Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Natis - - Porozmawiajmy o Metin2

U mnie skromnie, tylko 1 szkatułkę dostałam. Prezent to prezent - zawsze coś. Nie narzekamy

• Quote from zioberko13: “Oj przeżywacie.. Rzeczywiście serwery słabe, nie to co kiedyś i lagi były bo były ale ja jakoś od godziny 20.30 wszedłem sobie elegancko, zalogowało i dropiłem :). Soorki expiłem. No i przy tym expieniu poleciało mi te 50 szkatułek. Wynik może nie najpiekniejszy ale i tak cieszy bo sobie otworze w końcu po to ten event Lagi i lagi.. Mnie jakoś ani razu nie wyrzuciło z internetem radiowym 4mb.. Lagowalo, padałem ale i tak szło jakoś ugrać :). Nie denerwujcie się tak bo nie…

• Czekać prawie 2 h żeby Cię zalogowało a po minucie wyrzuciło - bezcenne.

• 20 minut logowania się - bardzo pozytywnie :))

• Trochę dziwnie - event świąteczny bez śniegu, ale tak marudziliście to teraz macie. Zgadzam się, że były lagi ale był też klimat i dało się spokojnie grać, ale coż każdemu się nie dogodzi ;< Tegoroczna odsłona jak dla mnie bardziej udana pod względem dropu ze skrzynek(50 % to yangi, 50 % zmianki, kamole itp). Botów dużo ale też jakby mniej chociaż pewnie się jeszcze rozkręcą..

• Shaman a PT

Natis - - Archiwum

Szamanki bufferki sa brane do pt bardzo często...Wystarczy miec tylko dobrze rozwinietą pomoc smoka (ewentualnie błogosławieñstwo). Jedyny minus to to że długo sie ładuje