Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Do czasu zakończenia przerwy zamykam wątek. Tak wiemy, poprawka poprawki może też nie wypalić. Musimy polegać tutaj na działaniach producenta w tej sprawie. Wiemy, że sprawa wygląda kiepsko. Wszelkie zapytania o rekompensaty zostaną przekazane na ręce osoby odpowiedzialnej. Nawet nie odważę się tutaj zaproponować Wam bonusu doświadczenia

• 23.08.2019 19:00

Art - - Ogłoszenia

Szanowni Gracze, Uprzejmie informujemy, że serwery ponownie muszą przejść w tryb konserwacji. Dzisiejsza poprawka nie funkcjonuje prawidłowo Przeprowadzone zostaną odpowiednie działania w celu eliminacji problemu. Za utrudnienia przepraszamy

• 23.08.2019, 14:30

Art - - Ogłoszenia

Przerwa techniczna została zakończona!

• 23.08.2019, 14:30

Art - - Ogłoszenia

W trakcie trwania przerwy technicznej zostaje wprowadzony hotfix usuwający wykryte błędy w wersji 19.5 czyli błąd z odłamkami i transformacją wierzchowców.

• 22.08.2019

Art - - Ogłoszenia

Znane błędy po aktualizacji: - w przypadku aktywnego peta (i jego aktywnej opcji zbierania przedmiotów) występuje błąd z odłamkami, które trafiają bezpośrednio do ekwipunku i po 10 szt. nie są zamieniane w Cor Draconis - brak możliwości wyboru bonusu po złowieniu Złotego Tuńczyka - ukazuje się informacje, na temat udanego złowienia Złotego Tuńczyka, ale nie ukazuję się okno dialogowe z wyborem bonusu. Dodatkowo: - Podczas przerwy technicznej nie został wykonany skrypt odpowiedzialny za przenosin…

Quote from Mentosx2: “co za cymbały w tym GF pracują ? dropie odłamki, ale nie zmieniają się w cory i przez to miejsca juz w eq nie mam .... 10213484916844694034.png edit: z tego co obczaiłem to problem jest z bruce. jak się samemu podnosi to przerabia. ” Zgadza się. Problem występuje tylko w momencie aktywowania peta. Problem został potwierdzony.

• Bonusowy weekend (23-25.08.2019)

Art - - Eventy i konkursy

Szanowni Gracze, Mamy dla Was niespodziankę na najbliższy weekend! Już od piątku, 23 sierpnia 0:00 do niedzieli, 25 sierpnia 23:59 aktywujemy dla Was +100% bonus doświadczenia. Dodatkowo, podczas jego trwania zaoferujemy w naszym Sklepie Skrzynię Doświadczenia za 19 SM. Możliwe przedmioty do zdobycia ze Skrzyni: - Książka Lidera+ - Książka Lidera - Pierścień Doświadczenia - Pierścień Doświadczenia +200 - Mikstura Zarania - Mikstura Mądrości - Grzaniec - Biały Lew - Tygrys Bengalski (niebieski) -…

• 22.08.2019

Art - - Ogłoszenia

Uff... udało się! Przerwa techniczna została zakończona! Życzymy miłej gry

Quote from Frenetic: “Quote from Art: “O 15:26 przeczytałem: "Checking PL..." ” @Art i co teraz jak mi nakladka na nowym serwerze zniknela to oczywiscie jest moj problem i znow musze mieszac od nowa ? ” Napisz na Support. Zobaczymy czy coś da się z tym zrobić. Zaraz koniec przerwy!

youtu.be/H_WlMQe5u0k to jakby konserwa się przedłużyła... muzyka na czekanie

O 15:26 przeczytałem: "Checking PL..."

Quote from Marta: “Ale sposób dodajmy do ItemShop`u nakładki na 15 dni i kostiumy już jest. Po co raz wydać 100 sm na kostium na 30 dni skoro można 2x wydać na dwa kostiumy i przez te faktyczne przerwy i wyłączania serwerów skorzystać z tego kostiumu znacznie mniej niż jest czas trwania ” Pełna zgoda. Widać była to decyzja stricte biznesowa, bez spoglądania się na długofalowe skutki tejże.

