Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Cytat od Ute: „Nie wpisujcie żadnych danych w oknie logowania do ItemShopu, no chyba, że nie zależy wam na postaci i eq ” Tak, ukazywało się logowanie, ale chodziło o zwykły login i hasło do konta. Było to bezpieczne, nic nikomu nie zniknie (jeśli wpisał tam swoje dane do konta). Obecnie można korzystać bez problemów z Item-Shop. Cytat od Lexio: „To ja bym prosil teraz kogos z administracji o informacje, czy mozna wykonywac czynnosci w ISie bez ryzyka czy tez nalezy sie wstrzymac do czasu wyjasn…

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Ingolf - - Dyskusje Wetar

Cześć wszystkim. Otrzymałem kilka PW na temat zorganizowania Placu Zabaw na Wetarze. Planowałem otworzyć go w sobotę, ale nie zrobię tego, ponieważ będzie globalny bonus expa 100% Plac Zabaw dla serwera Wetar zostanie otwarty w ten piątek o godzinie 20:00.

• Przerwy techniczne

Ingolf - - Informacje i nowości

Koniec przerwy technicznej! Serwery są już online!

• Nie. @Aszti?

• Drodzy Gracze, Dziś kierujemy do Was pytanie dotyczące półfinałów, które będą miały miejsce 2 i 3 maja. Jeżeli uda się Wam wstrzelić w prawidłową ilość, aktywujemy dla Was drop Pi%C5%82ka.png piłek przez 2 godziny dnia 6 maja (17:00-19:00). Jeśli nie uda Wam się wstrzelić w prawidłową ilość, aktywujemy dla Was drop Ma%C5%82%C5%BC.png małży przez 2 godziny dnia 6 maja (17:00-19:00).

• W czwartek nie bedzie przerwy technicznej.

• Pewnie @Aszti?

• Nie. @DariuszIII?

• Pierwszy! Warto było wrócić? Dużo zmieniło się przez te lata? Ostatnio przeczytana książka? Wymarzona podróż?

• Drodzy Gracze, aby uprzyjemnić Wam weekend, w sobotę 29 kwietnia 2017r. od godziny 16:00 do 23:59 (8h) na wszystkich serwerach będzie aktywny bonus serwerowy +100% EXP. Życzymy dobrej zabawy! Wasz, Zespół Metin2.pl

• Przerwy techniczne

Ingolf - - Informacje i nowości

Koniec przerwy technicznej! Serwery są już online!

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Ingolf - - Dyskusje Samos

Ogólnie to Plac jest przeznaczony na inne rzeczy niż zadymki, dlatego nie mamy możliwości "ustawiania go" pod ilość dedów itp. Kiedyś organizowaliśmy tam ZUO, ale strasznie lagowało, ponieważ to zbyt małe miejsce na takie wydarzenia. Obecnie Plac nie jest zbyt często otwierany, dlatego od czasu do czasu organizujemy tam "zadymki" Wypróbujemy otworzyć go też na inny serwerach. Zależy to tylko od ilości graczy zainteresowanych zabawą.

Ale z Was marudy Jeżeli będziecie mieli ochotę to możemy Plac Zabaw powtórzyć za tydzień bądź dwa tygodnie. Plac Zabaw na Androsie nie wypalił, za mało graczy chętnych było, aby wejść na zadymkę

Generalnie to była świetna zabawa licznik w pewnym momencie wskazywał około 80 osób. Pokazaliście, że potraficie się dobrze bawić. Do następnego

• Problem jest Nam znany, został zgłoszony do Działu Technicznego jakiś czas temu. Napisz zgłoszenie na Support, dodaj załącznik z komunikatem, który się pokazuje.

W takim razie, aby wszystkim pasowało Plac Zabaw będzie otwarty od 20:30. Kiedy go zamkniemy? - to będzie zależne od zainteresowania (oraz od tego, czy mi się nie będzie chciało spać). Pozdrawiam /edit Gdybym zapomniał włączyć Placu Zabaw to jestem dostępny na IRC

Jeżeli chcecie mogę otworzyć wieczorem na Samosie Plac Zabaw o ile ktoś przyjdzie

• Cytat od Senny.: „Restart we wtorek ciekawe czego będzie dotyczyła : data-verified= "> ” Kasacja przedmiotów eventowych

• Drodzy Gracze, we wtorek (25 kwietnia) podczas przerwy technicznej, z kont graczy zostaną usunięte następujące przedmioty eventowe: - - Wasz, Zespół Metin2.pl

• Drodzy Gracze, Jutro (24 kwietnia) o godzinie 10:00 Wielkanocne Koło Fortuny nie będzie już dostępne. To ostatnia chwila, aby z niego jeszcze skorzystać! Wasz, Zespół Metin2.pl