Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 656.

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Dzisiaj do Redakcji dołączyła Neka, która zajmie się korektą. Witamy serdecznie! Przy okazji informuję, że rekrutacja na stanowisko Redaktora Metinews została otwarta. Szczegóły znajdziecie tutaj. Wszystkich chętnych zapraszamy.

• Cytat od Ingolf: „Dobry Hej O jakim zdarzeniu ostatnio myślałaś ? O tym, jak pisałam tekst i dlaczego wyszedł taki bez sensu. xD Jakiego słowa najczęściej używasz ? Nie wiem, ale na pewno jakiegoś negatywnego. :D Co byś zrobiła gdyby ostatnimi ludźmi na świecie byłabyś Ty i Twój największy wróg ?‎ Podzieliła świat na dwie części; dla mnie lądy, dla niego oceany. :s Jest rzecz, która jest dla Ciebie niewybaczalna ?‎ Zdradzanie cudzych tajemnic. Czekolada mleczna czy gorzka ? Mleczna. Jak kanapka …

• Inadis, PuciPac, Selive - dziękuję za opinię. To teraz #głembokjeniczymkałórzayEti - znaczy, znalazłam tekst napisany jakieś 2 lata temu. Inspirowany jakimś kawałkiem, którego kompletnie nie pamiętam + w dwóch wersach parafraza z "Szarych Szeregów". *** Nie pytali, czy warto Opuszczając swe domy I żegnając rodzinę, Gdy wybiły dzwony. Nie pytali, czy warto, Gdy w mundurach szarych Młodzi chłopcy szli z jasnym Uśmiechem wśród starych. Nie pytali, czy warto, Gdy przez oka mgnienie Dzieci musiały do…

• Się wypowie. Rekrutacja do Redakcji Metinews Na razie zamknięta, być może jak wrócę z urlopu (18.06), otworzymy.

• Metinews - numer jedenasty

Etincelle - - Forum

(Ukryta treść) Link do numeru: Metinews #11

• Dnia 1.06.2015 r. została wprowadzona zmiana w dziale Klasy Postaci. Od tej pory można tworzyć tematy w głównym dziale, jeśli będą dotyczyły dyskusji o więcej niż jednej profesji. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to poszukiwanie informacji oraz że przestaniecie okupować Pytania i Wskazówki z takimi tematami. Administracja Forum Metin2.pl

• Dzisiaj do Komisji Rekrutacyjnej Forum dołączyła Moderatorka Forum Arnika. Gratulujemy!

• Cytat od Nothingness: „Cytat od Santonia: „jego przygotowywanie trwa” ...już zdecydowanie za długo. Zapomniałaś dokończyć :)” Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. *pokornie prosi o jeszcze - mniej więcej - 3 dni*

• Quizy 9 i 10

Etincelle - - Archiwum

18.05.2015 (poniedziałek), o godzinie 18:00, na kanale #metin2.pl-konkurs odbędą się kolejne quizy. Dizzy (ogólny) i milionerzy (astronomia). Zapraszamy.

• Liga Quizów

Etincelle - - Archiwum

DO6rSUZ.png Dizzy (ogólny) - 11.05.2015 1. Laburra (8 pkt.) 2. Lexio (4 pkt.) 2. Athende (4 pkt.) 4. DeMoJiNeK (3 pkt.) 5. pawcio396396 (1 pkt.) Milionerzy (matematyka) - 11.05.2015 1. Athende (38 pkt.) 2. Lexio (30 pkt.) 3. Laburra (29 pkt.) 4. DeMoJiNeK (23 pkt.) 5. pawcio396396 (22 pkt.) 6. Hederath (12 pkt.)

• Dzisiaj Ingolf otrzymał awans na Super Moderatora Forum. Pozostaje on również Super Mistrzem Gry. Gratulujemy!

• Liga Quizów

Etincelle - - Archiwum

Ze względu na WEG godzinę zmieniono na 18:00. Data pozostała bez zmian.

• Liga Quizów - dyskusja

Etincelle - - Archiwum

Aaaa, no to myślę, że możemy zmienić godzinę. Poniedziałek, 18:00.

• Liga Quizów - dyskusja

Etincelle - - Archiwum

Liga Quizów

• Quizy 7 i 8

Etincelle - - Archiwum

11.05.2015 (poniedziałek), o godzinie 18:00, na kanale #metin2.pl-konkurs odbędą się kolejne quizy. Dizzy (ogólny) i milionerzy (matematyka). Zapraszamy.

• Dzisiaj Super Moderatorka Inadis przeszła na emeryturę. Dziękujemy za ogrom pracy włożony w forum i życzymy powodzenia!

• Liga Quizów - dyskusja

Etincelle - - Archiwum

Misie pysie, jest okres majówkowy, miało mnie nie być i quiz planowałam na przyszły tydzień. Jednak *hurra ._.* jestem i możemy jutro zrobić quiz. Pytanie, czy będą chętni, czy wszyscy grille i takie tam?

• Liga Quizów

Etincelle - - Archiwum

DO6rSUZ.png Dizzy (biologia) - 26.04.2015 1. Brzytwa93 (16 pkt.) 2. DeMoJiNeK (4 pkt.) 3. Awergio (2 pkt.) 4. Athende (1 pkt.) Milionerzy (ogólny) - 26.04.2015 1. Awergio (36 pkt.) 2. DeMoJiNeK (32 pkt.) 3. Athende (27 pkt.) 4. Brzytwa93 (25 pkt.)

• Zrób mema na Prima Aprilis!

Etincelle - - Archiwum

A teraz... co zawierały zestawy nagród? I Zestaw małego jubilera: Biała Perła, Niebieska Perła, Czerwona Perła, Kamień Duchowy II Zestaw małego skąpca: 3x Fioletowa Ebonitowa Szkatułka, Szkatułka Rippera III Zestaw małego majsterkowicza: Kamień Duszy Przyspieszenia +4, Kamień Duszy Potwora +4, Zwój Błogosławieństwa IV Zestaw małego naukowca: 2x Sun Zi, 2x Wu Zi, 2x WeiLiao Zi V Zestaw małego ogrodnika: 2x Fasolka Zen, 5x Pokrzywa, 5x Róża Alpejska VI Zestaw małego pijaka: 5x Fioletowa Mikstura (…

• Liga Quizów - dyskusja

Etincelle - - Archiwum

Tak, możesz włączyć się do ligi w dowolnym momencie. W 2. poście ujęte są miejsca 1-3, w pozostałych - dokładne wyniki danego quizu. Akurat tak się złożyło, że było 2x po 5 osób.