Search Results

Search results 1-20 of 172.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from tomasitopl: “no rekompensata fajna tylko szkoda że ten manni tylko na 1h jest. ” idealny na wsadzenie transa do konia

• Rozmowy serwera Diumar

PoteznyBODY - - Dyskusje Diumar

Quote from Crypto: “Witam graczy. Jezeli ma ktos jakies fajne eq dla bodego do 40lvla na sell to piszcie PW. ” ZMIENIAJ NA MENTALARZA NABIE 40 LVL

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from WujekDiumar: “Quote from AauaaaMetin2: “ale niestety wiemy jaka jest prawda. zeby miec 5 postek z dobrym eq to albo trzeba marnowac sporo czasu albo sporo kasy, sam nie wiem co gorsze marnowanie czasu czy marnowanie kasy (nie chodzi mi o wydawanie 300 zl miesiecznie bo to nic ” malo wiesz o giereczce jeśli takie coś piszesz xd Wcisniesz mi kit ze nie trzeba wydawac grosza i mozna grac codziennie mniej niz 2h zeby cos konkretnego osiagnac? tak moze po 10 latac…

• Rozmowy serwera Diumar

AUAUAUAUA zdecyduj się, albo jesteś kozakiem, albo nabem 35 lvl. A nie raz tak, raz tak.

• Quote from TheTruthIsPainfull: “Ta i te śmieci sprzedajesz, albo po zaniżonej cenie, albo szmat czasu na sklepie przy okazji wywali ci go xxx razy, lepiej się pochwal ile pelek zalega ci w eq bo nowi gracze do 70 lvla, aż się rwą do kupna i stać ich na wszystko bo przecież gra jest niesamowicie zbalansowana rynek kwitnie. No samą przyjemność mi to sprawia. No, ale przecież mogą robić alchemie na pierdyljard postaci dzień w dzień po kilka h super monotonna przyjemność aż do groty i mapek 90. ” Ni…

• Quote from RevWolt: “Gdyby kamienie duchowe kosztowały tyle co kiedyś to może był by średnim eventem. Obecnie jest masa znacznie bardziej dochodowych eventów (bo w tej grze o to chodzi by zarabiać na ulepszanie postaci i eq). Top1 eventem w grze nadal są blaski gdzie da się wyciągnąć w godzinę 10-40W w zależności od zaradności gracza. ” Mi chodzi o sprawianie przyjemności, a nie zarobek, który i tak nie jest zły. Na mapach 90+ można spokojnie wydropić 200+ bodzi i kilka tysięcy pelerynek. Do teg…

• Quote from RevWolt: “Super kamienie metin to event w którym prócz normalnych metinów respią się super tz 5x w 1 metku, opczywiście drop 5x i mega lag na ekranie. Ogólnie przez brak systemu podnoszenia itemków i stabilność gry to bardzo średnio event. ” Przecież to chyba najlepszy event, który obecnie jest w grze.

• Quote from Handlarz30: “czyli reasumuja ten regulamin gry jest bo jest i rownie dobrze moglo by go nie byc .....to czemu jak na yt ktos wrzuca swoje foty i daje podklad muzyczny z piosenki lub wycinek z filmu jakiegos to nie jest usuwane???? inny przyklad chinczycy podrobili bmw i zmienili 1 literke i sprzedaja samochod tak samo priv ma inna nazwe a pliki z gry i troche zmienione pliki w grze maja wiec jakim prawe usuniete jak sie roznic od globala bo tego nie kumam... to raczej jak na globala c…

• Quote from Handlarz30: “Quote from PoteznyBODY: “W jaki sposób jest obchodzone ? Nie można tego robić i można dostać bana, ale allegro nic do tego. ” a co ma yt gdzie filmiki ktos wrzuca???to tak samo jak wedlug ciebie portal na A nic nie ma do tego....nie mozna wystawiac na seel waluty a mimo to jest wystawiania co do filmikow z priva to tez to obejda i wrzucac beda na zagraniczne stronki lub inne niz yt tam gdzie mozna i prawa nie sa chronione tak jak wystawianie na portalu .... ” Czyli nie ro…

• Quote from Handlarz30: “Quote from PoteznyBODY: “Gdzie zabroniona jest sprzedaż waluty postaci ? W regulaminie gry = allegro to nie obchodziGdzie znajdują się przepisy dotyczące praw autorskich itp ? W obowiązujących przepisach prawa krajów = yt to obchodzi Już jasne? ” juz mnie oswieciles i dziekujeto oswiec mnie czemu jest regulamin gry jak jest obchodzony chodzi o cziterow i sprzedaz na portalach yang ” W jaki sposób jest obchodzone ? Nie można tego robić i można dostać bana, ale allegro nic …

• Quote from Handlarz30: “Quote from PoteznyBODY: “Quote from Handlarz30: “Quote from PoteznyBODY: “Quote from Handlarz30: “za filmy banuja bo sie lamie prawa i regulamin gry to czemu team i firma nie zglasza allegro ze ktos wystawia wony i itemy itp itd i nie usuwaja aukcji??? ” Bo nie może tego zrobić. ” allegro zglosic i poprosic o usuniecie nie moze ale yt o usuniecie filmu moze dziwne....po co regulamin wogle gry maja ...??? ” A na jakiej podstawie mają prosić allegro o usunięcie. ” zabronion…

• Quote from Handlarz30: “Quote from PoteznyBODY: “Quote from Handlarz30: “za filmy banuja bo sie lamie prawa i regulamin gry to czemu team i firma nie zglasza allegro ze ktos wystawia wony i itemy itp itd i nie usuwaja aukcji??? ” Bo nie może tego zrobić. ” allegro zglosic i poprosic o usuniecie nie moze ale yt o usuniecie filmu moze dziwne....po co regulamin wogle gry maja ...??? ” A na jakiej podstawie mają prosić allegro o usunięcie.

• Quote from Handlarz30: “za filmy banuja bo sie lamie prawa i regulamin gry to czemu team i firma nie zglasza allegro ze ktos wystawia wony i itemy itp itd i nie usuwaja aukcji??? ” Bo nie może tego zrobić.

• Rozmowy serwera Diumar

Prawdziwi wojownicy biją się w eq do expa.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from PoteznyBODY: “No niby tak, ale nie do końca. Jeżeli sobie na drzwiach do domu napiszesz regulamin, który mówi o akceptacji razem z wejściem i zgodnie z nim w środku można mordować ludzi to wcale nie oznacza, że rzeczywiście można mordować. ” Ale ty tępy jesteś człowieku... Piękne porównanie ukazujące twój tryb myślenia, gratulacje ” JA nie odnosze się do żadnej konretnej sytuacji, tylko do myślenia ,, hurr durr było wpisane w regulamin, więc mogli"

• Rozmowy serwera Diumar

No niby tak, ale nie do końca. Jeżeli sobie na drzwiach do domu napiszesz regulamin, który mówi o akceptacji razem z wejściem i zgodnie z nim w środku można mordować ludzi to wcale nie oznacza, że rzeczywiście można mordować.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “juz widze sprawe w sadzie xd "firma ktorej jest wlasnoscia moje konto zablokowali mi dostep do gry, wiem wiem ze zgodzilem sie na warunki korzystania z uslugi ale za darmo mi zablokowali konto" ” Prawo jest ponad regulaminem gry, więc jeśli regulamin gry był niezgodny z prawem to można skutecznie walczyć w sądzie.

• Rozmowy serwera Diumar

DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ KOMENTARZ: SUPER PARTIA

• 100% exp i to mi się podoba.

• Rozmowy serwera Diumar

Ale zwierzyniec XD