Jaki rubin dla sury wp typowo pod drop oraz jaka szarfa

• SURA
    • Jaki rubin dla sury wp typowo pod drop oraz jaka szarfa

Witam niech mi ktoś pomoże w wyborze rubina dla surki wp obecnie 41 lvl skile m6 ostrze m3 strach zęby zrobione staty ful int reszta silą eq kompletuje pod dt. Mam pz 12k 15 do pz defa coś ok 330 wierzcha brak z defem mam dzika 20 potworki. Planuje kupić przejrzysty rubin/ później jadeit lub szarfe ale finansowo tylko rubinka teraz.Pytanie jaki bony ma mieć rubin by surka dobrze sprawował sie w dropie. no i szarfę jaka kupić później dajmy hity same 60-100 czy np 30-40 i 6/7 średnie???? Z góry dzięki za odp i pomoc nowicjuszowi bo dawno nie grałem.
      WYGRAŁEŚ AUKCJE LUB JA WYGRAŁEM? NAPISZ DO MNIE PW
      Etolin :jinno: :thumbsup:
      Ninja 54lvl 3xG1 OFF
      Mental 49lvl G9/G1 OFF :mkay:
      Likan 30lvl 1xM3 :rofl: ON :dash:
    • Ja na wpka 55 do V3 wziąłem rubina matowego : wart def abs, więc taki ci też polecam... Te 5 czy tam nwm ile dokładnie Sr ci za dużo nie da gdy masz ostrze na m... A cena takiego rubina jest prawie 2x droższa. Postaraj się jak najszybciej dobić te ostrze do g bo to podstawa :) a co do szarfy to polecam podstawową z 15/18 % z włożonym feniksem +6/7 chodź w szarfie wydaje się że to mały boost to w rzeczywistości jest naprawdę mocnym dopalaczem :)
    • Powiedzmy ze dobije ostrze na P wtedy te sr w rubinie dadzą kopa w hitach? czy to będzie mała różnica nadal?? Poza tym szukam sr wartość def to nikt nie ma na sell...
      Ninja 54lvl 3xG1 OFF
    • Podobnie jak kolega wyżej ja bym Ci polecał kupić tańszy rubin DEFF ATAK, będzie sporo tańszy a różnica w hitach na niskich poziomach jest na prawdę mała. Szarfa z feniksem +6/7 będzie całkiem przyzwoita, choć sam mam ze z Krukiem, daje 6 śr i mniej obrażeń ale nie ma tragedii. Co do tych średnich jeszcze...
      Lepiej zaoszczędzony pieniądz na rubinie odłożyć i zbierać choćby na jedeit choć jeśli masz buffa i dobijesz ostrze do P to i tak ustoisz bez niego :>
      Jeśli zaś zależy Ci na super szybkim czyszczeniu spota to zamiast WP należało wygrać Bodziaka który robi to nieporównywalnie szybciej ale potrzebuje lepszego EQ/alchemii :)
    • Nowy

Bufik 75 lvl pomoc P blogo G5 odbicie M7. Rubina dopaść nie mogę... juz
      szukam z 8 dni i nic eq znośne myślę ale szukam dalej paru rzeczy
      NASZYJNIK: perłowy +9 2k pz/ 15 strzaly/15 sztylety/10 dzwony/3 do pe
      BUTY: skórzane kozaki+9 1.5k pz/10unik strzal/10 2reka/ 5 omdlenie/ 8 spowolnienie
      KOLCZYKI:ebo+9 20 dt/15 strzaly/20 zwierzeta
      BROŃ:fms+9 kd+4sr 45 10dt
      ZBROJA:YY+9kd+4 2kpz 5 do pz 10 strzały 10 błyskawice
      BRANZA:białe złoto 5b 10 do pz reszta taki badziew jak 10 zwierze 10 mistyki..
      TARCZA:okrągła9 5b 15 blok reszta tak jak wyżej w branzie
      HEŁM: BRAK nie mogę dopaść zamkowego 20 dt lub wyzywki
      STATY MAM FUL INT RESZTA SIŁA skile OSTRZE M6 STRACH M3 co polecasz
      zmienić co kupić by w dt dawał rade w miarę dobrze rubin kupie może
      zamiast jadelitu onyks kupić z samym blokiem no i mrok ma
      Ninja 54lvl 3xG1 OFF
    • Nowy

To co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności to kupić 2 talizmany mroku (ew 1 i próbować ulepszyć na DT). Jak już wbijesz go na +1 to wbijasz 5b i mixujesz az nie wejdzie 20-25 mroku ew 15 i 4-5% obrony. Powinno ci to dać około 150 defa na niższych piętrach i około 200-250 na wyższych. Ogólnie rzecz biorąc trochę zwaliłeś że nie wziąłeś zbrojki na 2 skill bo na P przy dobrym incie wyciąga się 200 defa a w DT to jest kosmos. Jak już ogarniesz talizman to szukaj rubina wartość deff średnie obowiązkowo bo te średnie po wbiciu ostrza na P i z dobrym eq naprawdę robią różnicę. To co jeszcze bym zmieni to tarcze na +9 ale 20 dt samo i kozaki 1,5k-2k + 10 kryt. To samo naszyjnik ten na 22 z hp + kryt będzie znacznie lepszy. Ogólnie rzecz biorąc zawsze celuj w full kryta na surze kosztem właściwie wszystkiego bo bijąc 2x więcej ustoisz 2xwięcej z racji ostrza. Mam nadzieję że pomogłem pozdro
    • Nowy

No super mam upatrzonego rubina. a co jesli kupie inny talizman +0 z 20 na mrok dużą różnice zrobi ? Poza tym jak tylko kupie rubin to wbijam 52 zeny mięć 3 skil lub od razu 55 i poprawie eq wtedy do skili na P daleko jeszcze ale czytam codziennie ks klątw kończę także muszę i tak 50 wbić :D A odnośnie talizmanu mam wypatrzony talizman lodu +0 5b z czego mrok jest 20% i 3 % defa co Ty na taka opcje :D
      Ninja 54lvl 3xG1 OFF