Search Results

Search results 1-20 of 101.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ja tak ni z prawa ni z lewa zapytam. Kiedys byl event z kamieniami glyph, co sie z nim stalo? Powstal juz dosc dawno nowy serwer i chyba tam ludziska nie maja amuletow boga smokow i ogolnie to fajny evencik byl

• Item Shop - dyskusja

xAshgaNx - - Porozmawiajmy o Metin2

hihi Donald T. wprowadza podatki i swoje prawo w Europie szkoda ze era isa sie skonczyla, miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie doladujemy cos smow

• Ale chodzi mi o dokladnie nie wchodzenie juz w te namioty, czemu to sie tak stalo? Kiedys takich problemow nie bylo wiem ze to ninja poradzi sobie z tym, ale jaki interes jest w tym zeby utrudniac graczom bicie tam metkow?

• Zmiany w grze - dyskusja

xAshgaNx - - Porozmawiajmy o Metin2

A ja tak niesmialo zapytam poniewaz nie bylo (moze tylko ja nie widzialem) o tym wzmianki na stronce metka, forum czy tez FB. Moje pytanie brzmi: Co sie stalo z metkami 75/80 na krainie? Wszyscy dobrze wiemy ze mietki lubia ukryc sie w namiotach. Kiedys mozna bylo latac powiedzmy do 1/4 namiotu po zewnetrznej stronie okregu, a dzisiaj co? Widze te sledzie co trzymaja namiot uniemozliwiaja tez wejscie do namiotu a idzie za tym blokowanie sie znacznej części metinow w tych namiotach. Dzieje sie to…

• Nowości które mogą się przydać i zawieje świeżością w grze: - Wprowadzić do ISa kupony sm na stale - Wprowadzenie sztabek 10kk,25kk,100kk,500kk do depo (z brakiem możliwości przeniesienia na inny serwer, chodzi o ułatwienie handlu miedzy graczami) - Wprowadzone zostały mapki z metkami, dungeony, wiec pora na jakies mapki do expa na lvl 80,95,100 - Podejrzewam ze nowy biolog na 96 tez by nie zawadzał To chyba na tyle ode mnie

• Art napisal cos o planowanych nowosciach na ostatni kwartal, bedzie to co mialo na celu? Rozwoj gry pod kontem nowych map, nowe eq.... czy cos gracze moga wiedziec w jakim kierunku to sie rozwinie?

• Kiedys nagroda za OX byl bialy lew, magiczny kamien i inne ciekawe fanty. Teraz nie dosc ze pytania nie dotycza wiedzy na temat gry to jeszcze nagrody sa... skromne. Ja nie chodze na OX-y od czasu kiedy pojawilo sie pytanie: Czy pustynny zawadiaka ma zolte oczy? Czy cos w ten desen, nie potrafie dokladnie okreslic. Dzis licze na noc metinow

• Komu można zaufać w handlu Yang, won

xAshgaNx - - Etolin

Mój nick: xAshgaNx Sytuacja: Handel na kwotę 3kkk Polecany gracz: SonyWP

• Dobrze pani kierowniczko, ale ile mozna miec telewizorow i komputrow w domu? chyba nie po 4 w ilosci sztuk dla kazdego "Abu Abu jak zawsze, abu czysta geba, abu pelny badziuch " Labburka, slonce nie kombinuj:buziak:

• Zgadzam sie z kolega up co do godzinki. Kurna meczyk bedzie finalowy i ktos ma expic? Mogli by dac o 18.00 do 22.00

• Quote from RELORD: “Czy Wy też macie taki problem z dodaniami ze złotych piłek ? 400+ otworzonych i 3 dodania Oczywiście daję za ten event; zmianek dużo, białych perełek też no i aż miesiąc jego to jest co zarobić.” Paaanie, na co komu dodania? jest masa itemkow do mixa za groszaki. Wazne ze sa mixery i biale :mkay:. Ale z dodaniami naprawde krucho to trzeba przyznac, ale dobrze jest jak jest

• Zeby te 55 rad miec trzeba udrapac jakies ~650 pilek. Event fajny i przyniesie wreszcie B.P nieco

• FourSeasons

xAshgaNx - - Archiwum

Polecam gidie za chec gry w dt. Mila ekipa, elegancko gra sie z nia w zbijanie kregli

• No dokladnie mile zaskoczenie, to sie chwali. Dzis dzwonil do mnie pan i mial niespotykana indywidualna oferte z przeniesieniem numeru i powiedzial: "Jak promocja, to promocja"

• To zweryfikujcie czy nie trzeba by bylo dropu zmienic na poty niebieskie i czerwone (m), bo nie bierzecie pod uwage zrobienia klucza, czekania i innych pierdołek. A zeby zrobic tak jak podalem to trzeba naprawde "ubrac" te postacie

• Ubiera sie surke 75 i bodziaka 60-80 i baronka lezy, a to ze chodzi o to ze jak gracze maja udogodnienie to zaraz trzeba ich zniechecic, zeby latwo nie bylo Jest to powszechnie znane i stosowane juz dluzszy czas. Oczywiscie ze narzekam, zmiany na +

• To chyba bedzie tak: wybralismy Hiszpanie metin2wiki.eu/index.php/Fu%C3%9Fballevent w tym linku jest tabelka, nazwe Niemcy zamienic na Hiszpania i w zaleznosci na jakim miejscu sie uplasuje taka bedzie nagroda, tak przypuszczam idac tropem Niemcow

• Oddajcie głos na Waszą ulubioną drużynę Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014 Głosujcie na Niemcy, bedzie event

• Quote from Immo91: “mniej rybaków(predzej mniej botów;d) ale za to teraz dropią w atlantydzie (małże)” heh, no mozna i tak to zinterpretowac, ale kiedys dawno dawno lowiono i to gracze lowili, boty nie byly moze na tak duza skale rozpowszechnione. Do dawnych czasow nie bedziemy wracac, bylo i nie ma

• Quote from Denifae: “Popsuli rynek i tak szybko nie da sie tego ustabilizować.” No popsuli, konkretnie polecieli sobie z magicznymi jajami z ktorych kazdy mial opor perel krwawych i niebieskich.Tombola (I edycja) troche narzucila perel bialych, ale to bylo tak dawno ze juz popalone sa , nie ma juz rybakow co dawalo perelek na rynek. No ale trudno, zyje sie dalej...