Search Results

Search results 1-20 of 552.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hejka Co tam słychać? Jak Ci mijają chłodne jesienne wieczory? Masz dla mnie jakiegoś newsa? Jak tam studia / praca? Grasz obecnie w jakąś grę? Wiesz ze ta wersja mobilna forum jest trochę dziwna? Papa

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Haborym - - Zone

1. Depti 2. Zamar 3. Ayen 4. Beldwik 5. Manera 6. Aszti 7. Vesuvius 8. Shirt 9.Voilie 10. Haborym

• Spamer Miesiąca: Czerwiec! 10.gif [nagrody] 10.gif 1 Miejsce: 15x Zielona Mikstura (mała), 20x Fioletowa Mikstura (mała) 2 Miejsce: 11x Zielona Mikstura (mała), 15x Fioletowa Mikstura (mała) 3 Miejsce: 8x Zielona Mikstura (mała), 10x Fioletowa Mikstura (mała) 4 -6 Miejsce: 5x Zielona Mikstura (mała), 5x Fioletowa Mikstura (mała) Temat służący do zgłoszeń: Spamer Miesiąca - Czerwiec [zgłoszenia]

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Haborym - - Tortuga

Moi drodzy proszę o zachowanie spokoju, chyba nie chcemy zbędnych "prezentów"

• Oto i jest! Nadeszła! Wyczekiwana przez wszystkich chwila! Czas, w którym poznamy najaktywniejszych i najbardziej lubianych spamerów w marcu. Moment kiedy zostanie zaspokojona ciekawość rzeszy użytkowników, a także i samych teamlerów! Tak, to jest dokładnie ta chwila, w której mam zaszczyt i przyjemność zaprezentować Wam wyniki konkursu: Spamera Miesiąca Maj‼ Najbardziej lubiany Spamer: 1. Depti (6 głosów) 2. Shirt (5 głosów) 3. Hadron & Lexioooo & Manera & marcinP & Voilie (2 głosy) 4. Ascoran …

Haborym - - Tortuga

Cisza była raczej spowodowana bardzo ładną pogodą

Haborym - - Tortuga

Moi drodzy proszę się stosować do próśb Team Managera Jak Wam mija gra? Jakiego eventu Wam brakuje?

Haborym - - Tortuga

Moi drodzy wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! Więcej uśmiechu na twarzy i mniej kłótni na forum

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Haborym - - Samos

Moi drodzy wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! Więcej uśmiechu na twarzy i mniej kłótni na forum

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Haborym - - Zone

1. Shirt 2. Aszti 3. Manera 4. Beldwik 5. marcinP 6. Vesuvius 7. Voilie 8. Shae 9. Depti 10. Haborym

• Spamer Miesiąca: Maj! [nagrody] 1 Miejsce: 5x - Zwój Przywołania Bossa 2 Miejsce: 4x - Zwój Przywołania Bossa 3 Miejsce: 3x - Zwój Przywołania Bossa 4 -6 Miejsce: 1x - Zwój Przywołania Bossa Temat służący do zgłoszeń: Spamer Miesiąca - Maj [zgłoszenia]

Haborym - - Tortuga

Witajcie, jak mija weekend? Gotowi na nowy tydzień?

Haborym - - Tortuga

Bry wieczór Tortugo Co tam ciekawego słychać? Prezenty dla mam już kupione?

Haborym - - Samos

Bry dzionek Samos Co tam słychać?

Haborym - - Samos

Moi drodzy proszę zwracać się do siebie trochę grzeczniej!

Haborym - - Samos

Hum hum, a co Wy tutaj robiliście o tak później porze?

Haborym - - Samos

Witam z rana Jejku jaki spam tutaj i to jeszcze o tak wczesnej godzinie... Nie możecie spać?

Haborym - - Tortuga

PanWolf, a co dokładnie chciałbyś o mnie wiedzieć? Hmm w życiu prywatnym studiuje informatykę, a dokładniej jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Doświadczenie w moderowania for mam duże, swego czasu byłem Administratorem Forum na elsword.pl, ponadto w kilku projektach byłem też Moderatorem Forum lub Super Moderatorem. Obecnie jestem też Administratorem na 4Story.pl - zajmuje się tam jednocześnie grą i forum. Więcej o mnie w mojej prezentacji w Członkowie Teamu

Haborym - - Tortuga

Mniemam że do mnie Witam, mam nadzieję że będziecie zadowoleni z wykonywanej przeze mnie pracy

Haborym - - Samos

Moi drodzy proszę o stosowanie bardziej kulturalnego języka