Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

iambaby - - Diumar

Quote from incognitoUNBAN: “to chcesz pograc czy nasmiewac sie z ludzi ze NoLife'ami sa bo poki co to sam sobie przeczysz w jednym zdaniu ps. zeby z kims pograc ten ktos musi grac a wsrod grajacych sa nolife'y więc????? xD ” Więc naucz się pisać po Polsku jak już zamieszczasz swoje wypowiedzi - a co to znaczy -nolife'y- może mi wytłumaczysz

• Wymagania

iambaby - - Archiwum

Mam kompa core to duo 2x2,8 ram4 grafika 256 i śmiało na nim gram na 2 postaciach. Nie wiem co wy pin dzielicie za głupoty i wciskacie kity ludziom. Od kiedy to Metin potrzebuje mocy procka czy grafiki ?? Rozum sobie wymieńcie zanim coś napiszecie znawcy wielcy się znaleźli - śmiech na sali z was.

• Powrót od 0

iambaby - - Archiwum

Quote from helionnn: “On się pytał jak zarobić BEZ IS” No jak zarobić bez IS - normalne dropić dropic i dropić jeszcze raz. Dużo odłamków- alchemia w miare droga. A po za tym bez rękawicy duzo nie zarobisz, bo drop obcięty prawie na maksa jest, taka prawda. Ale pytanie dla mnie jest bez sensu - czy da się rade zarobić beż IS ?? Tyle ludzi gra bez IS i da rade zarobić- dla chcącego nic trudnego - tyle powiem

• Quote from rymaszevsky: “Witam! Proste pytanie. Gdzie gra najwięcej ludzi? Nie chodzi mi o sklepy lecz o graczy ,,żyjących". I drugie pytanie, na którym serverze działa najlepiej rynek? Pozdrawiam mordeczki. :mkay:” Nie wiem po co te same pytania co tydzień są zadawane !!!! Moderatorzy za takie coś powinni dawać bana na forum. Pisane tyle razy gdzie co i jak, a Ty ciągle pytasz o to samo, jak ludzie o nowy serwer. Chcesz nabić posty czy spamerem być? Ciężko założyć postać i sprawdzić na jakim se…

iambaby - - Diumar

Quote from JaTylkoDoDt: “Dajcie jakaś motywację do gierki PLS” Motywacje dostaniesz więcej ładować w IS.Nasi szanowni pro powiem moderatorzy niby nie mogą naprawić zwykłych błędów w grze, pełno bugów ale niby ich nie ma. Powiem tak, że swoje postacie 91 98 lev odstawiłem po prostu. Widzę, że więcej zarabiam na wp 75 lev jak na nich. Każdy narzeka ale teraz najlepszy drop to 61-75 lev. Duże lev niczego nie kupują maja swoje dropy. Ja czekam tylko kiedy będzie info co do Halloween:))

• robienie samemu DT

iambaby - - Archiwum

Quote from AtkinsH: “Siemka. Mam takie pytanie. Wczoraj wbiłem 75 lvl i zastanawiam się czy mam szanse zrobic samemu DT. Gram mentalem: Silne G7 Duchowe M10 walniecie m7, tąpniecie m2. 16k pż, 850 def Eq: Żelak+9 20%dt Ebo+9 10 strzały, 10 ruch,10 %dt. Nasior z łez: 10 krytyk, 1k pz Branza z łez: 2k pz, 5 do pż Stalka+9 5b kd+4 2k pż 10 do pż Ekstazyjne+9 2k pż, 3 omdlenie, 3 spowolnienie Rib+9 Śr 44 kd+4 exp sokola+9 nno 20 grota, 20 zwierzeta, 6 odbicie ciosu” Nie wiem po co to pytanie z twoje…

• Quote from Voilie: “Pojawiły się zapowiadane ankiety. Zachęcam do głosowania. Więcej informacji znajdziecie w tematach: aktualizacje - klik , błędy - klik. Jeśli ktoś nie jest w temacie, to przypomnę, że ankiety powstały w celu wyklarowania sytuacji z błędami, a także z tym, czego oczekujecie w przyszłościowych aktualizacjach. W odpowiedziach znajdują się tylko te propozycje, które zgodnie z "regulaminem" zostały przesłane do mnie poprzez Prywatną Wiadomość. W razie pytań zapraszam na PW bądź IR…