Quote from ToJaZlodziej: “Art powinien być naszym łącznikiem z "tymi wyżej". Jak ide do castoramy i kupuje wadliwy towar, to nie zgłaszam zwrotu do producenta. ” Cały czas nim jestem. Nie oznacza to jednak, że za każdym razem będę przynosił Wam satysfakcjonujące wieści. Idąc do Castoramy, możesz także odbić się od wewnętrznego serwisu, który odrzuci reklamację :x Quote from Mleko: “Dacie radę do końca wakacji uruchomić? Ta aktualizacja 19.5 bodajże musi być bardzo potężna wprowadzająca zmianę CH…

Quote from ToJaZlodziej: “Chociażby o planach na rozwój gry, nie powiesz mi że w innych społecznościach mityczna alchemia była pożądana. ” Nie jestem uprawniony do prowadzenia takich rozmów. Plany rozwoju gry widziane z perspektywy graczy dość często różnią się od tych, które rysuje producent wraz z wydawcą. Nie wiem jak w innych krajach, u nas nie było nacisku na nową alchemię. Gra jest produktem, który w swoim cyklu wydawniczym musi na siebie zarabiać. Osobiście uważam, że musi występować bala…

Quote from ToJaZlodziej: “Gracze od x miesięcy (!) pytają o istotną zmianę kanału. Osobiście sam bym to przebolał, i może zrozumiał ten poważny błąd gdybym wiedział że opiera się on na czymś więcej niż to, że wasze serwery nie dają rady. Nasze niezadowolenie wychodzi tylko z tego jak wykonujesz swoją pracę, gdzie są rozmowy z graczami, gdzie informacje o zmianach w grze? ” Zadajesz mi oczywiste pytania, na które nie mam dla Ciebie odpowiedzi. Nie wynika to z mojej ignorancji, ani zaniedbań. Po p…

Quote from Eragonss: “Czyżby była możliwość dostania do 100 corów 1 dnia za misję ? Taka możliwość mocno wpłynie na gospodarkę metina. ” Chodzi o kamyki, które zamienia się w Gaya Quote from ToJaZlodziej: “może czas w końcu się zastanowić skąd wynika niezadowolenie graczy, twoich pośrednich żywicieli przypominam bo chyba coś ostatnimi czasy o tym zapominasz. ” Na pewne niezadowolenie po prostu nie mam wpływu. Rozumiem, że oczekujesz ode mnie rozwiązania wszelkich spraw, na które narzekasz. Jedna…

Quote from Forfa: “Art mówisz o spokoju, a przez 2 tygodnie nie było żadnych informacji od ciebie i twojej ekipy. Zostały na forum umieszczone jedynie oferty z IS. ” Skoro nie ma nic do przekazania, to był spokój. Teraz jest info o aktualizacji 19.5. Czego oczekujesz więcej

Dla kilku graczy każde potknięcie po naszej stronie to pożywka dla nich. Dlatego też zamierzam posprzątać ostatnie naście, jak nie dzieścia postów, które są po prostu nie na temat. Jeżeli dyskusja nie wróci na prawidłowy tor, zamknę wątek do czasu zakończenia przerwy. Proszę zachować spokój

• 22.08.2019

Art - - Ogłoszenia

Szanowni Gracze, przerwa techniczna potrwa dłużej niż zakładaliśmy. Proces aktualizacji odbywa się we wszystkich krajach w tym samym czasie. Na chwilę obecną nie znamy czasu zakończenia.

Quote from Lucjusz: “I takie gadanie od dawien dawna. Nic się nie dowiesz i nic nam nie powiesz. ” Nie oczekuj ode mnie cudów. Możesz pytać któregokolwiek CM, odpowiedź dostaniesz tę samą. Z mojej strony zwiększasz jedynie licznik skarg na brakującą zmianę kanałów.