Search Results

Search results 1-20 of 240.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

xFIFIx - - Dyskusje Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Lexio: “slyszalem, ze to Twoje dzieci domagajace sie czegos do jedzenia, ktorego nie dostana bo dopiero teraz provident zostal splacony i pierwszenstwo ma kwestia zrobienia eq ” Znasz to z doświadczenia dlatego tata kazał Ci skończyć grę i sprzedać eq? Nie mierz innych swoją miara. Poza tym co ja poradze, że Twój stary zawitał do nas na tsa by splacić Twoje długi a przy okazji wyjaśnił cykade. ” To ja jestem jego ojcem ze go przekonałem żeby skońc…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “ Quote from SZELEMINATOR: “Ona by tak chciała ” dropic ze mna ” dam ci lajka, bo nawet śmiesznie wyszło, ale tylko za to. No i fajna nuta ogólnie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Eq pod radzia xd youtube.com/watch?v=_HfQWgpuIjU ” Już go weruso na hity złożył teraz to on musi uważać żeby kolejny go nie nagrał i wyśmiał xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smoczus: “Z tego co tu czytam i oglądam to demon próbując robić z kogoś pośmiewisko - robisz z siebie. ” Demon z siebie zrobił pośmiewisko jak założył konto na forum i zaczął grać w Metina. Jeszcze każdego przepraszał na forum i teraz nadal wyje. Przynajmniej jak to dziecko coś napisze na forum to jest śmiesznie. Pozdrowienia dla ciebie Kubus

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from xFIFIx: “a lexio przegrał z bmem w kostiumach który specjalnie zmienił ku w pecie i kd w broni i pożyczył eq na woja tylko żeby pokazać jaki to kozak przy 80%+ na miecze i 2 rękę jeżeli sobie nie zdajesz sprawy wygrać z ninja to tez trudno skoro może ubrać miecz sztylety i luk na pojedynku, dodatkowo na magię i umy tez trzeba bo wtedy chmura cię zabije na skila xd... ubrać 80%+ na sztylety miecze i strzały.. chyba to on mial trudniej niż ty tylko odp szaman i…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “przegralem w kostiumach z healerem czyli top1 klasa na arene, bez kostiumow wygralem 3;2 i nawet nie mialem chwili zawahania zeby tego pvp nie przyjac. ale co ja mam tobie tlumaczyc, ty mimo szczekania ze jestes(albo bardziej postac lexia na ktorej biegales) duzo lepszy niz demon to pvp nie wziales "bo na pvp trzeba zasluzyc" ziew ” a lexio przegrał z bmem w kostiumach który specjalnie zmienił ku w pecie i kd w broni i pożyczył eq na woja tylko żeby pokazać jaki to koza…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “ten film lepszy[url]https://www.youtube.com/watch?v=lFv5C97jZ7Q&[/url] ” osobiście mi się podoba filmik jak nersey 3-0 wygrala z toba a nie jednak nie, jak weruso cię na hity składa... wybacz mój błąd na 3 skile od aphro jeszcze bardziej mi się spodobało Ale te śmieszne 2k z skili w bma bez ochronki tez nawet spoko filmik jeszcze paru filmików jak imitacja likana grałeś tez polecam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Irre nie ma kolegów. Irre nie ma zasad. Irre to leszcze. W Irre jest jedno eq. Irre to biedaki Ah te Irre ” No, przecież wiemy.

• Rozmowy serwera Etolin

No raczej w 1 lvle

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “spoko @VerffeTenCo3ma20stu jutro 20:00? :)) jutro 20:00 bez kostiumów zapraszam ” Ty już o tej godzinie nie musisz iść spać? Rudixon pamiętaj eq mu dać

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “zrob eq, pocwicz troche bo na magie nie miec to wstyd, a pasc od magika w kosciance na um na 4 strzaly to juz w ogole beka na maxa ” Już ty zapomniałeś jak afro cię złożyła na 3 „strzały”?

• Rozmowy serwera Etolin

Widzę demon nadal wyje i nagrywa jak to się ubierze na 1 klasę i typ go nic nie bije, myślałem demonku ze zauważysz w końcu ze się sam wyśmiewasz takimi filmikami Bez odbioru, pozdrawiam fanów i mixow z irre szczególnie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “widze ze na etolinie bez zmian. Jest jedna postac, ktorej cala gildia irre nie umie ubic, a irre bedzie na kazdym kroku klamac, ze sa w stanie xd. Nawet mi was nie zal ” Ktos musial po Lexiu zastapic

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “zadymka dzisiaj? ” Powodzenia z tym

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: 75e2cf2c82ebcdda.png ” Cykada ma szczescie ze maverick nic nie bije to 11 na miecze starcza XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Quote from xFIFIx: “Rowniez dziekuje za dyme, bardzo fajna dyma pod dt kupa ludzi, mam nadzieje ze wiecej takich. (Hidden Content) ” Fifi Ty dalej się rozbijasz bodziakiem w m1? Komu itemy pokazywałem? ” no a jak inaczej xd

• Rozmowy serwera Etolin

Rowniez dziekuje za dyme, bardzo fajna dyma pod dt kupa ludzi, mam nadzieje ze wiecej takich. (Hidden Content)

• Rozmowy serwera Etolin

Nawet bez demona i aaty tu sa ciagle dymy xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BlueEve: “Loli co znajdziesz to kupię !Quote from Lexio: “ Fifi chcial pozdrowic i pochwalic sie ladnym widokiem ” czy to białe to grób? ” Niestety nie

• Rozmowy serwera Etolin

Nie umiem wstawiać zdjęć na telefonie