Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Odżywką (wiki.metin2.pl/index.php/Od%C5%BCywka) - możesz ją kupić w IS lub od innych graczy.

• @Naturszczyk jeśli czas takiej broni nie minął (ani nie jest pod koniec czasu jej trwania) to możemy ponownie spróbować aktywować misję (a pewnie po poprawieniu błędu misji przez developerów, taka możliwość pojawi się automatycznie).

• @spoco Ty piszesz tylko po to by pisać cokolwiek ale jakoś głębiej się nad tym nie zastanawiasz... Gdybyśmy mogli zmienić narzędzie i zwracać pełnowartościową broń, to byśmy to robili. Jeśli kombinujemy i podejmujemy po kilka prób zwrócenia broni lub aktywacji zbugowanej misji to znaczy, że robimy wszystko co możemy przy pomocy narzędzi, którymi dysponujemy, aby komuś pomóc. Jeśli nadal będziesz tak bezsensownie komentował każdy post, to będziemy je kasować bez żadnego wyjaśnienia.

• @MalowanyGranat mamy małe problemy z dawaniem broni z misji (narzędzie, którym dysponujemy nie dodaje do broni średnich obrażeń), możesz jednak wysłać zgłoszenie i spróbujemy misję aktywować ręcznie. Jeśli nasza pomoc okaże się nieskuteczna, trzeba będzie niestety poczekać na patch naprawiający misję.

• Bodzie z skrzynek ucznia

Santonia - - Archiwum

Cytat od Dance4Me: „ Okolo 65-70 zmianek. JEDEN raz mialem max bon na te wszystkie mixy. 1 nasior z 45 mixow 0 efektu 2 nasioe po 20+ weszlo 2k pz 5 omdlenie. Jedyny max bon, ktory widzialem w ten event. ” Różnica pomiędzy eventowymi zmiankami a tymi z IS jest taka (co potwierdzi każdy, kto wydaje realne pieniądze na grę) - że nikt (lub mało kto) za jednym zamachem nie zużywa zmianek ISowych. Gdy nie wejdzie Ci 4-5 wzmocnień pod rząd, robisz dzień przerwy, żeby opanować emocje, że tyle kasy posz…

Santonia - - Archiwum

Stanowisz 99% graczy?

Santonia - - Archiwum

Zweryfikowaliśmy tą informację jeszcze wczoraj i otrzymaliśmy potwierdzenie, że skuteczność tych zmianek eventowych jest identyczna z tymi z IS. Moją odpowiedź w tej sprawie należy traktować jako oficjalne stanowisko wydawcy gry.

• Cytat od Handlarz30: „nie kar cielesnych sandi ale czas na zdobycie prxedmiotu lub kasy na is wydanie to strada nie sadzisz? ” Ale ja nigdzie nie zaprzeczam, że jest inaczej, masz jakiś osobisty cel by bezustannie zmieniać kierunek tej dyskusji poprzez ciągłe nadawanie nowego sensu wypowiadanym przeze mnie słowom? Popieram działanie KosmoKaczor`a i w poprzednich postach dość jasno i precyzyjnie napisałam skąd wynika moje poparcie. Od momentu gdy GF zaczęło udzielać wsparcia ofiarom kradzieży w M…

• Cytat od Handlarz30: „kradziez jest ale pomocy z GF nie ma ” Przeczytaj UWAŻNIE mój pierwszy post w tym temacie. Jeśli dla złodzieja zawłaszczenie wirtualnych przedmiotów nie jest kradzieżą, to odebranie mu wirtualnych łupów przez support nie jest dla niego żadną karą (a tylko takiej pomocy można oczekiwać od GF, chyba, że oczekujesz kar cielesnych). Dopiero dochodzenie sprawiedliwości na drodze prawnej przez osobę pokrzywdzoną spowoduje, że złodziej poniesie rzeczywiste konsekwencje swojego dzi…

• @Handlarz30 - dlatego, że GF jak każda firma podlega ustawie o ochronie danych osobowych i udzielając tych informacji w inny sposób niż ten przewidziany w ustawie (tej wersji obowiązującej w DE) sami staliby się przestępcami.

• Dobrze, że zgłosiłeś się na policję. W mojej osobistej opinii, złodziej dla którego jedyną karą będzie odebranie mu skradzionego konta/itemów (czyli to, co może zaoferować support) będzie kradł dalej bez opamiętania. Dopiero konsekwencje prawne (i społeczne, bo o kradzieży dowiaduje się rodzina/szkoła/pracodawca) mogą powstrzymać kogoś, dla kogo zawłaszczenie wirtualnych przedmiotów nie jest kradzieżą. Trzymam kciuki za Twoje działania.

• Nie, kamienie glyph są ściśle związane z eventem i misją, ich pozostawanie na postaciach może wywołać błąd, (czego ostatnio doświadczyli gracze z Metin2DE) dlatego zostały usunięte.

• Cytat od Trucicielski: „Ciekawe czy to taka spontaniczna akcja oczyszczania serwera ze starych śmieci ” To tylko akcja czyszczenia "śmieci" (przemyślana i niespontaniczna)

• Cytat od Phobia: „Czy pisząc na forum bety w zakładce klas postaci jest szansa, że do kogoś z teamu to dojdzie? Gdzie mam zgłaszać swoje spostrzeżenia? ” Na forum bety w dziale klasy. Jeśli Twój angielski nie jest najlepszy lub z jakiegoś innego powodu nie chcesz tam pisać swoich spostrzeżeń, to ostatecznie możesz pisać tutaj, my w miarę możliwości będziemy przesiewać informacje pochodzące z tego forum i przekazywać je opiekunowi projektu. Cytat od Likzer: „Miej na uwadze że ktoś może chcieć np …

• To zdanie trzeba interpretować tak: "rób na becie to, co zrobiłbyś swoją postacią po wejściu na PL takich nowości, które zostały zaimplementowane na serwerze beta".

• Cytat od VIII: „Jak nie mam EQ na PL to na becie nie mogę nic testować? Czy da się tam zdobyć itemy? ” Jednym z celów gry jest: Cytat od Comkra: „Do everything you normally do in your daily game time. Contact us if you experience something unusual. ” Czyli, rób swoją postacią to, co robiłeś na PL.

• Cytat od Akhil: „Tak btw event sprawil swietna integracje ” Tak, też stałam na Samos w Chunjo z wędką Jak dla mnie, z perspektywy gracza, event był zbyt długi. Wydaje mi się, że gdyby odbywał się cyklicznie (np. dwa razy w miesiącu) przez kilka godzin, to byłoby idealnie.

• @Taktyk_zza_plotu : Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

• @Andzia takie odwołania od dzisiejszych banów systemowych też rozpatrujemy, ale mają one niższy priorytet niż te z prawidłowego adresu mail.

• @NuBiiS - wyjaśniamy sprawę. Na pewno niesłuszne bany zostaną ściągnięte.