Search Results

Search results 1-20 of 353.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Lucjusz - - Dyskusje Diumar

Quote from Lorint.: “Uważajcie na wszelkie podróbki Lorintowe. Jak ktoś będzie wam gadał, że mam restaurację w Frankfurcie to jest nie prawda!! Jeżeli pojawi się osoba, która próbuje się pode mnie podszyć to niezwłocznie informujcie mnie o tym. ” Wypad na romowy Etolinu Obcy powiedz mu

• Rozmowy serwera Etolin

Lucjusz - - Dyskusje Etolin

Dziej się coś dzisiaj u was?

• Zmiany w grze - dyskusja

Lucjusz - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Art: “Quote from Eragonss: “Czyżby była możliwość dostania do 100 corów 1 dnia za misję ? Taka możliwość mocno wpłynie na gospodarkę metina. ” Chodzi o kamyki, które zamienia się w Gaya Quote from ToJaZlodziej: “może czas w końcu się zastanowić skąd wynika niezadowolenie graczy, twoich pośrednich żywicieli przypominam bo chyba coś ostatnimi czasy o tym zapominasz. ” Na pewne niezadowolenie po prostu nie mam wpływu. Rozumiem, że oczekujesz ode mnie rozwiązania wszelkich spraw, na które…

• Rozmowy serwera Etolin

Jakie tu stare hity wlatują

Quote from Santonia: “Quote from Lucjusz: “Ta sygnatura mówi o Tobie bardzo dużo. Nie wstyd Ci podpisywać się pod każdym postem w ten sposób? I to nie jest odejście od tego co napisałem wyżej. ” Moja sygnatura mówi o mnie, że mam poczucie humoru i dystans do siebie, nie wstyd mi tego pokazywać Również pozdrawiam Cię serdecznie. ” Po prostu czuję się źle, że w miejscu w którym faktycznie masz władzę piszesz, że jest ona Twoim fetyszem.

• Quote from Art: “Quote from Lucjusz: “I takie gadanie od dawien dawna. Nic się nie dowiesz i nic nam nie powiesz. ” Nie oczekuj ode mnie cudów. Możesz pytać któregokolwiek CM, odpowiedź dostaniesz tę samą. Z mojej strony zwiększasz jedynie licznik skarg na brakującą zmianę kanałów. ” Tylko co daje podkręcanie tego licznika. Swoją drogą czy grozi wam jakaś reprymenda za niepodanie informacji o przerwie technicznej jak dzisiaj co przyczyniło się do znacznego spadku zadowolenia graczy?

• Quote from Art: “Quote from Lucjusz: “Pytanie do was czy brakiem przywrócenia zmiany kanału chcecie zmusić nas aby już wszyscy zrezygnowali z gry i zajęli się czymś innym? Czy może jednak jest jakaś szansa aby zmiana kanału wróciła na te zimowe wieczory? Tak wiem są dłuższe, ale pewnie nikt nie chce ich poświęcać na ciągłe wpisywanie passów do konta np na Władcy En-tai. Może jednak coś z tym się uda zrobić? Podesłać wam całkiem dobrego Sebka, który to szybko zrobi? ” Jeśli Sebek ma doświadczenie…

• Rozmowy serwera Diumar

Zmiany w grze - dyskusja @Crypto

• Odlamki energii a zarobek

Lucjusz - - Pytania i Wskazówki

Nie przebijesz się przez rynek ręcznie klikając. Boty wytwarzają tego masowe ilości ponieważ płatna wersja wiadomo jakiego syfu ma opcję wytwarzania odłamków:)

• Quote from Altezza: “e tam , może wł. serwer przed 10 i będzie giercowanie dla tych co mogą ” No super. Tylko widzisz jak ktoś sobie coś zaplanował na 10 żeby to zrobić, a teraz się okazuje, że mógł to zrobić teraz, a później mieć z głowy to chyba jednak nie jest w porządku no nie? + Do tego co z tymi co byli w trakcie dungeonu? Meley i nowe dungi?

• Quote from Yovive: “Wyłączyli serwery. Było odliczanie i papa ” Czyli timingowo wyłączyłem klienta. Dziękuję za informację. Quote from Silaath: “przerwa systemu płatności ale ze server w tym czasie będzie off to nikt nie napisał boshe... ” Płatności nie działają to po co komu serwer? ;d

• Czy aktualnie jest już jakaś przerwa techniczna? Płatności miały być off, a nie serwer o 8. Czy tylko ja mam błąd łączenia? Byłem na serwerze chciałem restart klienta zrobić i nie mogę wejść ;d

Quote from 0bcy: “Dajcie kucyki nową wersje zmieńcie wygląd może wojownika na klauna Różową wersje likana... Szkoda gadać ta gra jest już takim dnem XD ” A ja poproszę osiołka i kijka żeby go poganiać. Ewentualnie jakąś ładną łaciatą krówkę A my brniemy w to dalej jak takie dwa cepy...

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from cieniu: “Jak podobala sie wczorajsza zabawa pod DT. Dla mnie to jedna z fajnieszych godzin ostatnio w metku, aż żal że tak mało teraz takich zadym na 20 osób +. ” Macie coś nagrane żeby nieobecni mogli zobaczyć? Na wakacjach to już druga taka liczniejsza zadyma ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi.Może i jesteście jednymi z bardziej zgranych ekip aktualnie, ale wczoraj już wszyscy widzieli że "bogowie" jednak krwawią, teraz tylko czekać aż inni poczują te krew... Coś czuje że się będzie działo! Dziewięć! ” Padliną śmierdzi aż na Diumarze. Chęć posmakowania niebieskiej krwi rośnie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Ninhio: “Quote from Lexio: “Dawajcie, chce zobaczyc ten 10 osobowy tzw. „Dym“ xdd ” najpierw musza wyciąć gleby i zrenderować, czekajmy ” Ja tam nawet set na pasku nie miałem nie wiem czy ktoś przekroczył 3k we mnie, jak tak to z chęcią zobaczę ” Nie gadaj tylko pochwalcie się co tam się działo dzisiaj Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Dzięx za dym, oby częściej ” Ty też ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Wszystko fajnie pięknie tylko moglibyście te nagrania nowsze wstawiać. Musicie zaktualizować. Dzieje się!

• Filmiki Diumaru

Zlepek z ulepszania fajnych itemków [url]https://www.youtube.com/watch?v=bAXuq6D3Gos[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Lorint.: “Ale proszę się nie śmiać z Tadzia, WawerBerg miał jedno z lepszych eq pvp. ” Tadzio jedynie usiłował naśladować Omegę, a eq miał takie, że nawet ze mną na mentalu dostawał baty tak samo, jak od Volwerina, czy Negaritha.Omega miał zarówno eq, jak i trick na wody young, przez co w tamtych czasach i aż do skończenia przez niego gry był niezniszczalny. Tadek wtedy latał i starał się odkryć jak Omega klika te wody - ustawiał na cztery sloty w panelu wody i męc…

• Rozmowy serwera Etolin

A tak z ciekawości bo dawno widziałem. Chunjo ma jakąś ekipę pod zadymę? Bo ostatnio widzę tylko Red Vs Jinno