Search Results

Search results 1-20 of 290.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Ninhio - - Dyskusje Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Jakim cudem? Jak topka się zaczyna od 14cm...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Quote from Ninhio: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi. ” rzeczywiście, czerwona masa wylogowując z zadymy którą sami zapowiedzieli uznaje się za wygranych xDD śmiech ” Demon przestań się ośmieszać, dym trwał jakieś 2.5h z tego co mi wiadomo, wy za to wrzuciliście zaledwi…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Ninhio: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi. ” rzeczywiście, czerwona masa wylogowując z zadymy którą sami zapowiedzieli uznaje się za wygranych xDD śmiech ” Demon przestań się ośmieszać, dym trwał jakieś 2.5h z tego co mi wiadomo, wy za to wrzuciliście zaledwie 20 minut dymu z początku kiedy prawie nikog…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi.Może i jesteście jednymi z bardziej zgranych ekip aktualnie, ale wczoraj już wszyscy widzieli że "bogowie" jednak krwawią, teraz tylko czekać aż inni poczują te krew...Coś czuje że się będzie działo! Dziewięć! ” Z tym bebonem czy jak mu tam nie ma co pisać, on ma ciśnienie 200/120 jak tylko poruszys…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi. ” rzeczywiście, czerwona masa wylogowując z zadymy którą sami zapowiedzieli uznaje się za wygranych xDD śmiech ” Demon przestań się ośmieszać, dym trwał jakieś 2.5h z tego co mi wiadomo, wy za to wrzuciliście zaledwie 20 minut dymu z początku kiedy prawie nikogo nie było, nie udowodnisz nic cisnąć sobie b…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi. Może i jesteście jednymi z bardziej zgranych ekip aktualnie, ale wczoraj już wszyscy widzieli że "bogowie" jednak krwawią, teraz tylko czekać aż inni poczują te krew... Coś czuje że się będzie działo! Dziewięć!

• Rozmowy serwera Etolin

Odpowiedź brzmi dziewięć. Defnitywnie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “youtu.be/7SwvfIE3IVk Wczorajsza zadymka pod dt ” Czemu nie wrzuciłeś filmiku kiedy reszta ludzi z shinsoo już przyszli?

• Rozmowy serwera Etolin

Demon Ty tak samo na nagraniu z TS udowodniłeś że jesteś biedakiem umysłowym

• Rozmowy serwera Etolin

to ten komplet wybornej XD

• Rozmowy serwera Etolin

ale jeden tekst dobry "demona to Ty w kościele widziałeś" xDD

• Rozmowy serwera Etolin

tak słucham teraz tego filmiku z TS z Cykadą co był, i tak myśle... bosheee co za typ O_O''' k, k, k, k, k, inna obelga, k, k, k

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Dawajcie, chce zobaczyc ten 10 osobowy tzw. „Dym“ xdd ” najpierw musza wyciąć gleby i zrenderować, czekajmy

• Rozmowy serwera Etolin

Dobra jutubersi wstawiać filmiki z dymu

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “patrze na te zadyme, szukam gdzies demona ale na stojąco to go nie widzialem xd ” co Ty gadasz, On nigdy nie pada, sprawdź filmy na jego kanale, 0 dedow z kimkolwiek by nie walczył sam 3 klasy utrzymuje lajtowo

• Rozmowy serwera Etolin

@Lexio XD czekam na filmik z dzisiejszej zadymy pod DT panowie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Cykada3301: “Quote from Darek-Pogrom: “dwa tysiące czternasty jbc xD ” Darek ty to ponoć mix jesteś, a to że w 2 tyg robisz lepszą postać jak połowa ich gildii to się nie liczy bo masz 20k w kredo XD ” Za hajs kumpla baluj ” dokładnie +1

• Rozmowy serwera Etolin

Co wy tak płaczecie że nie wydajecie nic na grę i wszystko macie ble ble, ja tam lubię sobie zajeb*ć kilka tysi w IS

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MowMixKos: “Ludzie, przestańcie tyć ” w pewnym wieku każdy człowiek zaczyna mieć do tycia tendencje

• Rozmowy serwera Etolin

@Charlotta tak to ja (jak to nazwałaś) płakałem, tak gram w oparciu o IS (na Rubinum, bez wkładu w IS nie da się wbić topki na nowym serwerze, na Etolinie/Diumarze nie ma sensu ładowanie dużej ilości IS) Ban okazał się niesłuszny (CO CAŁY CZAS PRÓBOWAŁEM UDOWODNIĆ) za co dostałem przeprosiny, konta zostały odblokowane a ja „uniewinniony” A co do tego że nie mam kontrargumentów itp. Po prostu czytając wypociny tej osoby stwierdziłem że szkoda marnować czasu żeby punktować kogoś którego zdania i t…