Search Results

Search results 1-20 of 47.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from DoKsztyUczciwy: “Tak dla panów informacji to w turcji używaja alfabetu takiego jak my. Maja tam tylko kilka liter specjalnych tak jak u nas ą, ę, ó. ” Co nie zmienia faktu, że nie dałoby się z nimi dogadać nie wszyscy turcy znaja dobrze angelski jak i polacy, a jeszcze jest arabski kraj w GF, sam derektor GF na filmie mówił, że nie da się połączyć niektórych społeczeństw np. Niemców, Rosjan, Turków razem. To się nie uda. Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• Ty gościu na blaskach chociaż jest rywalizacja, a śmieciami nazwałem ten cały drop co wymieniłeś.

• Ta i te śmieci sprzedajesz, albo po zaniżonej cenie, albo szmat czasu na sklepie przy okazji wywali ci go xxx razy, lepiej się pochwal ile pelek zalega ci w eq bo nowi gracze do 70 lvla, aż się rwą do kupna i stać ich na wszystko bo przecież gra jest niesamowicie zbalansowana rynek kwitnie. No samą przyjemność mi to sprawia. No, ale przecież mogą robić alchemie na pierdyljard postaci dzień w dzień po kilka h super monotonna przyjemność aż do groty i mapek 90.

• Quote from Hellrider: “Pupa Jasia, prędzej zrobią serwer EU, z potęgą tureckiego metina upłynie dużo czasu, nim to padnie, każda gra się kiedyś skończy, tym tokiem musiałbym całkowicie odpuścić sieciówki, bo przecież kiedyś każda gra padnie. ” Ta i turcy przejma metina i wszyscy będziemy musieli się do nich dostosować i nauczyć ich jezyka no pięknie to wymysliles Moderator Ascoran:Poprawiłem jedno słowo na bardziej odpowiednie.

• Quote from RevWolt: “Wchodzisz do isa, kupujesz przedmiot "Czwarta ręka" za 12sm za 7 dni i masz taką funkcję. Zbijasz metka, drop ukrywasz (po co ma jeszcze obciążać metina) klikasz TAB i wyświetla się piękna tabelka z dropem który możesz podnieść. Masz podgląd na to co dropło, jakie ku tak jak w sklepie tylko że wszystko jest twoje. Albo sobie przenosisz, albo klikasz prawym i tyle w temacie i graczowi lepiej i GF zarobi. ” Ta zanim to zrobię to też czas, a jak ktoś mi ksuje i trzeba być na or…

• Quote from SauBaar: “Quote from TheTruthIsPainfull: “No niezły event, opóźnione lagi, pelno syfu, który i tak schodzi jak krew z nosa, super rywalizacja, a szkoda gadac bardzo to przyjemne. ” Nie kazdy event musi sie podobac wszystkim. Dlatego w swoich ulubionych masz mniejsza ilosc konkurencjyjnych graczy. ” Ogólnie pomysł 5 w 1 nie jest zły, ale jakoś to usprawnić wypadałoby, np. kolor ku i tych unikatowych rzeczy z metina powinny być innym kolorem, a syf tym żółtym.

• No niezły event, opóźnione lagi, pelno syfu, który i tak schodzi jak krew z nosa, super rywalizacja, a szkoda gadac bardzo to przyjemne.

• Możesz się spodziewać wyłączenia serwerów z powodu braku graczy

• Jeszcze tylko taka kwestia. Gadanie, że PL nigdy w życiu nie padnie jest błędne, jak było z metinem w USA od GF, fuzje, fuzje, aż wyłączyli serwery z powodu braku graczy. To normalne, że nie będą opłacać serwerów bez graczy. Pl nie padnie tak o, ale jak zabraknie graczy to już wyłączą. Pryszłość PL idzie w tym kierunku. Zmiana dewelopera ? hmm mało co pomoże, wystarczy popatrzeć na Metin2 Brasil, Metin2 SG itd. Globale się wykruszają. Co ten turecki jakoś działa tylko najlepiej, Ale turcy to też…

• Puste hity, a szybkosc ataku

TheTruthIsPainfull - - Archiwum

Quote from Crypto: “Zawsze tak było, że powyżej danej wartości postać nie " trafiała " Wallander to kiedyś testował polecam sprawdzić ” Minelo sporo czasu. Zauwazylem, ze już ponad 200 się nie wyswietla, dlatego rodzi się pytanie, czy cos się zmienilo w tej sprawie. Nie mam obecnie możliwości sprawdzenia.

