Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Michu - - Porozmawiajmy o Metin2

Tak, GF chce zamknąć kopalnie złota. xD

• Quote from Bies: “A taki dzik z wyglądem mamuta biega z prędkością dzika czy mamuta? ” Z prędkością mamuta.

• Filmiki serwera Etolin

Michu - - Dyskusje Etolin

Szaman 75lvl w akcji, misje dzienne, drop blasków. [url]https://www.youtube.com/watch?v=fOo66kw4U1Q[/url]

Quote from BeeT: “Kiedy oddacie mi hajs za Bruce bo nie zbiera mi odłamków? ” Nie oddadzą Tobie hajsów, bo to Scameforge.

• Smok vs healer a gra 4fun

Michu - - Klasy Postaci

Quote from Dafuquelo: “Cześć. Jaką profesje polecacie do pogrania na luzaku na tym nowym serwerze? Smok czy healer? Planuje expic z buta na auto, robic stopy na 35/55/75 ale nie za dlugo. Z kasa na bieżąco to co będę dropic. Jakim bulidem iść u kogo skille I staty. ” Siema polecam wybrać smoka, bardzo przyjemnie się nim gra, można się samemu buffować bez potrzeby targania ze sobą innej postaci. Osobiście rozdawałem skowyt > błogo > pomoc > strzelak > talik > odbicie. Staty to int, wit, zr, siły …

• Rozmowy serwera Etolin

Jak wiadomo technicy mają swój określony czas pracy, tak więc serwery włączą najwcześniej jutro rano.

Jutro poprawka poprawki poprawki.

Czyli po to Art dał tą muzyczkę, żebyśmy podczas odpalania metina sobie ją włączali.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Spacji nie kliknąłem najwidoczniej, co ty taka uszczypliwa jesteś? ” Moim zdaniem jesteście do siebie podobni.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “no bo ty nic innego nie masz do roboty, tylko śledzić poczynania innych użytkowników forum. Jak na prawdziwego śledzia przystało. ” Sprawdzenie tego zajęło mi 2minuty, łatwa robota jak ktoś ma 200IQ. Ty loli jesteś następny.

• Rozmowy serwera Etolin

No ładnie odkryłem kim jest MinLee po czym zaczęły się jakieś wyścigi kto pierwszy da info na forum. xD

• Rozmowy serwera Etolin

Kolejne multikonto poleciało @Kogazu, @MinLee kto by się spodziewał, że to jedna i ta sama osoba. Teraz czas na ciebie loli.

Coś szybko się pobrało, na pewno dzisiaj ta aktualizacja z wierzchowcami?

• Rozmowy serwera Etolin

Droga osobo, która zrobiła konto dla loliego do atencji, mam nadzieję, że dobrze ci wylizał tyłeczek.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Ciekawe czy wysłałeś jak ładnie na Ascorana nawijales, kos ” Przynajmniej ma swoje zdanie i nie zmienia go jak ty, w zależności gdzie będziesz miał korzyści w postaci eq, lajków, atencji, bądź współpracy podczas wypraw na bossy.

• Rozmowy serwera Etolin

@MinLee widzę loli teraz ciebie za cel ubrał. No, ale kto co woli możesz mu lajkować posty, tylko, żeby później nie było, że ci dupke za plecami obrabia.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Kruszii: “Wiem @Michu Lorint to świnia za lajki sprzedałby własną rodzinę! ” Na samym początki mówiłem, żebyś się z nim nie zadawała, bo najpierw ciebie obgadywał, a teraz udaje, że to wielka miłość. No, ale przecież Michu nie ma nigdy racji, wszystko zmyśla.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Kruszii: “Nie ma się co dziwić, mi się wydaje że Loli potrzebuje poprostu zamoczyc kija ” A jak myślisz, że po co wcześniej pisał akurat do Ciebie? XD ” Chciał atencji i lajków na forum, tylko tyle. Przepraszam Sara, ale taka prawda.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Szkoda mi opuszków palców na pisanie. Co jeszcze chcesz dodać do tej historii? xd ” No i własnie taka rozmowa z tobą. Oo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “ @Michu ja nadal czekam na wyjaśnienie tej całej sytuacji. Tylko w pisaniu jesteś mocny w niczym innym. ” Już ci o tym pisałem na PW, a ty zacząłeś zmieniać temat i trollować o jakiś śledziach, wyjaśnianiu cykady i kmieciakach. Taka rozmowa z tobą.