Search Results

Search results 1-20 of 277.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

BamMargera - - Dyskusje Etolin

Quote from Lexio: “milego marnowania dnia w giereczce ” Wydaje mi się, że ludzie, którzy skończyli grę nie robią nic bardziej konstruktywnego od rozgrywki.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=WEK4hw7hMgI[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Cykada popełnił błąd, że wszedł w próbę dyskusji z tymi ludźmi. Ten gość co tak nawijał to albo czytał z kartki albo prowadził wybitny monolog bo dyskusją tego nazwać nie można. To była raczej grecka tragedia gdzie padały tylko teksty, które można zaaplikować każdemu rozmówcy nieważne czego dokonał w przeszłości. Może dwie kwestie faktycznie były, do których Cykada mógł się odnieść i jakoś skomentować.

• Event średnio mi się podoba, ale plusem jest to, że pozbyłem się całego zapasu pele. Poszło mi tego ponad 60 000 sztuk, a dzisiaj szaleńcy byli w stanie płacić 1won za 300 sztuk. Kumulacja blasków i kart działa ludziom na umysły.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Matki,żony,córki nie grają w tą gre..po jaki w to mieszacie rodziny.Za mało argumentów,żeby sięgnąć poziomu kałuży?Za bardzo weszło Wam. ” Zdecydowanie za bardzo. Jeżeli wyzywa się kogoś od biedaków to już całkowite przegięcie. Są ludzie, którzy myślą, że tylko pieniądze się liczą. Przeważnie pyszczą ci co roztrwaniają nie swoje pieniądze, a w gruncie rzeczy to zwykłe obiboki są, którzy sami nic nie osiągnęli. Czym jest ubóstwo? Czy bogactwo musi się wyrażać tylko stanem posi…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “aha xD skąd wiesz, że nie pracuję? skąd wiesz, że proszę kogokolwiek o pieniądze? zaprzeczasz sam sobie, a próbujesz nas zagiąć ” Quote from ItsDemonWolf: “wiesz lexio ja przynajmniej mam wszystko za swoje, mi matka nie dokładała xD ” Mistrz ciętej riposty. Jak mu się zadaje pytania to ma najlepsze odpowiedzi!

• Rozmowy serwera Etolin

Ta przerwa trwa od wczoraj od 8:00 czy od tego momentu była już jakaś przerwa w przerwie?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Na podstawie rozłożenia Pixeli na zdjęciu jestem w stanie określić jaka ciecz znajduje się w środku butelki. Ewidentnie jest to piwo wraz z oparami. ” Obserwując od jakiegoś czasu Twoje irytujące posty jestem w stanie stwierdzić, że coś nie pykło.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “@Mordetis To Schizofrenik usuwaj to zdjęcie, nie wolno wstawiać zdjęć na których znajdują się środki propagujące spożywanie alkoholu. ” Najpierw trzeba udowodnić, że w butelce faktycznie znajduje się alkohol. Na to, że jest coś z Tobą nie tak jest wiele przesłanek na ostatnich stronach tego tematu.

• Rozmowy serwera Etolin

Kolejne multi lecą, ale są tutaj jeszcze, które wzbudzają podobieństwo wypowiedzi. Ciekawe ile wam zajmie czasu odnalezienie kto to jest.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “ahahahah szele, ahahah jak się podrywało faceta?xdd ” Quote from kryndor: “A ja się oświadczyłem @MinLee ” Pewnie też coś o tym wiesz.

• Quote from Silaath: “przerwa systemu płatności ale ze server w tym czasie będzie off to nikt nie napisał boshe... ” Nie rozumiem dlaczego serwery mają być aktywne jak jest przerwa w czerpaniu zysków. Nie ma kasy nie ma metka.

• Potworne Trio

BamMargera - - Pytania i Wskazówki

Quote from Simlas31: “najpierw placzesz o nagrywanie a teraz o boty, typowy placzek o wszyskto ” Generalnie mi wszystko jedno jest. Ja tylko bez emocjonalnie napisałem jak jest.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

@Shadow zna się na muzyce widzę. [url]https://www.youtube.com/watch?v=oUv0NbjbGzQ[/url]

• Potworne Trio

Przecież to jest pod boty event. Będą dropić masakryczne ilości talii i mając 100% na złotą rozregulują rynek w zakresie itemów, które z nich lecą. Rynek tego nie udźwignie tylko się tym zachłyśnie. Stwierdzam tylko suchy fakt.

• Potworne Trio

Nie wiem do kogo tyczą się te odpowiedzi, ale ja nic o banach nie pisałem. Zaznaczyłem tylko, że cała koncepcja tego eventu legła w gruzach kiedy tylko pojawił się temat o nagrywaniu. To była dobra przesłanka aby go zdjąć.

• Potworne Trio

Quote from Mleko: “jak jesteś głupi to graj ''uczciwie'', skoro gf nie zdjął nieprzemyślanego eventu to jest dozwolone te twoje ''oszukiwanie'' ” Ja nazywam czyny po imieniu. Jak jesteś oszustem i ci to nie przeszkadza to rób sobie co chcesz.

• Potworne Trio

Uzbierałem już około 500 talii, ale rozegram je uczciwie i nie będę stosował krętackich myków. Generalnie ten event powinien być zdjęty po kliku dniach jak wyszło na jaw, że oszuści znaleźli obejście.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=ZFo8-JqzSCM[/url]

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=BwBKjK7Xik0[/url]