoły? Hmhhh trudno wybrać ale taki najj to Sabaton, zaraz za nimi SOAD i Hammerfall

I ulubiona piosenka? Tutaj akurat Chop suey

Co robisz w czwartek 29 lutego? :devil: Pewno poligon jak co dzień :D (Tak wiem xd)
      A co teraz wyprawiasz? Wiki, intensywna konwersacja z pewna Teamlerką (:D) i muzyczka na słuchawkach

Twoje ulubione zajęcie? Pomaganie człowiekom

Jak Ci się podoba w team? <: Mając najlepszego WA pod słońcem oraz przecudowną SRW bycie w teamie to czysta przyjemność!

Adios :thumbsup: por favore
    • Pamster napisał(a):

Hej Mieciu Hej Chamster :D

Lubisz jak Cie tak nazywam ?:D No jawa Chamster

Nie jesteś zły? Na Ciebie nigdy Chamster !

ani obrażony ? Nie ma szans Chamster :D

Uff to dobrze xD No Wie sie Chamster

Co dzisiaj jadłeś? Słonecznik, sałatkę chwilowo-jęczmienną upłynnioną, i pyszny obiadek(Ziemniaki wołowina i sałata)

Lubisz gotować? Uwielbiammm <3

Jakie jest Twoje hobby? Lubie pomoczyć kija

Czytasz ksiązki? Czytam ale nie wszystkie

Jeszcze tu wróce !:> Dobrze Chamser! Bede czekał!
    • Orestes napisał(a):

hej :D No cześć !

jak Ci mija dzionek :) A jak do tej pory to miło lecz mało produktywnie

masz jakieś plany na weekend ;> Piątek idę na PSK, a sobota/niedziela dyżur.

Co sądzisz o ... robieniu sb tatuaży z imieniem ukochanej osoby?‎ Związek nie jest na całe życie zawsze a tatuaż tak (wiem ze można usuwać ale komplikacje odpychają wg mnie), tak więc jestem na nie.

Co lubisz robić w wolnym czasie ?‎ Zależy, czasem mam ochotę poleniuchować, czasem sprzątam/gotuję, czasem spędzam go na pracy na pasje. Zależy od tego jaki mam humor.

wrócę :) Oby tylko z pytaniami :D
    • Bobcat napisał(a):

Hej Miechu, Hej Bobcat

To znowu ja To znowu Ty!

Cieszysz się ? Prawie tak jak kiedy się dowiedziałem ze się dostałem!

Dlaczego ? Bo mogło być gorzej

Masz prezentację ? Nie mam

Powiedz coś po prezentacyjnemu Wrócę.

Co dalej ? Szkło Handlu - Informacje

A wcześniej ? Dyskusje:Miechu

^^. 5 zł albo komornik

Z mojej strony na tyle teraz. Pa, Powinienem wrócić. :D
    • Fusia napisał(a):

hej Miechu Hejaa :D I sorrka ale gdzieś mi to w powiadomieniach uciekło :/

dlaczego wiki ma błędy w artykułach? Bo ja je pisze xd

dlaczego poprawiasz je dopiero po roku:)? W teamie jestem 5 miesiecy :/ 5<12

kiedy respy poprawisz? Tam na górze jest przycisk edytuj, ew skrót Alt+Shift+E. :D

ruszysz sie do roboty?:D Jak Ingolf zada pytania to ruszę się do roboty xd

Orestes napisał(a):

Hejka :)
      No hejaa :D

Najgorsza potrawa jaką jadłeś w życiu? Ser pleśniowy

Jakieś ciekawe plany ten weekend? Zabezpieczenie pożarowe festynu i pilnowanie ławek xd

Co najbardziej szalonego zrobiłeś w swoim całym życiu? Wchodziłem do kopalni pełnej metanu xd (Skończyło się źle xd)

Do zobaczenia :)
    • Voilie napisał(a):

Elo Mieszku śmieszku No heja

Co tam u Ciebie w wielkim świecie?! Pada kurde, pada :/

Stęskniłeś się co niee? :evil: Można odczuć twój brak :D

Co kreatywnego zrobiłeś od naszej ostatniej rozmowy? xD Kreatywnego to chyba nic XD

A może zmieniłeś coś w swoim życiu?! :D Poczyniłem kroki do dluzeszego życia :D

Albo chciałbyś zmienić :o Jest taka jedna rzecz ale jak na razie brak odwagi chyba XD

