Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam. Mam Daggera 55 lvl. Postać stworzona głównie do zabawy i pozostanie na tym lvlu. Chciałbym nią zarobić na kamyki lub je dropnąć na czytanie skili do P. Pomyślałem o biciu bossów na Poli. Zastanawia mnie czy dałbym radę zarobić bijąc Królową Pająków lub reinkarnację w świątyni. Jeśli ktoś próbował tego zarobku i mógłby pomóc to byłbym wdzięczny. A może polecicie jakiś inny zarobek na tym lvlu??

• Zarobek...rudy czy rybki?

lordique - - Tortuga

Quote from iFlaming: “Kilof w dłón i zaginaj do Świątyni Hwang - respią się tam same najlepsze rudy (kop głównie Niebiańskie Łzy i Ebonit, ew. Białe Złoto, Srebro, Ametyst, Złoto)” Coś mi się wydaje że w świątyni srebro nie występuje

• Zarobek...rudy czy rybki?

lordique - - Tortuga

Ja zawsze stawialem na rudy. Kupujesz kilof i lecisz do świątyni. Na pierwszych dwóch platformach nie ma problemu z szukaniem rud. Pytasz czy z żyły zrobisz jeden przetop?Trudno odpowiedzieć. Ja kopiąc rudy kilofem poziom 3 i górnictwo rozwinięte potrafie z jednej żyły wydobyć do 600 rudy ale to skrajne przypadki. Na początku z kilofem +0 jest ciężko ale później to już się robi sama przyjemność.

• Witam. Zacznę od początku czyli od tego że jest to moje pierwsze spotkanie z wojownikiem body. Postanowiłem zrobić postać 35 lvl do m2, jednak nudzi mnie troche dropienie w m2 i jest mało opłacalne bo nie dropią kamyki duchowe. Moje pytanie brzmi czy dam rade dropić kamyki na metkach w dolinie lub na pustyni na tym 35 lvlu. Moje eq: Żelek +9 czysty Śmiertelka +9 5b 1500pż, 15 atak, 3 do pż kd deff i speed +4 Tarcza 5kątna +8 nno Ebo +9 5b ZLoty wisior +9 w trakcie bonowania Srebrna +9(na począte…

• Wybór EQ - item vs. item

lordique - - Archiwum

Dzięki za odpowiedzi. Myślę że bardzo mi pomogły. A jeszcze mam pytanie odnośnie dropu Jeżeli zechce na 70 lvl dropić na metkach 65 lvl to szukać antyka +9 z wysokimi średnimi czy lepiej dzwon na 65?? I czy wogóle healerem jest sens dropić tam czy lepiej robić już dropa do m2? A jeśli drop to body żeby szybko ubijać te metki czy wp, który później będzie na mapki??

lordique - - Archiwum

Witam Czy ktoś może napisać jakie eq na 70 lvl na szamanie healerze?? Chodzi mi o to czy lepsze będą: 1. fenki, kozaki czy ekstazyjne (oczywiście +9 i bony zakładamy że w każdych takie same) 2. kolce ebo czy z łez?? 3. wachlarz zbawienia czy ekstazyjny? 3. a eq raczej int czy ludzie?? proszę o konkretne odpowiedzi. I nie piszcie tarcza 12 int + 10 ludzi bo zaczynam grę na nowym serwie i nie znajde takich itemów narazie a kasy w is nie chce ładować

• Życze powodzenia z tymi pakietami. Wprowadzenie pakietów SM zdatnych do handlu byłą przesadą ale teraz to już całkowite dno. Chyba już pora sprzedać eq a konto usunąć. Mam nadzieję ze wiele osób pójdzie w moje ślady i znajdą zabawę w innych grach, które nie są nastawione tylko na zarabianiu na graczach. A tak wogóle to czy skoro połączyliście 26 serwerów w 6 to koszty ich utrzymania spadły???

• A ja myśle że pomysł może być bardzo ciekawy. Dodatkowym plusem jest fakt, że osoby które się tym zajmą a mają zamiar zostać np. dziennikarzami będą miały okazję spróbować tego zajęcia. Mogą to być dla nich fajne doświadczenia I oczywiście w takim magazynie czekam na tematy związane z twórczością osób ze społeczności Metin2. Może pojawią się jakieś fajne opowiadania dzięki którym można będzie się trochę oderwać. Quote from Personanongrata: “A na co taki projekt od razu go do kosza, jak chcemy wi…

lordique - - Klasy Postaci

jakie butki kupić dla daggera pod pvp?? kozaki, fenki czy extazy?? zakładamy że wszystkie będą miały 2 khp i 2xabs

Quote from skejtdamian: “Niewiem czy dobrze pisze ale 1 i 2 przetop daje 10% szybkości zaklęcia natomiast 3 daje już 20 % szybkości zaklęcia.” Jeśli dobrze pamiętam to 1 i 2 przetop dają po 10% a 3 20% tylko że nie szybkości zaklęcia a wartości tego bonusu w naszyjniku tzn. że jeśli naszyjnik jest +0 i ma szybkości zaklęć 1% to otrzymujesz: za 1 przetop 10% z 1% szybkości zaklęć za 2 przetop 10% z 1% szybkości zaklęć za 3 przetop 20% z 1 % szybkościzaklęć jedynym plusem jest to że wartości te ni…

Co lepsze dla daggera 75 do expa: 1. simki +9 kd +4 2. skrzydła +6 śr 35-40 kd+4 3. skrzydła +9 sr około 20 kd+4

• Gdzie i jak efektywnie expić Surą?

lordique - - Archiwum

Klasa postaci: Sura Czarnej Magii (BM) Poziom postaci: 52 Ekwipunek (EQ): Broń - fms +9 kd+3 śr 29 8 zręka Zbroja - yy+9 speed+3 i spalony 2k hp, 3 do pz, 10 2ręka, 10 magia, 10 ogień Hełm - krwawy +9 lub wyzywka +6 Tarcza - 5kątna +8 nno Bransoleta - srebrna +9 10 pż reszta mało ważna Buty - deszczowe +6 1khp Kolczyki - ebo +9 5b Naszyjnik - perłowy +9 5b 2k hp Poziomy umiejętności (skilli): Duchowy Cios - Mroczna Ochrona - G1 Mroczne Uderzenie - Mroczny Kamień - G1 Ogniste Uderzenie - Ognisty …