Search Results

Search results 1-20 of 664.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

SenNaJawie - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from tomasitopl: “ja wydaje 99.99pln na pakiet w pl a w UK 24.99 wiec bardzo przybliżona kwota a różnica w ilości SM jest spora szczególnie przy większych pakietach wiec to jest nie do końca poprawne. ” to zmien ip na Polskie, plac paypalem i nie rycz

• Quote from belfegor1987: “Quote from BeeT: “No i dobrze, bo jawa jest dla dobrych graczy a nie dla gnoi ” nie boj zaby i na jawe przyjdzie ten czas jak was GF wydoi i wyj...ie ” marzysz sobie, a kazdy wie ze to na starych serwach graja najwieksi frajerzy i lamusy do dojenia. Ja myslalem ze jak dadza tanie bilety to ludzi sie nazlazi pelno. Ale na szczescie ludzie na starych serwach byli zbyt glupi by to zrobic, a teraz biletow nie ma i mozecie sobie pomarzyc, nudzac sie na starych serwach. Jawa …

• Jakie eq do m1 ?

SenNaJawie - - Pytania i Wskazówki

najlepiej jakis zodiak+9, zbrojka na potwory/um+9, ewentualnie cyjanitowa, do tego ladna fryzurka i juz mozna sie pokazac w m1

• Quote from Crypto: “Mogli wam uj... dać to byście przynajmniej nie płakali, że złe godziny... Nawet jakby Wam od razu wrzucili do dozo po 1000 blasków to i takby pewnie płakali bo oni dropia 2000 i są stratni pozdro xD ” no wiesz... skoro ja nie moge dropic, to wolalbym zeby w ogole nie bylo, bo co mi z tego, hehe. A ludzi nie lubie wiec inni mnie nie obchodza mozecie wyzdychac

• specjalnie tak, niby cos dali fajnego, ale w czasie ze wiekszosc ludzi nie skorzysta, lepiej by to wygladalo gdyby nawet dropily za tydzien od 10 do 14, nikomu by nie przeszkadzalo czekanie, a wiecej ludzi by skorzystalo. 2 godziny rano i dwie wieczorem tez by bylo ok. A dawanie informacji o takim dropie pare godzin wczesniej to zwykla kpina z graczy. @Art powiedz tym wyzej zeby sie pocalowali w... z takim eventem. A i trio przedluzcie!!!!!!! Dzien z gry uciekl jakby nie patrzec!!!

• @Art proponowalbym zaczac od przedluzenia potwornego trio, za te przerwy. To by mysle ucieszylo wiekszosc graczy.

• Quote from Darek232: “Quote from Wiwek: “Najlepsza rekompensata teraz by bylo HH 30-50% troche osoby bylo by zadowolone... i kostiumy po 60dni o 20%tansze i normalnie bez dropu z szkat.. @Art no ale wiadomo dostaniemy jeszcze jeden bonus dos.. ” Za takie ciągłe wyłączanie serwerów powinien być jeden dzień is za darmo ( i ten co wprowadził ta aktualizacje niech pokryje koszta ). Nauczyłby się przykładać odpowiednio do swojej pracy ” brales cos? XD is za darmo? To by 1000 razy szybciej zabilo meti…

• Quote from JackReacher: “Nie, max to 19,6 pz. Wartosc dla 80 lv peta, startowe hp 2,0pz, stopień 6 i skoki caly czas maksymalne. ” tak tyle ze jest jeszcze poziom 7 i 8 peta;)

• Item Shop - dyskusja

Quote from Foxtrott: “Quote from AbdulBumBum: “skrzynie z szata aury po 19 SM mogliby dac ” Też jestem za , zarówno skrzynie jak i szaty (gdyby kogoś choroba strzeliła po nieudanych otwarciach) ” trzeba bylo kupowac jak byly, to jest tak, dodali szaty aury, wrzucili je do isu to byl jeden wielki placz na forum ze "o od razu szaty w IS tylko by pieniadze chcieli bla bla bla, aktualizacja na ISa". Po czym juz tydzien pozniej placz ze nie ma szat aury w IS i zeby dali skrzynki lub szaty i tak teraz…

• Quote from kamel1234: “Art szukaj sobie roboty bo daje PlN-owi max 2 lata życia ” on odpowiada za wszystkie gry gfu, nie tylko metina, jak nie wiesz co mowisz to lepiej zamilcz. Ja nie wiem, wy to musicie byc ultra uzaleznieni. "Jak ktos sobie zaplanowal bla bla bla" gra to nie sens zycia, nie mozesz pograc to idz zrob cos innego. Naciesz sie zyciem xD wspolczuje wam takiego spinania sie.

