Search Results

Search results 1-20 of 77.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Varden - - Gry i zabawy

Yop @RevWolt?

Varden - - Gry i zabawy

Nope @Neferet? :3

• Varden

Varden - - Prezentacje Teamu

Quote from dotnet: “Jakie twoje imie Varden Nie fajniej bylo by miec czarno biale zdj ragnara?XD albo z opaska czarna? Wole to :D Gdzie na wakacjach byles/bedziesz W m2 zwiedzałem polanke :P Dzie pracujesz Tajemnica :P Jaki najw. lvl zbanowales Chyba 110 xd ” Quote from Deko: “Chętnie się dowiem kilku rzeczy UU robi się groźnie :D 1. Jak zaczęła się twoja przygoda z metin2 - jak usłyszałeś o tej grze ? Grę mi pokazał kolega z klasy :P 2. Pierwszy serwer na którym rozpoczynałeś grę ? Wetar 3. Ulu…

• Varden

Quote from TradinationalPlayer: “Witam Hejo :) 1. Jak wspominasz początki gry? Zacząłeś grę sam? Zaczynałem z kolegami, ale zostałem już sam :P 2. Masz rodzeństwo? Tak 3. Studia/Praca? Co dokładnie? Praca 4. W jaki sposób dostałeś się do Teamu i jakie odczucia towarzyszyły Ci na początku? Dostałem się składając podanie Byłem i jestem do tej pory mega podjarany bo robię to co od zawsze chciałem robić :D 5. Jak maksymalnie długo poczekasz na odpisanie od fishbota? Wystarczająco :P 6. Czy zdarzyła …

• Varden

Quote from dotnet: “1. ile masz w bicu Gdybym zmierzył to by centymetra zabrakło... 2. lubisz parówki z sosem kieczupowym wole sos musztardowy :p 3. jako szkoue skończyłeś prócz treningu u trenera mocy ciała Trening banowania :D 4. czemu gmi się respia w m1 Bo mogą :D 5. gdzie jest przycisk od banowania w metinie Schowany pod płaszczem GM'a ;) 6. dales się keidys nabrac na kopiowanie itemow? A żeby to raz... Kwintesencja Metina <3 ”

• Varden

Quote from JestMoc: “Witam Hejka :) 1. Co daje ci motywację do działania na rzecz Metin2? Ten gracz, który mi podziękuje za pomoc daje mi motywacje do dalszej pomocy :) 2. Jak oceniasz swoją dotychczasową pracę? Robię tyle ile jestem w stanie robić :P 3. Czy odczuwasz jakieś trudy swej pracy? Jak w każdej pracy są trudności, ale staram się je przezwyciężyć :] 4. Ulubiony kolor? Czerwony 5. Jaki jest największy cel do którego zmierzasz? Słodka tajemnica :3 6. Co uważasz o społeczności(graczach)? …

Varden - - Gry i zabawy

nope @Neferet :3

• Varden

Quote from Neferet: “Będę pierwsza z pytankami do SGM ha! Ty szczęściaro :D Dalej lubiłeś Ragnara jak zachorował i był nie do zniesienia czy też cię irytował? Miewałem momenty, że odpychał, ale mimo wszystko Ragnar to Ragnar xd Co myślisz o karze dla zdrajców Lagerthy, a najbardziej o tej głównej po powrocie z Francji? (jak coś to ci przypomnę o którą chodzi) Już nie pamiętam ;x Uważasz, że kara dla Flokiego była słuszna? Mimo wszystko nie Ślub Rollo - zdrada czy dobre posunięcie? Ten typek to w…

• Neferet

Hej Nefcia Pc czy laptop? Zimne czy ciepłe lody? Koty czy psy? Lubisz mnie? :< Miłego dnia

• Varden

Quote from kryndor: “O wielki mistrzu Vardenie, oto wybiła godzina próby, czy zostanie Pan zesłany do czeluści mroku i stawi czoła botom na Rubinium? Tylko w tobie nadzieja... Zobaczymy co przyniesie los ” Quote from Ingolf: “Cześć! Hejka Jak pracuje Ci się na Etolinie? Gracze mili? Nie narzekam, oni chyba też nie Bardziej podobało Ci się na Jawie? Jawa była moim pierwszym serwerem na którym spędziłem praktycznie pół roku. Poznałem wiele historii, ciekawe osoby, były tam niezapomniane momenty Tr…

Varden - - Gry i zabawy

Hejka wszystkim @MagKai?

Varden - - Gry i zabawy

Nie @0bcy? Zapowiada się nieźle

• Varden

Quote from Ingolf: “Bry dzień! Hejo :) Dlaczego Ingolf jest Twym Królem? Boś Ty król złoty :P Blokada, czy ostrzeżenie? Blokada Rozmowa z graczami, czy polowanie na bociki? Wpierw polowanie potem rozmowy ;) Ulubiona herbata? Zwykły lipton Pijesz kawę? Czasami :) Do następnego! 3m się ” Quote from Zoran: “Cześć Varden. Witaj Zoran. Dlaczego akurat Zoran jest Twoją inspiracją? Dobry ziomek :D Boty czy tickety? Boty <3 Zimne piwo czy gorąca kawa? Zimny energetyk :3 Twoje hobby to... gotowanie Kiedy…

Varden - - Gry i zabawy

tak @Pamster?

Varden - - Gry i zabawy

njet @Vanilla

Varden - - Gry i zabawy

Nope @Insomnia?

• Ingolf

Witam ponownie 1. Ile znasz języków? 2. Lewo czy praworęczny? 3. jakie Chipsy lubisz najbardziej? 4. Mieszałeś kiedyś bigos głową? Jeśli tak to napisz jakie to uczucie 5. Laptop czy stacjonarka? Miłego dnia

• Rozmowy serwera Jawa

Varden - - Dyskusje Jawa

Quote from Frachu: “Quote from Varden: “Usunięte zostały limity levelowe na mapach typu dt/v2/av2 itp Na Jawie takowe obowiązywały ” Nie chce drążyć tematu,ale jakie limity lvl zostały usuniete? ” Jawa miała limity levelowe na poszczególne mapy np. dt można było robić od 37 do 67 (daje przypadkowe liczby bo juz nie pamiętam), v2 loch pająków tak samo np od 56 do 69.

• Rozmowy serwera Jawa

Varden - - Dyskusje Jawa

Quote from Frachu: “To teraz do Dt można od 1 lvl wbic? ” Obowiązują takie same limity jak na innych serwerach. Np. Dt od 40 lvl, katakumby od 75 lvl

• Rozmowy serwera Jawa

Varden - - Dyskusje Jawa

Usunięte zostały limity levelowe na mapach typu dt/v2/av2 itp Na Jawie takowe obowiązywały