Search Results

Search results 1-20 of 110.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

zihal - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Santonia: “@IreePlebS - dla Metin2 przewidziany jest wyjątek, nie traktujemy multikont jako łamania OWK. ” kiedyś multikonto to był problem a teraz bez mutli nic nie zrobisz tak z ciekawości jak to będzie zaczniecie udzielać sensowne informacje bądź inaczej odpowiedzi jakie dostajecie podczas zgłaszania problemów bugów nowości itd? tzn fajnie jak byście napisali coś jak wam odpowiedzą a nie tylko ok zgłoszone i czekamy na odpowiedz jak się coś dowiemy to was poinformujemy i na tym sie…

• Ognista Ziemia " Zbugowany Razador "

zihal - - Archiwum

Nick : zihu / Kirys Serwer : Diumar

Ja bardzo przepraszam ale czy [ciach] w końcu zacznie ktoś coś robić z tą grą tymi chorymi bugami w tej grze jak i zamykaniem , wywalaniem klienta itd bo już normalnie to się nie da grzeczniej pisać człowiek gryzie się w język jakieś 30 razy by nie puściły mu nerwy pisząc jakiś post Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowny zwrot.

co za patologia z tą firmą się robi z dnia na dzień partactwo na każdym kroku i nikt nawet nie raczy sensownie na nic odpowiedzieć

moze wejdzie jakiś admin na gre metin2 serwer diumar i ogarnie te zbugowane metki w miejscach gdzie się nie da dojść bo już ich trochę się zebrało łącznie

może ktoś z administracji wypowie na temat tego syfu co się dzieje w tej grze ponieważ to już nawet śmieszne nie jest ile razy można otwierać metki logować się zamykać metki bo się bugują i nie da się z nimi nic zrobić za chwile wywali tu cię tnie opóźnienia wszystko na tej grze jest tak rozwalone zbugowane 0 jakiej kolwiek interwencji informacji itd odnośnie gry i tego co się z tym dzieje

wiec tak się nazywa wasza stabilne serwery?? by zabrać zmiany kanałów pod pretekstem zapomnieć o smoku na etolinie stałe wywalanie ch2 zamykanie metkow zwieszanie postaci w trakcie logowania itd bugujace się rankingi meley grupowej non stop bugująca się meley gildyjna chociaż przyczyny nie chcą podać na pw ale dalej uparcie twierdzą że to wina graczy a ja z ciekawości i tak przy okazji na cholerę jest opcja wyjście i zakończ skoro jedno wyklucza drugie a tworzy problem to chyba wypada coś z tym …

To się nazywa stabilniejsze serwery nie bądź taki nieczuły już xD

tak jest przestarzałe a by grać w metka na windows 10 musisz go odpalić ze zgodnością przestarzałych systemów :DD bajzel był jest i będzie ale może zajmą się czymś sensownym np te boty co teraz skarpety trzaskają?

Quote from THISISMADNESS: “Czy ktos Wam kazuje kupowac w isie? NIE. To co chcecie teraz rekompensaty dzieci?? Najpierw wydajecie hajs, placzecie ze boty, ze sie nie da zarobic itp a jak robia przerwe zeby cos dla NAS naprawic i usunac bledy to placz ze pd leci, ze is sie marnuje itp. TO NIE KUPUJ IS'A i nie placz 1 z 2 i 3:) albo kupuj i badz swiadomy ze sa przerwy techniczne nie od dzis-.- pewnie i tak 80% co tu pisze to na m1 siedzi a najwiecej szczekaja na forum:3 masakra... nie pozdrawiam ” …

• Item Shop - dyskusja

Quote from waldi580: “Quote from Ascoran: “announcement_metin2_it_4a7d92334e95769494996f7188cae3fd.jpg 14.październik 2018 24 godziny OFERTA LIMITOWANA: icon_metin2_it_eac5daed320932e7609c01e990afcced.png Skrzynia Szczeniaka - 35 SM Udanych zakupów życzy, Zespół Metin2.pl ” Macie swoje szczeniaki ” mam pytanie akurat o tą skrznkę jak widać skrzynia szczeniaka prawda czyli otwierając co powinna zawierać? a no właśnie do czego więc zmierzam a do tego że nie lubie być oszukiwany przez manipulacje s…

