Search Results

Search results 1-17 of 17.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Nomad - - Porozmawiajmy o Metin2

He he, świetne zmiany ! Najbardziej mi się podoba płatny dom aukcyjny czyli te szkła: - Szkło Poszukiwacza - Szkło Handlu rzecz która od dawna powinna być w grze i o którą prosili gracze od lat wprowadzili płatną w isie :D Jak iść ta drogą to proponuje zrobić jeszcze w tej darmowej grze za niewielką opłatą w isie: - Szkło pvp - pozwala na odbycie 10 pvp - Szkło szeptu - pozwala na odbycie 10 rozmów prywatnych lub 10 wypowiedzi na czacie - Szkło wojny - pozwala na odbycie 3 wojen, których już i t…

• Serwer Beta 2015 - dyskusja

Nomad - - Archiwum

Quote from zoNE: “EDIT: Ok rozgryzlem te szarfy jak to działa. Przy łączeniu 2 unikatowych % jaki może być to % szarfy na górze jako najmniejszy i procent szarfy na górze +5 jako największy. Innymi słowy, można każdą szarfę, nawet 11% ulepszyć do maksimum, czyli 25% - bo można je ulepszać w nieskończoność, a ta na górze zawsze zostanie czy się ulepszanie uda, czy nie i nie może spaść jej %.” więc może ta szarfa o innym wyglądzie, które mają GMi na becie to szarfa z 25%, może tak wygląda maksymal…

oo widzę da się dwa pety na raz mieć, boczka i peta ....

prawdopodobnie będą się różnić skilami, a nie podstawowymi bonusami

Quote from Santonia: “Ja nie wiem czy wszyscy zrozumieli ideę nowego kamienia. Jego użycie omija ochronę na magiczne obrażenia (to na co uskarżała się klasa magiczna). Nowy kamień nie zwiększa ochrony przed magicznymi obrażeniami a wręcz przeciwnie.” Tak, właśnie wszyscy to rozumiemy :D, klasa magiczna uskarżała się na to, że można było łączyć rosę z wodą oraz na stroje które dawały 30 % więcej abs-a na magię. A wy co zrobiliście zdjęliście 10% z wody, bo już nie można łaczyć i "naprawiliście" s…

Miało by to sens jeśli by wymuszało tasowanie bonów i było trudne do zdobycia, ale znając życie będzie to proste do zdobycia, a jeśli nie do zdobycia to do kupienia w grze lub isie ...

Fajna rzecz z tym abs-em na abs-y :d, ale trochę przegięli z jego ilością, nawet 25% to było by już dużo i kontrowersyjnie,a 50% to abstrakcja, rzeź niewiniątek będzie (chociaż w tym przypadku to już "winiątek" - bo Ci co maja po 100% to już nie są niewiniątka :D)

• Quote from Art: “Po upłynięciu 3 dni od rozpoczęcia eventu, NPC Historian będzie wymieniał Owoce Błogosławieństwa na wierzchowca (Czarny Koń), którego czas trwania będzie uzależniony od ilości oddanych owoców: - 5-10 szt. -> 30 minut - 11-24 szt. -> 1 godzina - 24-27 szt. -> 2 godziny - 28-99 szt. -> 3 godziny.” Widzę jak zwykle nie zawiodłem się na evencie, minęły 3 dni aaa... ...a konia ni ma :P, pewnie jak z całym opisem Arta... - dostaniemy po upłynięciu 300 dni lub podane ilości owoców są w…

Quote from WETARsklep: “Co z tym "nowy kołczan łucznika" o co z tym chodzi bo nie rozumiem i "Zadawane obrażenia nie są już zmniejszane przy ataku z odległości" wydaje mi się ze nic sie tu nie zmienilo chyba ze się myle...??????” zmieniło się i to jak skile i normalny atak ze strzał nie zmienia się wraz z odległością, do tego jest animacja fajna ze zwykłego ataku (taka niebieska aura na lecącej strzale )

lvl i agresywność mobów ładnie dopasowana, mi nie przeszkadza, a do tego można bez problemu wyłączyć w opcjach - zmiana jak najbardziej na + ekran wyboru postaci tez fajnie pomyślany, troszkę mi się nie podobają przyciski "start i zamknij" wolał bym napisy - ogólnie zmiana na + NO I DODALI ANIMACJE ładną jak się ma kołczan to strzała ma niebieską aurę - duży + :D:D:D

