Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

MaSensi - - Dyskusje Etolin

Piszemy o grze tym samym znajomości opierają się o grę, tak znam Gośkę z Gry. Co do Ciebie, osobiście nie poznałam Cie (byłam jedynie światkiem jak inni Cie wyjaśniali :P) Podaj TS nie widzę problemu by wyjaśnić nieścisłości. Siedzisz przed kompem i piszesz komuś o wyjściu na Dwór ? Quote from BlueEve: “więc hipokryzją zalatuje na kilometr koleżanko. ”

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BlueEve: “Quote from MaSensi: “Zabawne jest to że ktoś swoją nieudolności, swoje błędy tłumaczy pracą. Mało kto z obecnych tutaj nie pracuje, gra to tylko rozrywka, nie ma czasu ma inne obowiązki ok, ale wyżalanie się ze jest przepracowana? serio? ” Jeśli pracuje się dużo,to uwierz wyżalanie się czasami wychodzi samo z siebie ze zmęczenia. Brak tolerancji oraz szacunku na innych ludzi też w takich sytuacji (już nie mówiąc o empatii) wychodzi ^^.Ludzie skończcie dymy i naprawdę wyjdźci…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Gdybyś popracował tyle ile ja to nie wiem czy by Ci się chciało dalej nawet "trollowac" ludzi a o włączeniu kompa nie wspomnę. ” Rozwiń chętnie poznamy poznamy historię twoje życia

• Rubina i diaxsa można mixsować, nie wiem jak z jadeitem. Resztę lepiej kuć od nowa mixsy za drogie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem.. Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty czy coś koło tego. Możliwe, że Cykadzie skończył się jakiś odpał, bądź przebrał się. Każdy medal ma 2 str. Choć i tak propos dla Cykady za wrzucenie materiału. A i co do mojej wypowiedzi, nie naskakuje ani na cykade ani na Vikinga. Tak sobie piszę moje rozmyślenia. ” Również jestem zdania…

• Rozmowy serwera Etolin

[ciach] Quote from kayohardcore: “Zrozum, że jedyneczka mogła się ''zapodziać'' po duchowym na filmie są 2 sekundy przerwy. Dziwny zbieg okoliczności? A może to nie mój skil się wyświetlił? Co i tak nie zmienia faktu, że padł w ciągu 3 sekund( w tym 2 na stop klatce) KOZAK. Lepszej jakości filmy to teraz się telefonem kręci ” Wręcz "Boskie" są twoje teorie spiskowe. W całym materiale nie widziałam by ktoś uderzył więcej jak 6,4k A tu masz serie stop klatek HP 23 (Hidden Content)Wytłumacz mi jak …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Co do 4:42 to się z Tobą zgodzę, ewidentnie bije mnie na afku, i rozebrany uderzyłem ponad 4k, jeśli chodzi o 7:57 to ledwie ustał, zostały śladowe ilości pż, widać to na pasku nad głową postaci ” Bardziej o cyfrach pisałam "6437" jakby nie patrzeć 10k mniej. Definitywnie na twoim ss musiał stać bez alchemii lub eq. ” To ile pż ma, 12k? Mało co zostało po duchowym, KOZAK ” Zrozum że mnie nie interesuje ile on ma hp i czy je…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Co do 4:42 to się z Tobą zgodzę, ewidentnie bije mnie na afku, i rozebrany uderzyłem ponad 4k, jeśli chodzi o 7:57 to ledwie ustał, zostały śladowe ilości pż, widać to na pasku nad głową postaci ” Bardziej o cyfrach pisałam "6437" jakby nie patrzeć 10k mniej. Definitywnie na twoim ss musiał stać bez alchemii lub eq.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Quote from Eylis: “(Hidden Content) 2019 A ludzie dalej nie potrafią w painta xd ” Nagrywane u kumpla telefonem, nie miał programu do nagrywania, filmu nie wstawię, nie chce bana z a bluzgi dostać xDWstawiłem tylko dlatego, ze kolega Cykada twierdził, ze dostawał 5k z duchowego ” Quote from kryndor: “youtu.be/0XKsBkDpcAY dym weryfikuje 4:42 i 7:57 oni bogami chcą być! Śmiechu warte! ” Specjalnie obejrzałam cały materiał, no i faktycznie 5-6k dostawał. Poważni ludzie prz…