Kiedy naprawią te błędy bo jak zrobili syf tak cisza do tej pory jest

Mam pytanie czy w regulaminie gry jest coś na temat manipulacji słownej jaką stosuje ta firma? nie żebym chciał oczerniać GF ale to tak mnie ciekawi że chętnie usłyszał bym odpowiedź w tym temacie smile.png mały przykład : idąc do sklepu gdzie kupujemy opakowanie z napisem cukier wiemy że w środku jest cukier i ten produkt chcemy kupić a tu kupujemy to co niby tam powinno być (sugerując się nazwą )a dostajemy co innego tzn mial być cukier a po otwarciu widzimy że jest sól zamiast cukru więc stąd…

Quote from Dosarphic: “Quote from zihal: “więc dawalismy 2 kamyki surowe na 1 szlifowany 2 szlify = 1 rzadki 2 rzadkie =1 antyczny 2 antyczne = 1 legendarny i obecnie dajemy 2 legendarne kamyki matowe by wyszedł jeden przejrzysty i tak do wybornego ” W ogólnym rozrachunku legendy (obecne) będą odpowiednikiem antyków (obecnie), z tym wyjątkiem, że niektóre z nich będą mniej lub bardziej nadawały się na dropki, ale robienie wybornego legendarnego będzie się tak samo mijało z celem, jak wbijanie wy…

pkt1 a mnie ciekawi etap robienia alchemi poki co dawaliśmy klasa i tak do legendarnego a legendarne kamyki na stopień jakości więc dawalismy 2 kamyki surowe na 1 szlifowany 2 szlify = 1 rzadki 2 rzadkie =1 antyczny 2 antyczne = 1 legendarny i obecnie dajemy 2 legendarne kamyki matowe by wyszedł jeden przejrzysty i tak do wybornego pkt2 a w nowej alchemi na becie robimy do kamyka legendarnego nastepnię zamiast dać stopień jakości dajemy dalej klasa i wychodzi mityczny surowy jak nam się powiedzi…

• Item Shop - dyskusja

Witam mam niemiły problem zakupiłem SM za 23.07 zł dnia 19/05/2018 przez telefon metoda DAOPAY pieniążki zaraz po rozmowie pobrało a SM nie dotarło do tej pory piszą z GF odpisują że oni takiej transakcji nie mieli po czym niedawno dzwoniłem do operatora oragne i w bilingu historii jest taka transakcja na taką kwotę a pieniążki zostały przekazane a firma GF dalej mi odpisuje że oni tych pieniędzy nie mają to co do sądu mam z tym iść czy co

• Item Shop - dyskusja

tak mi odpisano na wiadomość w sprawie pieniążków które zostały pobrane z konta After checking your concerns we were unable to find a message from the selected payment provider about a valid or closed call. We did not received this informations or your Money. Since there was no completion nothing will be charged from our side. If you lost Money, please ask the payment provider for it. Should you have any other questions, please do not hesitate to contact us again. Kind regards from Karlsruhe, La…

Quote from Art: “Quote from zihal: “Art to małe pytanko powiedz mi czy wy macie jakieś kary ograniczenia przez prace dla GF że nie możecie nic powiedzieć dosłownie nic czy nawet delikatnie nasunąć kiedy będzie ta fuzja czy cokolwiek odnośnie nowości itd ” Żadnych kar. Ale każda firma decyduje o tym kiedy i jak zamierza informować o zmianach, nowościach itp. To chyba nic dziwnego.Mogę jedynie Wam potwierdzić, że prace trwają, tworzą się plany działania i dopracowuje szczegóły. Póki nie ma pewnych…

Art to małe pytanko powiedz mi czy wy macie jakieś kary ograniczenia przez prace dla GF że nie możecie nic powiedzieć dosłownie nic czy nawet delikatnie nasunąć kiedy będzie ta fuzja czy cokolwiek odnośnie nowości itd

a w obecnym momencie mają właśnie potem takie :pretensje ,problemy ,spamy i dużo dodatkowej roboty widzę że ludzie nie uczą się na błędach innych lepsze minimalne info skoro się oferowali i mają z głowy lub jakieś dopytywania a nie wielkie sensacje i zamieszania