Główna postać

• Szaman

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Główna postać

Witam
    Zastanawiam się nad nową postacią lub rozwijaniu obecnych i proszę o radę( gram sporadycznie, ale mam ochotę wrócić na dłużej)
    Posiadam:
    Buffa 75 pomoc i blogo G+
    Sura wp 75 ożeniona z buffem ostrze P, zbroja i strach G+ ( glowna postac i drop na DC odlamki)
    sura wp 61 dropek na eventy ostrze pod P zbrojka G+ i strach M4+
    Mental 77 bez eq silne G1 duchowe pod P bez eq ( na koncie z wp 75) ( stara glowna postac)
    eq 5b glownie na sure
    troche kasy i ok 500 otwarc szkat rybaka na sell
    troche SM na koncie z mentalem i wp 75
    Nie wiem czy zaczac nowa postacia i wbic wyzszy lvl ( myslalem nad bodym lub daggerem) czy rozwinac obecne, jesli tak to ktora?
    Jezeli zaczac gre nowa postacia to czy na osobnym koncie czy na ktoryms z posiadanych i na ktorym? może inne propozycje?

Ustawiłam losową etykietę i przeniosłam z PiW.
    Voilie
  • Masz następujące opcje:
    - grać mentalem (z expieniem to będzie droga przez mękę w porównaniu z wp lub body, a w pvp nie ma za różowo przez swoje kierunkowe skille, którymi trzeba umieć trafić),
    - grać wp (bezstresowe expienie, ale w pvp też bez szału),
    - zresetować skille mentala i rozwijać go jako body (w sumie jest to najbardziej uniwersalna postać, z taką wadą, że wp może mu zdmuchnąć aure i po zawodach),
    - nowa postać dagger (dobrze się zastanów czy nie szkoda Ci na to czasu).
    Sam mam identyczny problem do twojego, też mam wp i mentala o trochę wyższych lvlach i też się zastanawiam nad body lub dagger, ale właśnie czy warto?
  • Witaj, jeśli masz 75 wp ubranego wraz z buffem, to masz ddobry start i na tym bym póki co się zatrzymał. Na wp nie wbijaj lvl'a tylko pozarabiaj trochę, bo to praktycznie idealny lvl na zarobek. Jeśli wp Ci się nie spodoba jako główna postać, to zawsze możesz nim zarabiać na inną postać która będzie Twoją główna. Jesli mental jest dla Ciebie za wolny i czujesz się jakbyś jechał czołgiem, to polecam Ci bodziaka, może i droga postać, ale praktycznie do wszystkiego. Dobrze ubrany bodziak wszędzie da sobie radę. Więc jesli mentala masz już zrobionego (biolog, lvl) to polecam w IS wykupić zwój i zrobić go jako bodziaka. W tym czasie kiedy będziesz czytał skille na bodziaku, żeby lecieć nim z lvl'em to tym wp będziesz zarabiał na eq itd. Ku będziesz praktycznie sam sobie dropił. Wtedy powoli ogarniesz eq na bodziaka jak i skille, bo jeśli nie będziesz zwojował skilli to trochę zejdzie Ci czytanie. A jak zrobisz to już musisz sam zdecydować, ja bym zrobil tak jak napisałem, wp zrobił jako dropa, a mentala zmienił na bodziaka. Wpkiem zarabiał na eq/skille itd i potem bodziakiem jak już zrobisz wszystko to leciał z lvlem wyżej. :>
  • Chyba tak zrobie jak kolega pisze. wpki zostawie na tych lvl na dropki a mentala zmienie na bodego i bede wbijal postacie 60 lvl na zwoje tym wpkiem 61. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ten przedmiot co mowiles to zwoj zmiany profesji? i czy na zwoje expic likana? podobno wystarczy kilka minut na poczatku zeby nie robic misji fabularnych i po wbiciu 60 ma ie od razu misje mroczny narod.
  • Ja polecam zostać przy WP. Zostań na 75 lvlu aż do momentu, w którym nie odpicujesz sobie eq do groty i zarabiaj na tej mapie. Później dobicie 95 to kwestia czasu a tam wiadomo ile metinów. WP jest o tyle uniwersalny, że wszędzie sobie poradzisz tą postacią
    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
    youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay: