Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

xCrampton - - Samos

Quote from Dosarphic: “No tak, albo do rodzaju/grupy mobów (nie wiem jak to jest w kodzie gry rozwiązane) dodać tak iabs na szpony jak jest np. na miecze lub (porównywalnie do dmg na broni) sztylety. Bo w aspekcie PvP do Likana można jedynie się przyczepić o efekt splash na dechu. ” Nom,Efekt splash ciekawa sprawa,nawet gdy gram likanem i by go usunęli to w sumie nie przeszkadza mi to,purpure to całkiem mogą skasować bo i tak na rozpro 24/7 Tylko ja patrze pod aspektem bicia a na metinach dmg po…

xCrampton - - Samos

Quote from Dosarphic: “Podobnie jest z Likanami. Każdy płacze, że to silne i skille bije kosmicznie. Tak, oczywiście bije, ale w ludzi bez eq lub ze źle dobranym eq/alchemią. Jedyną sensowną zmianą w balansie Likana powinno być dodanie do metinów, bossów i innych PvE dupereli abs na szpony i tyle. Bo argument na zasadzie "bo Likan wyszedł jak ludzie mieli swoje eq bez abs na szpony" jest dość słaby. To tak jak powiedzieć, że masz perf eq na jakimś serwerze, gdzie np. nie potrzeba abs na daggera …

• Quote from Nayasha: “Tak wogole decyzja juz zapadla o zmianie lykana? czy jest w fazie testow i nic nie wiadom czy to wprowadza? ” Pewnie tak bo 50 lvl dużo płaczą,nie wspomne o ludziach co maja 2abs Pz:D Mozna sie juz przyzwyczajac do biegania na ciaglym rozpro

xCrampton - - Samos

Quote from Voilie: “@xCrampton nie marnuj, nie marnuj, ale od razu milej (lub ciszej) potraficie ” Nom jedyny normalny moderator,bo tamte dwie to jakieś (******)

xCrampton - - Samos

Voliee nie marnuj miejsca na forum takimi postami

xCrampton - - Samos

Quote from >>>Bloody<<<: “Mówisz o ABS-ach Mordetisa co pokazywał na filmie? w dodatku pożyczonych czy o swoim z wiadomego pochodzenia? Chłopcze o wielu imionach ” Pisze* o tych Twoich mixach 2k 10 10 6 itp itd,wyraźnie napisałem niedowidzisz w tym wieku ?

xCrampton - - Samos

Nom a ludzie nadal piszą,że to kamer-mod i jakies inne haksy xD...

xCrampton - - Samos

Quote from >>>Bloody<<<: “Żeby tu był taki przycisk ''Żałosne'' eh Wiesz co to Hipokryzja? Wydaje mi się, że przykład wzięli z Ciebie. ” Nom lepiej brać przykład z Cb spakować swoje 2 absy i leżeć na innym serwerze xD

xCrampton - - Samos

To sobie poogladaj moje filmy i znajdz mi tam szmaragdowa xD

xCrampton - - Samos

Nie mam szmaragdowej bransy i nigdy nie mialem,twoich smieci bym za darmo nie wzial:)

xCrampton - - Samos

@Dosarphic oceniam Cie tak samo jak Ty mnie,nie znając mnie czy mordetisa:) Z tym TheCrow to chyba za duzo bajek sie naogladales xD Szczepan-jak wroce dam Ci nagranie z Canabisherem to sam nie uwierzysz xD

xCrampton - - Samos

Quote from Dosarphic: “Aż się boję pomyśleć co się z wami dzieje podczas przerw w czwartki, gdy metin jest off na te kilka minut. ” Odsypiamy,lub sie modlimy o kolejne wygrane zadymy

xCrampton - - Samos

Quote from MemffisS: “Mirdetis mnie nie ciągnie żeby wracać, musiało by się stać tak jak sobie marzyłeś żeby międzynarodową grę z metnia zrobili, wtedy come back mógłby nastąpić. A tak to po co poświęcać czas i energię na robienie postaci zbieranie itemow z 2 lata a na koniec miałbym godzinę wieczorem się pobić, mija się to z celem. ” Nom...To przez 2 lata na szamanie uzbierałes dwa osobne hełmy ( jeden 10 lud,drugi 15 magia ) i tą reszte eq co tutaj wklejaliśmy z Twoich filmów ? Kiepskie te Two…

xCrampton - - Samos

Quote from MemffisS: “Calator co tylko umie wskoczyć na chwile na postać wylatać się na kościanach i zmienia na inną postać bo w kole to sobie może pokręcić ale od rowera. Takie osoby nie są słabe ale są przeciętne, tylko i wyłącznie splot zdarzeń i okoliczności tak to porobił na tym serwerze, że nie mają wystarczająco mocnej konkurencji. ” Trzeba było sobie sprawdzic jak sprzedawałem Hariete ile bylo koscianek pewnie Ty tyle nawet nie widziales na swojej postaci...na was nawet nie trzeba było t…

xCrampton - - Samos

Quote from chrispaul3: “Do pierwszej kłótni ” Tak samo miało byc za czasów Caliente i panowania Vvulfa...jak to wszyscy pisali ...rozpadniecie sie po paru dniach a jakoś wyszło tak,że to gildia Vvulfa sie rozpadła i jego ludzie woleli przejść do nas,do tej własnie ''patoli'' o której tak szeroko mówicie

xCrampton - - Samos

A niech sie łączą.... skoro im to sprawia frajde,że jedno likana biją w 15 na dwa królestwa...to cóż każdego coś musi cieszyć Fajnie dzis było..tylko te wchodzenie sobie w du....zołci i red..ehh... Brak słow xD Dodam jeszcze jedno ( bo nie moge edytować postów xD ) Skoro tylu było redków i chunjo + nas to wpadajcie pod DT lub na jakieś mapki..chociaż na samos coś sie bedzie dzialo Połączyłam posty Ehlana

xCrampton - - Samos

Quote from Ingolf: “To ja w weekend otworze Wam Plac Zabaw Aniołeczki ” O prosze to git,w końcu będzie równy dmg a nie 10% mniej jak w chunjo ;d

xCrampton - - Samos

Quote from Lukhasz: “Myślę że w tym roku jakaś wyjdzie o ile wcześniej się nie rozpadniecie ” Co tu sie ma rozpaść..Wystarczy tokarz ja i Arixan kiedy wojna xD?

xCrampton - - Samos

Quote from Mordetis: “Wetar już chyba macie pełen skład kiedy wojna gildii? ” Pierw bosy,to jest wazniejsze na nowym serwerze ^^...tydzien przerwy ich dzieliło muszą uzepelnic to i owo

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

xCrampton - - Etolin

Quote from Lexio: “Powiem Ci, ze mam to samo. Bicie sie mi wgl nie sprawia przyjemnosci ” Powiem Ci,ze chyba spakuje Cie z tego samosa z powrotem na wetar xD