Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from CardinaleLeJiin: “1. bląd jaki zauważyłem to że nie można podnosić przedmiotów które zdobyli członkowie grupy ” A nie podnosiłeś czegoś, co jest przedmiotem misji i jest przypisane do właściciela? Sprawdzałam na kilku postaciach i poza kratami, odłamkami, mogę podnieść w party wszystko. Natomiast: 1. automatyczne zamykanie klienta gry przy próbie otwarcia Magazynu, 2. freez screen przy przechodzeniu przez teleporty i teleportacji pierścieniem małżeńskim oraz pierścieniem teleportacji,…

• serwer Etolin 08.08.2019 14-16 samoczynne wyłączanie klientów gry podczas wystawienia sklepów i zwyklej gry 09.08.2019 godz. 9-10 oraz 21-23 5 razy samoczynne zamknięcie klientów gry podczas wystawienia sklepów w m1 oraz podczas gry 10.08.201913.00 przejście przez portal do Zaklętego Lasu i samoczynne zamknięcie klita gry pomiędzy 14.00 a 15.00 dwa samoczynne zamknięcia klienta gry podczas auto łowów w Zaklętym Lesie oraz 20 raz klatkowania ekranu gry, brak reakcji na użycie red/blue potion Wszy…

• nie działa gra

lakszmi - - Archiwum

Quote from MeGusta20: “Co się stało nie działa mi gra , ładuje się do 4% i wyskakuje błąd , nigdy takiego czegoś nie miałem , czy wiadomo coś o tym , ma ktoś coś podobnego? ” A z ciekawości, kto jest dostawcą internetu?

• Problem z odpaleniem kilku okienek gry

lakszmi - - Archiwum

Quote from Ingolf: “Widzę, że posiadasz antywirus AVG - on się nie lubi z metinem. Pisałaś, że dodałaś metina do wyjątków w antywirusie i nie pomogło (to zazwyczaj graczom pomaga jeżeli chodzi o tego antywira). Dasz radę odinstalować AVG, a następnie uruchomić grę? Musisz postarać się o innego antywirusa.” Przetestowane. Sposób nie działa Wiem, wiem. marudzę trochę, ale ciężko się gra, kiedy podczas akcji rzucania skilla gra się crashuje. Może kiedyś uda się specom ten błąd naprawić. Quote from …

• Gra sama sie zamyka!!

lakszmi - - Archiwum

Quote from Shirt: “Quote from ImNotProo: “Nie martw się, Nie tylko u ciebie ten problem występuje u mnie już kilka lat. Mniej więcej 5x dziennie mi się wyłącza Metin. Podczas expienia częściej. Przyzwyczaisz się Przecież to nie nasza wina, że technicy nie potrafią tego naprawić ” U was musi być coś nie tak bo u mnie nie pamiętam kiedy metin się sam wyłączył.” Mnie też ten problem spotyka. Gra się wyłącza w najmniej spodziewanym momencie. A zaznaczam, że mój kopm jest dobrany parametrami pod Wied…

lakszmi - - Archiwum

Ingolf, temat podany przez Ciebie znam. Próbowałam kilka razy, ale nie udaje się załączyć więcej niż jedno okno. Zaznaczam, że nie ma znaczenia, czy uruchamiam przez lauchera z Gameforge czy przez "kurczaka", bo w obu sposobach następuje crash metina.

lakszmi - - Archiwum

Dołączę się do pytania z problemem. Na screenach problem, z którym się od jakiegoś czasu (około 2 miesiące) borykam. System Win7, karta graficzna po aktualizacji 2 tygodnie temu, gra dodana do wyjątków w antywirusie. Nie jestem w stanie otworzyć więcej niż jedno okno, a i ono często crashuje się. 1_medium.jpg

• Quote from michixinqq: “kiedy ludzie nauczą się, że szczęście u staruszki nie wpływa na nic innego tylko na drop yangów wczoraj 4fun zrobilem sobie 5 postaci 5lvl i dropnęło 4x yangi i zmianka, zrobienie postaci zajmuje jakieś 12 minut max. bo z rękawiczką leci w 8 minut 5 skarpet” Nigdy się nie nauczą XD ale to już tak jest. A ja dropłam już bony i nowe łezki mają już 5 bonów, teraz czatujemy z mężem na zmanki, bo dobrze, coby moja Smoczyca miała jakiś bonik na ludki pozdrawiam dropowiczów edit…

• Zmiany w Zespole Metin2.pl

lakszmi - - Zespół Metin2

Z radością informujemy, że nowym członkiem Komisji Rekrutacyjnej został CookieMonster Gratulacje proszę kierować bezpośrednio na jego PW.

• Zmiany w Zespole Metin2.pl

lakszmi - - Zespół Metin2

Dziś do Komisji Rekrutacyjnej dołączył Igrek Gratulujemy!

• szaman na bossy

lakszmi - - Archiwum

Quote from ReyMysterio997: “Czy szaman ma a\szanse ubijac bossy np.9 ogonów czy tam żółwia albo zjawę czy jest on wystarczajaco dobry by w tym doruwnac wojom ???” 1. Żółwia nie zabijesz szamanem choćbyś miał skille na S a nie p na tego bossa działa tylko broń dwuręczna i tylko wojownik może go zabić, ewentualnie archer, ale szaman nie da rady, no chyba że kiedys odbugują go. 2. Resztę bossów ubije bez problemu przy wysokim: omdleniu, zatruciu, maksymalnej ilości HP, wysokich skillach, odpowiedni…