Search Results

Search results 1-20 of 112.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Co sądzisz o wpływie wylesiania lasów ameryki południowej na porost sierści u pand wielkich? Polecisz jakiś utwór? Polecisz jakiś serial, bo nudy? Lubisz śnieg? Czym jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Pozdrawiam

• Manossa (:

Manossa - - Archiwum

Quote from Colore: “Hej cześć! kochasz pandy? kocham! Baobao! :love: Boisz się ciemności? nieee Co zazwyczaj jadasz na śniadanie? kanapeczki Jak tatuaż to jaki i gdzie? :D zawsze mi się marzył taki na łydce... ale co to nie powiem:) Miłego wieczoru! :) dzięki” i tym sposobem kuniec z tym tematem

• Manossa (:

Manossa - - Archiwum

Quote from Ingolf: “Hej Manossa :) cześć Jak to po majówce, udana? w miarę :) Czy masz już jakieś plany na wakacje? tak, wyjazd! Kiedy ostatnio robiłaś leczo (i dlaczego tak dawno xD)? w zeszłym roku za droga papryka Pozdrawiam :*” Quote from Besarion: “Hej Maniulka hejka Besarioniuniu! Czemu nie odpowiadasz tak długo na pytania Ingolfa? :p a jakoś nie zaglądam tutaj Boisz się kleszczy? niee Nosisz okulary przeciwsłoneczne? noszę jak świeci słońce Na lato czy zimę? na lato Ciepły weekend się szy…

• Moi drodzy, jak możecie drogiego nooba w ten sposób oczerniać? Ja, jako miejscowa uzdrowicielka, miałam wczoraj ręce pełne roboty, gdy nOob zgłosił się do mnie z ogromnymi bólami kręgosłupa. Inkwizytor, jak możesz wysnuwać oskarżenia przed poznaniem wszystkich faktów!? Może to Ty masz coś na sumieniu!?

• Manossa (:

Manossa - - Archiwum

Quote from Vesuvius: “BaoBryBao ave Veziu! Co słychać na Androsie? Grzeczni gracze? nie narzekam w sumie mało się dzieje Czujesz wiosnę? o taak, słoneczko świeci, ptaszki śpiewają :D Smak miętowy czy wiśniowy? miętowy Ulubiony owoc? ananas Dlaczego nie ananas? Łyso ci? :D Pozdrowionka Paaa :)” Quote from Terowan: “Witam! Witaj Co tam, jak tam? Dobrze się czujesz? Tak, dziękuję :) Jak Ci się podoba u nas na serwerze? Dość przytulnie u Was Czy zostałaś ciepło przyjęta przez resztę graczy? polemizo…

• Cóż to się dzieje, cóż to za tragedia! Jak to możliwe, że przy takim zgiełku który miał miejsce wczoraj, nie udało nam się tego powstrzymać? Cóż, prawdopodobnie było to nieuniknione... Świeć Panie nad duszą Ingolfa.

• 1. Vesuvius 2. Athende 3. Sheyna 4. Inkwizytor 5. Feyrah 6. Reznov 7. nOob. lama 8. Manossa

• Ingolf? Coś rzadko zabierasz głos w naszej sprawie? Czyżbyś miał coś do ukrycia? nudna ta gra z takim zaangażowaniem

• Nie mam siły z Wami walczyć. Człowiek swoje, a Wy swoje... Zagram więc waszą kartą. Bez żadnej argumentacji, na ślepy los... Shae stoi za całym naszym nieszczęściem.

• Jeszcze się nie pozbierałam po żałobie a Wy już rzucacie kolejne, oczywiście bezpodstawne oskarżenia? Jak już wspomniał Inkwizytor, czas spędzałam razem z nim. Te lekcje samoobrony są idealną okazją na "wyrzucenie" z siebie wszystkich żalów, smutków, złości. Pomagają myśleć trzeźwo. Wszystkim polecam. Reznov, zachowujesz się nieco za wesoło, biorąc pod uwagę obecną sytuację. Wszyscy są głęboko przejęci tym, co się wydarzyło, a Ty znajdujesz siłę by pisać pieśni o naszym nieszczęściu? Zachowujesz…

• Quote from Vesuvius: “Ohh niechaj Pani przestanie... Vezio jestem! I właśnie zamierzam się do tej rady dostosować... Głupio mi tak do własnej szefowej... No ale raz się żyje! Droga Manosso, czy zechcesz mi towarzyszyć na tym uroczystym balu ? ?(” Czcigodny Veziu... oj, jam chyba niegodna Twej dostojnej osoby! Nie śmiem przyznać, ale... już gdy po raz pierwszy usłyszałam dźwięk Twoich skrzypiec, w moim sercu zaczęła grać ta cudowna melodia... Jeżeli jeszcze nie zmieniłeś zdania i nie chcesz zapro…