• Sura WP 75lvl vs DT

iambaby - - Archiwum

Po 9k hohoho na 75 lev a smok w tej bajce był hahahhaha. Nie chcę nic więcej pisać ale nie wiem jakim cudem po 9k waliłeś na takim lev i z jakim eq kiedyś :)) Na odłamki polecam Katakumby, metki mordu fajne do dropu kamoli i ku ale mało opłacalne. Do kolegi co bił po 9k niby - mam sure wp 75 lev all skile P all eq5b zwierzak + boczuś, alchemia i co się da i nie bije nawet z krytem po 9k - chyba coś ci się przyśniło. bQuote from Riazisko: “Na metkach mordu idzie coś wyciągnąć, jak się je szybko z…

iambaby - - Diumar

Quote from MasterSura: “Kiedy pocę w PvP, bo sobie nie przypominam, żebym na pojedynku używał mikstur czerwonych? Patrz na swój nick lepiej iambaby(jestem dzieckiem)” Co ma mój nick na forum do wypowiedzi na twój temat - a twój master sura - pan sura hahaha - ??? Jesteś dzieciakiem metina dla mnie i dla reszty też. Pamiętasz jak na wojnach no koniu biłeś, w mieście jak na koniu uciekasz, bijesz z koła i do koła uciekasz, zawsze masz wymówkę. Bijesz małe lev i cieszysz swój mały autorytet bo taki…

iambaby - - Diumar

Quote from MasterSura: “Siła ataku wszystkich graczy maleje !!! Nadszedł ten dzień po tym długim czasie oczekiwania na to, każdy wie o co chodzi, MasterSura staje się wytrzymalszy i cięższy do zabicia.” Master śmiać mi się chce z Ciebie, twoich wypowiedzi i ogólnie z całości. Zarazem wstyd mi jest bo jesteś z Diumaru i od nas a takie przechwałki swoje walisz, że normalnie nie mogę. Akcje masz takie jak wpindola dostajesz koń i uciekasz. Na wojnach potrafiłeś na koniu walczyć co jest już hańbą. P…

• Exp w V2

iambaby - - Archiwum

Jak kolega wyżej się wypowiedział proponuje tylko i wyłącznie v3. W V2 zajmie ci to wieki. Lecz powiem i doradzę Ci abyś zaopatrzył się w tarcze z nno, bo pajączki potrafią w V3 ładnie omdlewać

• Czy jeszcze Ktos gra?

iambaby - - Archiwum

Quote from WalczeRibem: “Mało osob gra, ewentualnie negros i diumar chodz on tez ledwo przedzie. Wszyscy czekaja na nowy serwer by powrocic do gry ale "eksperci" mowia, ze to zniszczy metina a tak na serio to tylko to moglo by go uratowac.” Po pierwsze widać, że zero znajomości ortografii - szkoła się kłania. Po 2 na Diumarze gra dużo graczy z przekrojem lev od 20 do 120. Po 3 po co niby nowy serwer jak tacy jak Ty nigdy nie będą grać na żadnym, bo im ze wszystkim ciężko. Najlepiej jak ekspią za…

• Pytanie odnośnie odłamków

iambaby - - Archiwum

Quote from plax007: “Witam. Mam pytanie odnośnie dropienia odłamków. Chcąc na nich zarabiać tzn. zeby nie przerabiały mi się na nastpępny poziom po wydropieniu 10 muszę przed wydropieniem 10 przerzucić odlamki na inna postac czy drop włącza sie razem z wbiciem 30 lvl a przetapioanie odlamkow na dalszy kamien nastąpi po aktywowaniu misji ? Dzieki za odpowiedz i mam nadzieje ze napisalem zrozumiale :D” Następny jak by nie wiedział co i jak z odłamkami opisane na wiki od 0 do 100%. Ale po co nie ch…

• Quote from Ruudi69: “Wszystko fajnie , tylko po co znowu dropią ulepszacze z m2/pustyni ?? Metin idzie do przodu a dalej ulepy na poziomie początku. Osobiście na 114 lvlu nie używam tych ulepków ..” Tobie jako graczowi z takim lev nie potrzebne, ale innym graczom owszem Dziwne, że wypowiadasz się w takim sensie - mi nie potrzebne. A jak ktoś zaczyna od zera ? A może kiedyś zapragniesz założyć sobie dropa na m2, wtedy na pewno się przydadzą. Masz nowe mapy i zapewne eq pro - lecz nie rozumiem wyp…

• Bardzo dobre rozbicie czasu na piłki każdy może sobie wybrać godziny dropu