Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 220.

UWAGA!
Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Rękawica złodzieja

Meteorito - - Archiwum

Cytat od Taktyk_zza_plotu: „Rekawica ze skrzyni ucznia daje 1,5x drop, zaś rękawica z lasu 2x drop. Również ta kupiona w IS ma 2x drop. Jak masz założone obie rękawice "las"+"skrzynia ucznia" to będzie 2x drop. Bug polega na tym, że się nie łączą, tylko działa ta o większej wartości (czyli rękawica z lasu). Ja miałem założoną tą rękawicę z skrzyni ucznia podczas dropu blasków i po 5min zorientowałem się że coś jest nie tak "słabszy drop", potem założyłem tą rękawicę z lasu i drop się powiększył …

• Dropią w ogóle coś te szkatułki?

• Tasmania wp 55 v3

Meteorito - - Archiwum

Chłopie! Jak dla mnie, to najpierw biologa skończ! 670 a 730 defa to jest niebo a ziemia. Proponuję też zaopatrzyć się w potki def. Nie muszą być te białe, jeśli bedziesz dawał radę, to wystawczą te Wody SamBo. W przyszłości mozesz sie zaopatrzyć w jakis rubinek z defem i dasz rade

• BODY W DT:

Meteorito - - Archiwum

Jest na to świetny sposób Zapewne masz konia militarnego, więc dropnij sobie świadestwo wierzchowca. 150 defa zrobi swoje, lecz może być jeszcze troszeczke ciężko, więc proponuje sobie też skołować poty na 70-100 defa. Żeby szybciej ubijac spota. Co do EQ: Kup sobie jakieś byle jakie kolczyki 20 dt (nawet 1 bon, 1lv). Tarcza - najlepiej okrągła +6 20 dt. Żelak i bransa jest okey. Wydatek na EQ to naprawde grosze, a naprawde dużo Ci da PS. Jak już ubijesz tych żołnierzy, to łuczników bij z wierzc…

• Wymiana Yang przez IS

Meteorito - - Archiwum

Okey, dzięki

• Wymiana Yang przez IS

Meteorito - - Archiwum

Witam, mam taki dziwny plan. Otóż mam na Diumarze pewną ilość yang. Czy jesli kupie kupon SM na Diumarze i uzyje to, to czy bede mógł użyć (sm) na Tasmanii?

• Kolega wyżej nie sprecyzował. Wszystkie metiny respią sie co 30min. Najlepiej złap sobie godzine respu i wybijaj na całą mapkę. Na jednej mapce zwykle respią sie dwa metiny jednego rodzaju (na Sochan 2x55 i 2x65).

• Kolejnego dostaniesz o 12:00

• Kilka pytań od świeżaka

Meteorito - - Archiwum

1. Da sie 2. Teraz już tak, na nowy serwer - Tasmania 3. Obie postacie sobie będą dobrze radziły, wybór należy do Ciebie 4. Odp w pkt 2. 5. i na + i na - 6. Raczej przetrwa

• spot v3

Meteorito - - Archiwum

ec8e5e1da2f4a.png Proszę bardzo

• Jest Poprostu nie jeździj na tym wierzchowcu ze skrzyni na 10lv. Mi pomogło

• Cytat od Krabownik: „Cytat od Synthia: „Rekawica z is dziala na calym koncie i na wszystkich serwerach. @Krabownik rekawica z is sie sumuje. Nie wprowadzaj w blad. ” No z tym sumowaniem to pisałem " że z tego co wiem " a jeśli się sumują to jak teraz jest promocja i kupię 2 x po 30dni to będzie ona na 2 miesiące ? ” Tak, bedzie na 60 dni

• Klasa

Meteorito - - Archiwum

Heh. To był taki żart na prima aprilis

• Błąd

Meteorito - - Archiwum

Czy to jest ten błąd o którym wspomniał Ingolf? Bo ja tam mam cały czas youtu.be/Dur5gE2b6f4

• Czarny Koń

Meteorito - - Archiwum

Tylko jest jeden problem, jak klikam to nic sie nie wyświetla, żadnych opcji do wyboru. Nie da sie "porozmawiać" z Summerem

• Czarny Koń

Meteorito - - Archiwum

Dzięki, do zamknięcia No więc można wymieniać, czy nie? Polaczylam posty. Synthia

• Kolory

Meteorito - - Gry i zabawy

Słońce Pistacjowy

• Czarny Koń

Meteorito - - Archiwum

Siemka, mam szybkie pytanko, bo ostatnio nie działał mi metek i nie miałem możliwości wejść i wymienić konia na szamance. Czy teraz, jeśli kupię gałki od graczy to będę mógł je wymienić u Summer'a?

• Witam, od paru dni mam pewien problem. Podczas próby włączenia gry, wyskakuje mi takie coś: 447515364636a.png Dodam, że internet mam dobry, na nowo chciałem zainstalować grę, ale to nic nie dało. Jakieś pomysły???