• Gdy mam np. 200 szybkości ataku, to postac nadal gubi hity ? Czy cos się zmienilo w tej sprawie ?

• Naprawa respow metinow na niektórych mapach ? np. m2 respia się w zagrodzie stajennego. Albo resp dowódcy huashin, żeby się nie respil w nieaktywnej komnacie smoka. Dodac jakis drop do azraela bo jest naprawdę marny, a boss calkiem fajny i zapomniany. Dodac możliwość w zakładce kostiumy, przycisk który pozwoli nam wybrać wygląd postaci np. 1 kostium, 2 ekwipunek. Mialo to by wygladac tak, jesli mam ubrana full postac i jest kliknięty przycisk 1 to jak do tej pory bez zmian, a jesli 2 przycisk to…

• Jak wprowadzili grote, to truta stracila na wartości, jak dodali mapki 90 lv to stalka stracila na wartości itd. taka jest kolej rzeczy cos się konczy cos się zaczyna, wszystko z czasem traci na wartości.

• Od kiedy best. lucznik , maniak itp. respia się w M3 ?

• Quote from SenNaJawie: “Quote from TheTruthIsPainfull: “Każdy uczy się na bledach, ja np. przed otwarciem taboli zrobiłbym wam psikus i oglosil, ze darmowy los od 40 lv i biolog księgi klatw, kilka dni przed eventem. Ale by były wyzwiska i płacz. ” bylo tak przed swiateczna tombola xD ” To nie wiedziałem, miałem przerwe

• 28 stycznia 2016 roku funkcja zapraszania przyjaciół została wyłączona. System ma w dalszym ciągu doręczać nagrody za już zaproszonych przyjaciół, nie będzie można zapraszać nowych. Powodem wyłączenia systemu było jego wypaczenie. Miał on powodować napływ nowych graczy, zamiast tego powodował napływ nowych KONT tego samego gracza. Zatem funkcja w ocenie zespołu nie spisywała się i dlatego zostanie wyłączona. GF też stwierdziło, żeby takie coś zrobić. Wlasnie przez takich jak ty co maja po 300 ko…

• Quote from SenNaJawie: “Teraz praktycznie caly rok cos jest, mniej lub bardziej dochodowego, cale szczescie ze nie wszystkie sa dochodowe, bo metin bylby jak priv. ” No wlasnie caly czas cos jest, nie jak kiedyś stale na przemian ZUO, OX, RESP RUD, OBRONA KAMIENI METIN i to w jakim odstępie czasowym i nikt nie plakal, ze za mało zarobil bo liczylo się, ze chociaż cos jest dla odmiany i zabawy. Dopiero pozniej dodali walentynkowy i swiateczny. Teraz jak to wygląda na event patrzycie w większości …

• wiekszosc graczy nie zna umiaru przy eventach i są strasznie pazerni. Kto kogo zaczął pierwszy dymac? Gdyby nie my gracze do niektórych zmian i aktualizacji nie musiałoby w ogóle dojść bo po co ? Tombola ktoś wspominał... Na tą okazję też większość ma masę multikont 30 lv po biolog i co sami nie psujecie sobie gospodarki?

• przewaznie biedaki polskie narzekają stałe na ISA, dali dla takich kupony w grze to co mało? Ile rzeczy z is jest do zdobycia w grze, a ile było kiedyś... Do v2 na pająki nigdy byś nie wszedł, sam sobie zrobił eq 5 bon? Chyba w snach. Teraz możesz nawet głupia rękawice czy pd z ISA kupić za yang bo masz kupon i zawsze jest jakiś wybór możesz osiągnąć to samo ale w o wiele dłużej. Problem jest q tym, że taka mentalność muszę farmic na potęgę żeby dorównać gracza z is.[ciach] a nie dorównać on też…

• co z spam botami?

TheTruthIsPainfull - - Archiwum

fusia twoje wypociny na forum i tak praktycznie nic nie znaczą i ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi. Wiesz ile rzeczy w metin2 mi przeszkadza no chyba bym musiał co chwila jakiś temat zakładać i wylewac swoje żale, ale kogo to obchodzi i tak zrobią aktualizacje jaka chcą. Po takim czasie tyle, rzeczy się nazbierało i ludzie się z tym pogodzili, bo co? Co dziennie ma ktoś pisać. Różne rzeczy np. A to metki w m2 respia się w niedostępnych miejscach. Np. W zagrodzie stajennego i co? Ludzie…