Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Blad Gameguard

Santonia - - Problemy Techniczne

Może dyski Ci się usypiają? Jeśli problem występuje gdy przestajesz korzystać z laptopa to znaczy, że zachodzą na nim w tym czasie procesy, które wywołują błąd.

• Blad Gameguard

Podczas przełączania na tryb oszczędny na laptopie wykonywanych jest szereg operacji, między innymi przełączenie taktowania grafiki (to można zablokować) a wiem, że jakiekolwiek manipulacje przy sterownikach grafiki podczas grania wywołują reakcje game guard.

• Blad Gameguard

Może włącza Ci się jakieś usypianie systemu?

• Blad Gameguard

Może po postawieniu sklepu coś robisz? uruchamiasz jakąś inną grę? odchodzisz od komputera?

• Może problemem jest to, że masz więcej niż jeden metin2 (rozumiem, że trzy pozostałe związane są z pirackimi serwerami)? Wiem, że u wielu osób to działa ale zdarzają się zgłoszenia graczy u których identyczny problem ustąpił dopiero gdy odinstalowali programy do gry na pirackich serwerach. ps. kiedyś zainstalowałam metka na notebook samsung N150 i w zasadzie jedyne co mogłam, to zalogować się i sprawdzić eq, każde poruszenie się powodowało wywalenie, sprzęt po prostu nie spełniał wymagań

• Ja tylko dodam, że tak naprawdę tylko reklamowanie pirackich serwerów jest surowo zabronione na forum. Rozmowa o innych grach nie jest zabroniona ale podlega określonym regułom, tak jak Art w każdej swojej wypowiedzi na forum nie dodaje zdania: "ps. zagrajcie w nową grę GFu o nazwie [tutaj nazwa]" tak i od Was oczekujemy pewnej powściągliwości w narzucaniu rozmówcom informacji, która dla nich jest niepożądana w danym wątku. Istnieje temat, w którym każdy może podzielić się opinią na temat swojej…

• @krisoo7 jeśli nie zauważyłeś, ogłoszenie znajduje się w dziale: "wydarzenia POZA Metin2PL" i w dziale tym pojawiają się średnio 2 tematy na rok, więc chyba nie należy takich postów traktować jako zbyt natarczywe?

• @Lexio Twoja sygnatura wskazuje, że antycypujesz przyszłe ogłoszenia o promocjach ps. pozdrawiam Wetar, mój prawie ulubiony serwer.

• Niestety nie ma możliwości przeniesienia tych przedmiotów, ale w przypadku kuponów, na Twoje szczęście (albo nieszczęście) możesz je zrealizować na negrosie i za zdobyte SM kupić kolejne już na docelowym serwerze (przy niewielkiej stracie).

• "Kreatywne" memy

Santonia - - Gry i zabawy

yi2sqx3412tv.jpg

• @Reyla moja wypowiedź tyczyła się wypowiedzi @GFTrolle o czasie jaki trzeba poświecić na zabicie bossa, natomiast wszystkie sekrety dotyczące respów (poza tym, który zdradził Art) musicie odkryć sobie (właśnie w taki analityczny sposób jak to teraz robicie).

• To prawda, serwer Diumar potrzebuje ponad dwóch godzin aby wybić cały resp.

• Szpula nie działa.....

Santonia - - Archiwum

To prawdopodobnie problem dotyczy nieprawidłowej aktualizacji klienta właśnie u Ciebie, usuń zawartość folderu patch i zaktualizuj klienta od nowa.

• Szpula nie działa.....

Santonia - - Archiwum

Stawianie sklepu nie zależy od postaci a jeśli chodzi o kwotę, to teoretycznie może istnieć pewne ograniczenie (postać ma limit portfela, więc wystawianie przedmiotów, których sprzedaż spowodowałaby przekroczenie limitu może być niemożliwe ale wtedy pojawia się komunikat).

• Szpula nie działa.....

Santonia - - Archiwum

Tujka - ludzie stawiają sklepy ze szpuli i one stoją najczęściej tak długo jak mój na normalnym tobołku, więc problem prawdopodobnie dotyczy tylko Ciebie, jedynym sposobem na rozwiązanie problemu wydaje się być wysłanie zgłoszenia.

• Kamień duchowy

Santonia - - Archiwum

Kamienie nigdy nie dropiły jak szalone, zawsze trzeba było trochę się namachać, by zdobyć kd. Nie ma zasady dot. dropu kamieni, współczynnik dropu jest stały i niezmienny od początku, trzeba tylko pilnować zasady, by przewaga Twojego lvl nad lvl bossa/metina nie była zbyt duża (wiadomo, że szansa na zdobycie kd wtedy spada). ps. GFTrolle skorygował info ode mnie: 8 lat temu wprowadzono drop kamieni duchowych, czas tak szybko płynie, że faktycznie źle obliczyłam, pozostała część mojej wypowiedzi …

• Staramy się z uprzedzeniem umieszczać na forum ogłoszenia IS, ale jeśli z jakiegoś powodu wystąpi poślizg (tak jak zdarzyło się wczoraj) to i tak nikogo taka informacja nie ominie, bo logując się do gry, w oknie ładowania pojawia się zawsze ogłoszenie o HappyHour (i wczoraj też taka informacja była).

• Cytat od casio1155: „To jest moja opinia tyle w temacie ” Nawet najbardziej opiniotwórcze osoby na tym forum (czyt. najbardziej krytyczne) zwykle są wstrzemięźliwe w ocenie eventów i ograniczają się jedynie do głośnego sygnalizowania gdy np. drop przedmiotów jest tak przycięty, że wyklucza radość z udziału w evencie. Ważne, by na na forum (które jest medium opartym właśnie na opiniach) umieć ważyć słowa.

• Cytat od casio1155: „moja opinia na temat 10tych urodzin metin2: Kolejna porażka z kategorii ewentów. Jedynym pocieszeniem są ewenty poboczne głównie blaski oraz fioletowe ebonity. ” Prawdopodobnie masz fałszywe wyobrażenie na temat tego, czym jest event... a takie opinie jak Twoja szkodzą całej społeczności, bo w istotny sposób wpływają na zmniejszenie skłonności GFu do realizacji różnorakich propozycji i próśb polskiej społeczności, przekazywanych za naszym pośrednictwem. Biorąc pod uwagę, że …

• Nie można usunąć postaci

Santonia - - Archiwum

Jeśli to jedyna postać na serwerze, to magazyn musi być pusty przed kasacją postaci.