• Nie wiem jak wam, ale mi brakuje miejsc w panelu szybkiego dostępu do skili / potek / itp. (chodzi mi o przyciski 1-4, F1-F4). Brakuje mi już teraz, a co dopiero będzie jak dojadą nowe skile / umiejętności lub przedmioty... (oczywiście łącznie z paskiem wywoływanym przez alt i shift+numer) Mogli by poszerzyć pasek o 2 lub więcej pola(umożliwić wykorzystania skrótów np. 1-8, F1-F8), lub co było by lepszym pomysłem, dodać w opcjach możliwość wyświetlenia dodatkowego paska nad tym istniejącym, co p…

• co myslicie na temat NIcku JezusJHS

Nomad - - Samos

Quote from Santonia: “Quote from SpokojnySmok: “Santonia, czy to nie jest czasem wybiórcze stosowanie punktów OWU? To w rozmowie wulgi np. są zabronione a w nikach postaci już nie?? To mi nowość.” Czy nick postaci JezusIHS zaliczasz do wulgaryzmów?” moze nie jest wulgaryzmem, ale jest rozpowszechnianiem tresci religyjnych (jak juz pisali Jesus jest imieniem, ale już IHS jest symbolem Jezusa Chrystusa), a jesli to komus przeszkadza.... Ps kotek wyglada raczej na ruska niz bryta wlasny czy tylko f…

• co myslicie na temat NIcku JezusJHS

Nomad - - Samos

Quote from Santonia: “SpokojnySmok przytoczony przez Ciebie paragraf dotyczy rozmowy a zapis dotyczący nicku postaci znajduje się w paragrafie 2.4 oraz 5.2. Samo słowo JezusJHS nie rozpowszechnia treści religijnych.” Yhym, Sanatonia wiec mam pytanie: - czy jezeli punkt 5.3 OWU nie mowi o nickach graczy, domyślam się że także nie mówi o nazwach gildii, to moge ja oraz inni gracze robic postacie oraz gildie o nazwach/nickach rozpowszechniających polityczne lub religijne treści, oraz treści z podte…

Quote from DanteLubiHackowac: “Quote from Nomad: “Quote from Art: “Cykliczna przerwa techniczna - tylko restart serwerów. Przybliżony czas zakończenia przerwy ok. 10:30” zapomniał Art napisać o następnym utrudnieniu, które doszło po resecie... Z mietka wielkanocnego 95 wypada tyle mobów, że można na nim expić, zaraz przed resetem można było ubić 95-kę bez odjeżdżania od mietka, a teraz nie da się nawet z odjeżdżaniem, trzeba wybijać resp mobów, bo tyle ich wypada, że pada nno częściej niż na max…

Quote from Art: “Cykliczna przerwa techniczna - tylko restart serwerów. Przybliżony czas zakończenia przerwy ok. 10:30” zapomniał Art napisać o następnym utrudnieniu, które doszło po resecie... Z mietka wielkanocnego 95 wypada tyle mobów, że można na nim expić, zaraz przed resetem można było ubić 95-kę bez odjeżdżania od mietka, a teraz nie da się nawet z odjeżdżaniem, trzeba wybijać resp mobów, bo tyle ich wypada, że pada nno częściej niż na maxi w g2 ... porażka

a czy ktos juz sprawdzil jak to rzeczywiscie jest z + broni, czy nie ma znaczenia, a jesli tak to od jakiej wartosci szarfa przejmuje %?

• Quote from SQRCZYBYKU.Wetar: “Quote from Lukas16: “Czyzby nasz wielmozny team utworzył nowe słowo podczs 3 etapu SPG wictie??” Na to wychodzi :D” Wychodzi na to, że to wy wymyśliliście nowe słowo to normalne, że do krzyżówek pasują inne słowa ale wtedy hasło jest niepoprawne, źle dopasowaliście jakieś słowa i wyszło wam nieistniejące hasło, to nie błąd teamu tylko wasz