Adios ;> Amigos!
    • Colore napisał(a):

Cześć! No elo!
      Jakie jest Twoje ulubione polskie miasto? Na dzień dzisiejszy powiem że Warszawa
      Miasto czy wieś? Pracować w mieście, a mieszkać na wsi.
      Potrafisz gotować? Potrafię i bardzo lubię. Jak ide do kuchni to na długo.
      Chciałbyś zostać prezydentem Państwa na 7 dni? W polsce w 7 dni nawet jednej ustawy nie uchwalisz :rofl: :rofl: :rofl: ale z systemem amerykańskim to ojjj by sie działo
    • Nowy

Orestes napisał(a):

Cześć :) Hejoo

1. Co dziś zjesz na obiad? Jeżeli moje plany nie ulegną zmianie to kotlet z piersi kurczaka z serem i pieczarkami
      2. Gotujesz trochę? Nawet często i gęsto :D
      3. Jak byś zmienił wystrój wnętrz w domu mając nieograniczony budżet? Zapewne bym urządził swój pokój w stylu gamingowym a reszte domu w zależności od tego z kim bym mieszkał.
      4. Czy słyszysz czasem na swój temat jakieś komplementy? Zazwyczaj to taki że jestem dziwny :D
      Wrócę :D Czekam, czekam
    • Nowy

Witaj, Miechu !

1. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia ? Piątek, piąteczek, piątuuuniooo !

2. Ulubiony zwierz? Dzik !

3. Medycyna konwencjonalna, czy też może medycyna niekonwencjonalna (znachorstwo itp.) ?

4. Lubisz risotto? - Jeśli tak, to mi ugotuj. Ps: zgłodniałem na samą myśl.

Pozdrawiam ! :mkay:
      "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń..."

• Nowy

Roemello napisał(a):

Witaj, Miechu ! Witaj, Roemello!

1. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia ? Piątek, piąteczek, piątuuuniooo ! Kolorek żeś mi ukradł :( Ale piątek piąteczek, piątunio xd

2. Ulubiony zwierz? Dzik ! Nie zgadłeś xd Bo nie jest nim dzik a wszytko co futrzate i puchate! :D

3. Medycyna konwencjonalna, czy też może medycyna niekonwencjonalna (znachorstwo itp.) ? Medycyna konwencjonalna, jestem zwolennikiem nauki a nie duchów przodków i magii

4. Lubisz risotto? - Jeśli tak, to mi ugotuj. Ps: zgłodniałem na samą myśl. Zależy jak zrobione, z czym. Ale zazwyczaj lubię. Jak dasz składniki to Ci zrobię :D

Pozdrawiam ! :mkay: Pozdrawiam :D

• Nowy

Siemka :)
      1. Skoro Warszawa to może SGSP ?
      2. A wiesz,że do luceum niedaleko SGSP chodzili Ci dwaj co ukradli księżyc ? :p
      3. Bieganie z wężem i robienie sik sik, wysokościówka, chemiczne czy może jeszcze coś innego ? ;)
      4. "Bogu na chwałę,bliźniemu na ratunek", czy Boga raczej w to nie mieszamy ?
      5. Skok na bungee, lot paralotnią, czy może jednak stąpanie po pewnym gruncie ?
      No to tyle :) Pogodnego dnia :)
    • Nowy

Oxytocyna napisał(a):

Siemka :) No hej spryciarzu
      1. Skoro Warszawa to może SGSP ? Połączył kropki :D
      2. A wiesz,że do luceum niedaleko SGSP chodzili Ci dwaj co ukradli księżyc ? :P O kurde chyba pójdę odwiedzić :P
      3. Bieganie z wężem i robienie sik sik, wysokościówka, chemiczne czy może jeszcze coś innego ? ;) Technika pożarnicza, systemy ppoż oraz komputerysyka w systemach chemiczno-termicznych :D
      4. "Bogu na chwałę,bliźniemu na ratunek", czy Boga raczej w to nie mieszamy ? To zależy czy wychodzimy z założenia że Bóg dał ludziom wzorki
      5. Skok na bungee, lot paralotnią, czy może jednak stąpanie po pewnym gruncie ? Skok z spadochronem i helikopter <3
      No to tyle :) Pogodnego dnia :)