Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 182.

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Wejście do katakumb

Meteorito - - Archiwum

Można być w PT. Jesli nie udało Ci się dołączyc do PT (pomyslałeś, że idziesz na rippera) to wystarczy tylko jeden hit (np. szamanką), a wojem mozsz go ubić i zaliczy

• Szaman Healler

Meteorito - - Szaman/Szamanka

Witam, Planuje zrobić szamankę heallerkę, i potrzebuje kilku porad. Ma mi służyć - chwilowo do buffów mojej surki, lecz w poźniejszym czasie bedzie postacią PvP. -Jak wbijać kolejno skille, status. Macie jakieś przydatne wskazówki do gry tą klasą?

• Walentyn z czekolady

Meteorito - - Archiwum

Walentyn daje: -Nic -Nic -Więcej niczego -+15% do szapnu w m1 -Nic -jesli otworzysz go pare miesięcy po walentynkach to bedzie dawał +25% szpanu w m1

• drop chorągiewek w v3

Meteorito - - Archiwum

Dokladnie, 200/h idzie wyciagnac na 55lv

• Szarfa

Meteorito - - Archiwum

Wiec zmieniać, czy nie zmieniac?

• Panowie, warto uruchamiać dropa 55 do v3 na ten event?

• Szarfa

Meteorito - - Archiwum

Witam, obecnie posiadam taką szarfę: ca5ff54758cd1.png Czy jesli bym wsadził feniksa +6 (da wtedy 55-91 wartości) to o ile wiecej będę bił, jeśli z tą szarfa bije po 1550 z hita w metka?

• Meley

Meteorito - - Archiwum

Do zamkniecia

• Jeśli nie wiesz, co pierwsze wbić, to pójdź na kompromis. Wbijaj równocześnie, jesli ostrze bedzie G2 to wbij strach G2 Ja osobiście bym wbił ostrze na P.

• Nie można usunąć postaci

Meteorito - - Archiwum

W tych kodach często myliłem literę "l" z "I". Jeślijestes zalogowany na postaci i zmienisz postac to nie bedziesz mógł jej usunąć. Musisz się wylogować, zalogować i dopiero usunąć.

• Meley

Meteorito - - Archiwum

Witam, znajomy, 90lv montuje gildię. Posiadam pro surkę drop 55lv i chciałbym chodzić na meley, tylko nie wiem jakie są wymagania, bo ktoś kiedyś pisał "czy da rade 55lv ogarnąć meley". Od jakiego jest ona lvl i jakie są jej wymagania?

• Czy wbijać 75lvl?

Meteorito - - Archiwum

Jeśli chodzi o wbijanie 75lv, wstrzymałbym się. Najpierw skończ biologa, popraw troszke skille, chociaż do G1. Jeśli chodzi o zarobek to możesz robić DT, dropiać tym samym odłamki, a metki to możesz rozwalać w np. red lesie, czy jeszcze sohan. Na 75lv nie czeka Cie wiele atrakcji, a przynajmniej wiele nie dojdzie. Ja, na 55lv, narazie nie mam zamiaru wbijać 75, choć to moja główna postać.

• Na postaci expiącej załóż liderkę, na postaci expionej załóż: bengala, pd z lasu, miksturkę zarania. Jesli zarania się skończy to załóż to PD na 3 godziny, o którym wspominałem. Jeśli bedziesz postacią expiącą bił z profesorka, to dla buffa tyle samo expa będzie szło.

• Spróbuj z tym pierścieniem, który da sie zdejmować, tym na 3godz. Jest on bodajże z żelaznej skrzynii.

• Ja bym to nazwał takimi niestandardowymi ustawieniami gry

• Cytat od NieznanyAS: „Cytat od Meteorito: „- Płyta główna: Acer M480 - Procek: Intel Xeon E5450 (4x3,0 GHz) - 8 GB ramu - Grafika GT 630 2GB Wiecej raczej nie trzeba wymieniac Konta oczywiście były afk, nie uczestniczyły aktywnie w grze. ” Procesor ładny Ja zauważyłem, że dawniej jak mogłem odpalic 8kont to teraz ledwo na takim samym komputerze 3 sie odpali - co aktualizacja to coraz więcej zasobów zjadają nowe metiny. Odpalasz małe okienka 800/600 ? ” Jeśli chodzi o rozmiar okna, to sam urucham…

• Cytat od VIII: „Nie ma reguły. Bywało, że 14 metinów chodziło bez problemu, a po wszystkich aktualizacjach czasem po odpaleniu drugiego potrafi się zbugować i już ani jeden nie chce działać. To przez guarda, który gryzie się ze wszystkim. Próbuj odpalać aż błąd przestanie się pokazywać, zresetuj komputer itd. Swoją drogą ten guard robi coś poza wywalaniem metina, resetem explorera przy próbie włączenia kalkulatora lub po kliknięciu prawym guzikiem na pulpicie? Bo na pewno nie blokuje hacków. ” G…

• - Płyta główna: Acer M480 - Procek: Intel Xeon E5450 (4x3,0 GHz) - 8 GB ramu - Grafika GT 630 2GB Wiecej raczej nie trzeba wymieniac Konta oczywiście były afk, nie uczestniczyły aktywnie w grze.

• Jeśli chodzi o liczbe kont odpalanych to mój max to 14 kont. Tyle mi komp pociągnął

• Expimy Art`a

Meteorito - - Gry i zabawy

99lv 25%