• Feyrah, "Pod BaoBao" zawsze będzie miejsce dla taniej siły roboczej osób chętnych do podjęcia pracy w mym szlachetnym przybytku Szanowny Vesuviuszu, uważam, że chcąc spędzić czas z jakąś kobietą, powinieneś wykazać się odwagą i sam do niej podejść, porozmawiać, zaprosić! Zapowiada się sporo zabaw w najbliższym czasie. Dziś bal w pałacu, jutro uczta w karczmie w ramach poprawin. Byleby nam ta hulanka nie zaślepiła oczu przed czyhającym niebezpieczeństwem...

• Witam witam, z tej strony Manossa - znakomita kucharka, właścicielka tutejszej karczmy "Pod BaoBao" i wielbicielka zwierząt, od lat mieszkająca wraz z czterema prześlicznymi, uroczymi, niezwykle sympatycznymi pandami, które są jednocześnie jej wizytówką. W wolnej chwili zapraszam wszystkich, z królową włącznie, pod mój dach, na ucztę. Uważam, że w chwili zagrożenia powinnyśmy się zjednoczyć, bez względu na stan społeczny. Myślę, że takie zgromadzenie będzie idealną okazją do przedyskutowania wie…

• 1. Feyrah 2. Reznov 3. Laburra 4. Sheyna 5. Inkwizytor 6. Vesuvius 7. Athende 8. Manossa

• Bursztynowa loteria!

Manossa - - Archiwum - Gra

marantha_sp6spx_bursztyn.png Bursztyn... to ciekawy kamień... W Królestwach Shinsoo, Chunjo oraz Jinno nigdy nie miał dużej wartości. Mieszkańcy nigdy nie wykorzystywali tych rud, a jak to bywa w naturze... nieużywany narząd zanika. Tak więc i żyły bursztynu na dobre zniknęły z tych krain. Jednak jest pewien lud, który wykorzystuje bursztyn jako swoją walutę... Lud ten nie przestrzega żadnych zasad, nie ma żadnego przywódcy... Przez wielu znany jest pod nazwą Piraci. Od niedawna powrócili do nas…

• Morderca #1 - nowa edycja!

Manossa - - Archiwum

W ostatnich dniach mój sklep został napadnięty, zginęło niemal wszystko z moich zapasów... Nie miałam odwagi Wam tego powiedzieć, wszak jestem dość nieśmiałą osóbką... A myślałam, że jeżeli ktoś się już to tego stopnia posunął, to z pewnością miał ku temu powód - może chory członek rodziny potrzebował pomocy... wszak mieszkańców tego miasta znałam do tej pory jedynie z dobrej strony... zawsze służyłam Wam dobrą radą, pomocą... a Wy traktujecie mnie jako zło konieczne... Nawiązując do Waszych osk…

Manossa - - Archiwum

Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie spodziewałam się, że morderca będzie chciał działać aż tak radykalnie! Cóż. Jeżeli ktoś podobnie jak ja nie może sobie poradzić z emocjami... zapraszam do mojej chatki na świeżo parzoną melisę.

• Eventy na Negros - nasze wrażenia

Manossa - - Negros

Quote from EverydaySunday: “według mojej skromnej opinii, OX powinni organizować 1 w tygodniu na przykład w sobotę, ponieważ ten ewent nie jest bardzo trudny ani nie wymaga nie wiadomo jakiej organizacji, a zabawa przednia :mkay:” Nie sądzę by z obecnymi pytaniami tak częsty OX był dobrym pomysłem. To tylko więcej nerwów nie tylko dla graczy, ale i dla organizatora. Wbrew pozorom, dla jednej osoby przeprowadzenie całego eventu dla wszystkich przedziałów w jeden dzień jest praco i czasochłonne, a…

Manossa - - Archiwum

Witam wszystkich. Selive, widzę, że mamy podobny problem. Również jestem chorobliwie nieśmiała, a jestem tutejszą zielarką. Zapewne niewiele z Was mnie widuje, ponieważ swą chatkę mam obok lasu za miasteczkiem. Przyjeżdżam tu jedynie w celach sprzedaży mych ziół. I pragnę wyrazić wielki niepokój i współczucie w stosunku do sytuacji tu panującej. Jednocześnie informuję, że postaram się Was wspierać w trudnych chwilach. To miasteczko jest moim rodzinnym i skręcam się w środku na myśl, że coś niedo…

• Eventy na Negros - nasze wrażenia

Manossa - - Negros

Quote from Armilar: “To co kiedy kolejne zuo? :p :mkay:” Nie w najbliższym czasie.