• mi tam normalnie sie odpala tak jak zawsze xD bardzo jestem ciekaw od czego to zalezy.

• Item Shop - dyskusja

Quote from LeQuer: “Trochę z innej beczki. Była sobie kiedyś "Turcja" - już jej nie ma (możliwość doładowywania waluty SM za liry tureckie, chyba każdy wie jak to działało i jak bardzo się opłacało). Stąd moje pytanie, dlaczego w innych społecznościach (np. metin2.de) gracze mają możliwość doładowywać smocze monety nasza walutą? Dlaczego skoro została usunięta Turcja nie zostaną usunięte wszystkie waluty poza tą która obowiązuje w danym kraju? Gramy w polskiego metina - doładowujemy w złotówkach…

• Quote from KliczeK: “Quote from caulen: “Skąd pajacu wiesz kiedy serwer wyłączyli, a kiedy logowanie? Nawet jeśli, to aktualizacja pojawiła się dopiero około 16 ” Wystarczy sobie stworzyć skrypt, który skanuje serwer i jego porty w cmd. "pajacu". Kto normalny w tych czasach jeszcze sprawdza co chwile czy serwer wstał, albo o której jest resp bossów. Podstawowa informatyka. ” tak szczerze to normalni ludzie i tak sa w pracy w czwartek o 10 rano;) czy w metka sami bezrobotni graja? XD

• co do waszego pitolenia ze privy robia aktualizacje w godzine itp... to czy wy macie mozgi? XD nie ogarniacie ze taki priv to jeden serwer, a podczas aktualizacji na globalu, aktualizowane sa wszystkie serwery, we wszystkich krajach, ktorych jest od cholery? Co do tych nakladek nazarow itp, to wyjasnie wam, czemu najprawdopodobniej NIGDY ich czas sie nie zatrzyma. Problem z nakladkami itp jest taki ze one nie maja ustawionego okreslonego czasu dzialania typu 168godzin, wtedy mozna by bylo zatrzy…

• Quote from Miki124: “pewnie dodali coś w stylu przerabiania 200 soków na raz ,a nie klikać 200 razy ” oby o to tam chodzilo, bo robienie rosek to istna masakra...

• Potworne Trio

Quote from BamMargera: “Przecież to jest pod boty event. Będą dropić masakryczne ilości talii i mając 100% na złotą rozregulują rynek w zakresie itemów, które z nich lecą. Rynek tego nie udźwignie tylko się tym zachłyśnie. Stwierdzam tylko suchy fakt. ” gowno prawda, dobry dropek w v3 dropnie tyle w godzine co 10 botow w m2;)

• @Art "Od teraz przedmioty bez szansy na wyprodukowanie mogą być produkowane w większej liczbie." co to [ciach] znaczy? To ze zmian odnosnie interfejsu ulepszania. Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowne określenie.

• Potworne Trio

tej wy uczciwi... skad wy jestescie? Bo na pewno nie z Polski golebie wlatuja wam same do rak, na co wy je puszczacie mowiac "wole sam zlapac wrobla". Jak wy chcecie przetrwac w tych czasach?

• Quote from CardinaleLeJiin: “Quote from Beatles: “Quote from CardinaleLeJiin: “Czy komunikat podczas otwierania szkat (potrzebujesz (2) lub (3) miejsca w ekwipunku) to tylko tymczasowy błąd czy to juz tak zostanie ? ” Tak zostanie. To jest zmiana, która miała ułatwić graczom życie. ” No tak rzeczywiście otwieram blaski i medale smoka są mi na 120 potrzebne jak zającowi dzwonek... ” mozna podobno napisac na support zeby usuneli tego typu rzeczy z eq, ja jeszcze tego nie robilem, ale trzeba bedzie…

• Item Shop - dyskusja

z tymi dzikiami to na plus, przynajmniej nie trzeba kupowac skrzynek, a tez nie widze powodu zeby nie mial byc bardziej dostepny, daje raptem 5% na potwory wiecej niz wiekszosc, a i tak ma tylko jeden bon.