Search Results

Search results 1-20 of 22.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

roszok - - Dyskusje Diumar

Wyjasnienie co sie stalo z szamanem xBeerus board.pl.metin2.gameforge.com/…KsafHjY_PTVI7VdS4ZcDMDO8o

• Filmiki Diumaru

[url]https://www.youtube.com/watch?v=cZwX0OfwXKw[/url]

• Rozmowy serwera Diumar

7 Kwietnia ( Niedziela ) zapraszam wszystkich chętnych na zadyme pod dt ch2 o 20

• Zmiany w grze - dyskusja

roszok - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Ingolf: “Quote from Astes: “Maska uczuć z czerwonej skrzyni nie działa... Mam założoną a wyskakuje informacja "możesz to zrobić tylko z założoną maska uczuć". ” Tak, to zostało zgłoszone.Takie błędy należy zgłaszać w dziale: Problemy Techniczne ” a można znać przyczynę wycofania szkaty ??? Moderator Ascoran:Usunąłem jeden z cytatów.

ja pierwszego maila z kodami dostałem 21 stycznia i resztę kodów 25 stycznia jeśli miałem konta na tym samym mailu i kody już nie działają ... widocznie kody działały do 16 lutego miesiąc po tym jak miała skończyć sie jemioła

Quote from Arizaki: “To co z tymi kodami za Jemiołe? Nadal nie wchodzi mi ten kod, który mi wysłaliście. Ani w grze, ani na stronie ” Jeśli wpisałeś już kody na swoim koncie to inne mogą Ci nie działać. Spróbuj kody wpisać na inne konto

Quote from Lucjusz: “Proszę nie usuwać moich postów odnośnie Jemioły bo wg graczy Jemioła zawiera sporo problemów, które wymagają zmian więc nie zbaczam z głównego założenia tego tematu. - Pierwszym jest problem, który dotyczy kilkudziesięciu lub kilkuset osób z Jemioły i jest to nie z naszej winy ominięcie eventu urodzinowego. Chcemy jakiegoś stanowiska ze strony administracji. - Drugi problem to wyciąganie całej alchemii w związku ze zmianą. Co z postaciami, które są na Jemiole i żeby przenieś…

u mnie na mailu dostalem 6 kodow mimo ze miałem tylko 4 postacie 3x 80 misji i 1x 60 misji każdy kod nie działa

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

roszok - - Tasmania

evemt bardzo fajny szkoda ze nie np od 70 lv napewno mniej botow by bylo

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

roszok - - Tasmania

czy mi sie wydaje czy patch 17.3 zniszczy metina ? chodzi mi o drop ze smoka ... mianowicie o mase perel ktora juz zalamuje rynek a to dopiero kilka dni od zmiany dropu z barona... za czym to ciągnie konsekwencje upadku dt i itemkow z ulepszeniami biala niebieska czerwona perla .... które wkrótce będą warte grosze

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

roszok - - Etolin

Spokojnie ludzie wrócą do gry na Halloween gdy będzie troszkę chłodniej a dnia ubędzie

roszok - - Etolin

Quote from Mr.WieszKto: “Quote from KubusWWL: “Siemka wróciłem do metina i szukam ziomków do wspólnej gry w Jinno Mój nick: SeksBezGumki Pozdrawiam wszystkich^^ Siemka mam pytanie, posiadam statystyki 90 int(29level) chciałbym stanąć na 55 i teraz pytanie maksować zręczność czy witalność ” Kubus fejku mnie tez serce boli :w00t:” z miłości :>?

roszok - - Etolin

Quote from Yakuzaa: “Jutro :P” Ty może już nie ładuj w tego is bo znów bana dostaniesz i nie będę miał się z kim pobić

roszok - - Etolin

Quote from Voilie: “Przed wyjściem pisałam o dokładniejszej precyzji wypowiedzi, widzę, że powinnam też dodać coś o kulturze. Byliście informowani o tym, jak będą się kończyć takie wjazdy na życie realne, ale chyba mało kogo to obchodzi Tak więc nagrody dostaną dziś zasłużeni Gratuluję, jeśli przyjemność sprawia Wam wytykanie (być może nieuzasadnione) komuś tego, czy ma niedowagę, czy ma nadwagę, czy może ma farbowane włosy, czy naturalne takie, a może takie.. czy jego rodzice robią to, czy to..…

roszok - - Etolin

a wy tylko pomagacie bo oni nie dają rady

roszok - - Etolin

myślałem ze ten JEZUS dobry jest jednak myliłem się a tak () wygrałem właśnie 1000 sm

roszok - - Etolin

Nothingness co tam na starym serwandesie słychać ?:P bielu jeszcze gra ? widzę tez ze bebzon na forum aktywny

roszok - - Etolin

Quote from Yakuzaa: “Tylko 2vs2 powinien być już z kostiumami, inaczej mocne buły można dostać od magicznych :P” Jak dla mnie kostiumy mogą być dozwolone w turnieju 2 vs 2

roszok - - Etolin

Quote from Nothingness: “Roszok wróciłeś?! Bartkowi mam nadzieję urwaliście łeb za moje i wasze eq. SkyFight3r z Serwandes'u po tej stronie, dobrze Cię widzieć :thumbsup:” a z 4 miesiące juz gram na Etolin obecnie pilnuje sklepów w m1 jinno przed DISTURBED

roszok - - Etolin

Quote from JezusIHS: “Quote from GrupaBraaaci: “nawet JezusIHS jest na etolinie zobaczymy jego eq hp + 2abs xd” Tylko nie uciekaj na koniu xd albo jak Calator do m1” czerwoni już nie mogą się doczekać by Cie przywitać odpowiednio