Search Results

Search results 1-20 of 75.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

xBad - - Etolin

Ooooo Xentiaaaa? Kope lat Dlaczego jestes dla mnie taka niemila hmm? Przepraszam, ze nie chciałem z Tobą grać A co do Twojego ataku w moją stronę, myślałem nad tym więcej czasu niż posiadasz szarych komórek (możesz to uznać za komplement bejbe xDD ) Mogę Ci moją wypowiedź zinterpretować prostszym językiem na PW

xBad - - Etolin

Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek może posiąść tak ogromne umiejętności posługiwanie się Pajęczą Włócznia, jednak myliłem się. Ten oto gracz jest potencjalnym zagrożeniem graczy dropiących zęby orka na BO. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz bardzo przemyślanych taktyk, przez które przeciwnicy łapią się za głowy na zadymach. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwoliła jemu również na wykreowanie perfekcyjnych ruchów myszką, co wiąże się z najlepszym p…

xBad - - Etolin

3. Jak sobie wyobrażasz obowiązki Mistrza Gry..." wyobraźnia bywa jak widac bujna whistling.png whistling.png whistling.png #banzaksuciehere Może chciał wprowadzić rewolucję confused.png styczniową biggrin.png piąć sie po szczeblach swojego piętrowego łozka, które skręcił po godzinach w IKEI i z klocków lego budowac kariere love.png albo nie wbił jeszcze wymaganego 50 poziomu? zejdźcie z niego bo wpadnie w depresje biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png i tak na koniec pozwole sobie prz…

xBad - - Etolin

Quote from Depti: “xBad jesteś bardzo niemiły 06b98e31000e4bf24a520e09” Depti, kochanie ..wydaje Ci się Xentia w takim razie jak moj mozg zywi sie tkanka metin2.pl to Twoj chyba nie ma apetytu

xBad - - Etolin

Quote from Mr.WieszKto: “Depti Nieee ja sie nie zgadzam ! w komisji musza być osoby postronne a XBad taka nie jest Yakuzaa jest osobą postronną wiec go zglaszam do komisji” Xentia to w takim razie w konkursie muszą wziac udzial tylko kobiety , Ameby dyskwalfikuje Moderator Depti:Usunięto flood z cytatu.

xBad - - Etolin

zebys tylko wiedziala jak bardzo nie moglem sie juz doczekac az tu zaglądniesz

xBad - - Etolin

Quote from Mr.WieszKto: “Depti czyli moge wziać udzial ? Stawian na to ze wygram a nie chce robić zbyt duzej konkurencji Mnie Tu Panowie kochają wiec na moj mokry podkoszulek i piersi zagłosują :tak:” bez wątpienia zagłosują....ale chyba tylko Głodne Zabłakane Psy z M1

xBad - - Etolin

słuszna uwaga, to byloby co najmniej niesmaczne

xBad - - Etolin

ulallalal hahahagwóźdź do trumny xD dorzucic do tego grona xentie co gdzies coś usłyszy zinterpretuje po swojemu , doda 3 grosze, jak to na Sanderke przystało i wychodzi biedna na mądrą inaczej Moderator Depti:Usunięto flood.

xBad - - Etolin

i razem z Szpentią piszą bajki dla disneya Xd Xentia , ale musisz mieć ból ...głowy , zeby takie bzdury pisać Ciebie wiecznie wszyscy okradali i wykorzystywali począwszy od policjanta po CHMIELA ostatnio na Ts przy wszystkich przepraszałaś za puszczanie plot na temat przeróznych osób teraz znowu próbujesz cos udowodnic , zeby wyszło na Twoje , szkoda ze juz kazdy Cie zna Powodzenia Sanderko zyj w swoim urojonym świecie fikcyjnych wydarzeń , tyle Ci zostalo na starośc

xBad - - Etolin

Quote from Mr.WieszKto: “Quote from xBad: “ja to bym Sandre schrupal w jakims romantycznym miejscu np na działce 8o” Chrupać możesz sobie wafle ryżowe lub co tam chcesz . Działka już zajęta dla Sławka Ty jedynie możesz poopalać się przed płotem XBadzik naściemniałeś na etolin ,teraz polazles na negros Ambaraz szukać nowych doznań :rofl:” Sandra jaka Ty jesteś drapieżna ,nadal pamiętasz co lubie

xBad - - Etolin

ooo K4RAMBA w obstawie modków xD ja to bym Sandre schrupal w jakims romantycznym miejscu np na działce

• Filmiki z Negros'a

xBad - - Negros

[video]https://www.youtube.com/watch?v=u3-pKQf5Nyo[/video]

• Filmiki Etolin

xBad - - Etolin

[video]https://www.youtube.com/watch?v=px3sJfOGT-s[/video]

xBad - - Etolin

POLSKAAA !!!!! ciekawy tie-break sie zapowiada

xBad - - Etolin

ok ile chcesz ?

xBad - - Etolin

Quote from SummaImperii: “Quote from xBad: “To skorzystaj nieraz z tej OPCJI” Post za postem Calatora ( użyj wiesz czego ), po za tym nie mieszaj się w nieswoje sprawy.” nie stoje po niczyjej stronie bo mnie to nie interesuje, ale zaśmiecasz forum mojego serwera , z racji że to Wasze prywatne spiny popłakać mozesz na pw nie tu. piszesz od x czasu ze Cie okradli wiec chyba tego "czegoś" nie nadużywasz ? dałeś sie [ciach] jak dziecko i wałkujesz ciągle to samo jeszcze ten autopojazd z ss hahah PS.…

xBad - - Etolin

Quote from SummaImperii: “Nie rób scen P.S.Po za ty jest opcja edytuj . Dla mnie jesteś dnem i nim zostaniesz, dlaczego też szukaj kolegów grze indziej :mkay:” To skorzystaj nieraz z tej OPCJI

xBad - - Etolin

pisz do JezusaIHS on często umiera , moze pomoze Ci zmartwychwstać

xBad - - Etolin

brrrrrr temperatura daje sie we znaki