Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Sherrievronbrn - - Dyskusje Etolin

Ona by tak chciaa byc tu ze mnom krencic blanta iii @KociePomruki. Pozdramwam top niemondronszanke 1

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Wyjdzie Kocie Pomruki na dwór? ” Dam się wyprowadzić na królewski dwór trochę go zbezcześcić. Ale nie z tobą. ” jak ty dowudczynio sprzataczek i praczek jestes to nic nie zbeszczescisz ” Dobrze mówisz. Ja leżę i patrzę, a inni wykonują moje rozkazy. ” Kocie pomrku od zmywania se podlogi to juz muzg se wyprala to ostatniej komurki

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Wyjdzie Kocie Pomruki na dwór? ” Dam się wyprowadzić na królewski dwór trochę go zbezcześcić. Ale nie z tobą. ” jak ty dowudczynio sprzataczek i praczek jestes to nic nie zbeszczescisz

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. Wyjdzie Kocie Pomruki na dwór?

• Rozmowy serwera Etolin

(Hidden Content) I co tera davidek6184719361? Co kozacku? Zostawcie pomruki, nie jest top 1 madra ale to nie jej wina

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from davidek194: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from davidek194: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from ArixanBogiem: “Dropienie jest Dla biednych ” Muwi to typ co gnije w glebie na widok wengiela z butem 40+ lv i pada ” Chusteczkę? ” Hcesz MI dac chusteczke bo TY padasz na hity od 45 lvl? Ja nie placzem zes ty copa na drawniku w tej grze a skila 0 ” Ale nie placz ok? ” Widac jaki z cb typowy metinczyk. Nie gadam z Typem co ma w nic…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from davidek194: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from ArixanBogiem: “Dropienie jest Dla biednych ” Muwi to typ co gnije w glebie na widok wengiela z butem 40+ lv i pada ” Chusteczkę? ” Hcesz MI dac chusteczke bo TY padasz na hity od 45 lvl? Ja nie placzem zes ty copa na drawniku w tej grze a skila 0 ” Ale nie placz ok? ” Widac jaki z cb typowy metinczyk. Nie gadam z Typem co ma w nicku cyfry gimbie nara

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from ArixanBogiem: “Dropienie jest Dla biednych ” Muwi to typ co gnije w glebie na widok wengiela z butem 40+ lv i pada ” Chusteczkę? ” Hcesz MI dac chusteczke bo TY padasz na hity od 45 lvl? Ja nie placzem zes ty copa na drawniku w tej grze a skila 0

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Dropienie jest Dla biednych ” Muwi to typ co gnije w glebie na widok wengiela z butem 40+ lv i pada

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “widać, grzeczny nerose, stój nadal w m1 na smoka wstępu noname nie mają ” Za griffing to się permik należy kolego.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Ee tam z biedaka reksia, zawsze miło się pośmiać? U nas ostatnio na tsie był stary rexia spoko koleś XD xoZscEm.png ” Serwerowy szrot w jednym miejscu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Pocie korumki kiedy cie znowu dojade ” Nigdy noobie. ” nobek to masz na czole wypisane od urodzenia ” No ja chociaż nie markerem. ” Deska kocich pomrukow

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Pocie korumki kiedy cie znowu dojade ” Nigdy noobie. ” nobek to masz na czole wypisane od urodzenia

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Ostatnie 10 zadym nie licząc DT to odbywały się u redów XD Ostatni raz kiedy czerwoni przyszli do nas to chyba kwiecień był ” Dlatego skończ grę i więcej nie wyj PrzywódcoWyjców

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. Pocie korumki kiedy cie znowu dojade

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Wiem, że Ci smakował, tylko następnym razem użyj blond peruki bo czarna mi się znudziła. ” Wyj dalej dropie z V3 ” jestem ciekaw czy Ty wgl posiadasz 100lv + czy tam przewracasz 10cm u kryndora swoim jezyczkiem zaplusowac ” Nie mam nawet 75+ i co teraz?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Wiem, że Ci smakował, tylko następnym razem użyj blond peruki bo czarna mi się znudziła. ” Wyj dalej dropie z V3

• Rozmowy serwera Etolin

Siusiok atty top 1

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. Cho sie wyzywac hehe

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “@Sherrievronbrn gdzie masz Meina? ” Uciek