• Przeczytaj regulamin i zawarte w nim podpunkty. Zasady GF można by porównać do ustawy która zakłada że od jutra nie można już biegać solo, należy łączyć się w pary lub grupki ponadto grupy muszą być różnorodne pod względem rasowym i etnicznym. Ustawa również zabrania singlom posiadania domów jedno rodzinnym że względu braku współmałżonka. XD

• Quote from Akwarelsky: “@MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można a rynek po jakimś czasie i tak się otrząśnie z szoku że razadorek już nie jest aż tak opłacalny jak był i nadal jakiś grosz z tego wyciągniesz prawdopodobnie mniejszy ale grosz do grosza... ” Quote from SamarytaninEtolina: “nikt Ci nie karze dzielić zarobków na 2, lecz ludzie narzekali, że nie ma nic GF nic nie robi a jak zrobili to te…

• Zmiany w grze - dyskusja

MaSensi - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Celtycki-Dzik: “Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. ” Cieszy mnie to Ja wolę sobie na spokojnie sama ubić bosa chwile towarzyskie nadrabiam w m1 lub na bardziej ambitnych dungeon-ach (poziom razadora jest porównywalny do wyprawy gildyjnej na wodza orków ). Sztuczne utrudnia taktujesz jak wyzwania xd. Nie bardzo łapie zmian które sprawiają ze x lat np. szlifuję ciągle postać i przychodzi aktualizacja która zamiast wprowadzać nowości odgrzewa kotleta a ja zalic…

Quote from Celtycki-Dzik: “Tak samo jak na meley czas wyexpić postacie tak samo na razadora czas wyexpić buffa czy cokolwiek innego. Zmiany są, minimalny zarobek z razadora jest, a i tak trzeba go robić na misję szczeliny czasu więc zawsze z kimś można skoczyć na niego. Ludzie marudzą zawsze ale jak rozwiązać nowe przeszkody to już nie chce im się. ” Nie piszemy tu o życiowych sprawach lecz o grze która ma nam graczom sprawiać przyjemność. Osobiście (dzięki czyjejś uprzejmości ) mogłam godzinę s…

Quote from Satomi: “Quote from MaSensi: “Do wejścia na bossa wymaga jest grupa (wchodzi lider). Z tego co wiem wcześniej wystarczyło założyć grupę tepnać pod Razadora i można śmiało wchodzić. Obecnie wyskakuje komunikat pozostali członkowie grupy są za daleko. Co za tym idzie do wbicia wymagane są dwie osoby (automatycznie wklucza to solowanie) koszt 2 przepustek (praktycznie na razadorze się nie zwrócą koszty). ” Koszty się zwracały cały czas. Sama cały czas chodzę na dwie postacie - 2 przepust…

Raczej biłam do tego że kolejny poważny krok w stronę IS (przepustki)

• Quote from Django: “Quote from MaSensi: “Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem To już nie bd gdzie odłamków robić ” czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach siedziałem 20 min., ale zrobiłem. ” Do wejścia na bossa wymaga jest grupa (wchodzi lider). Z tego co wiem wcześniej wystarczyło założyć grupę tepnać pod Razadora i można śmiało wchodzić. Obecnie wyskakuje komunikat pozostali członkowie grupy są za daleko. Co za tym idzie do wbicia wym…

• Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem To już nie bd gdzie odłamków robić

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “w niedziele sa blaski !!! ” Quote from kayohardcore: “blaski są ” Dropienie jest Dla Biednych! Quote from Celtycki-Dzik: “Niedziela, dzień c... Więc zadyma idealnie pasuje. XD ” V3 Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from MaSensi: “a do tego wszystkiego jeszcze moderatorzy którzy pozostawiają wile do życzenia. ” Pisze to random ze świeżego konta. Odwagi brak napisać z głównego (kiedyś je wytropię )? ” No tak zaznaczyłam że od dawna nie grałam i chciałam się rozeznać przed powrotem, nie wiedziałam że świadczy to o braku odwagi. Sam we wcześniejszych postach zaznaczyłeś pewne nieprawidłowości w funkcjonowaniu zespołu. Zamiast przyjąć "na klatę" uzasadnioną krytykę, odgrażając się zwy…

• Rozmowy serwera Etolin

Witam. Dawno nie grałam, miałam zamiar rozeznać się w sytuacjach serwera poszukać starych znajomy i powrócić do gry. Jednak po tym co zobaczyłam nie widzę sensu powrotu. Dawno takiej toksyczność nie widziałam na każdym kroku plucie jadem a do tego wszystkiego jeszcze moderatorzy którzy pozostawiają wile do życzenia. Po mimo wszystko pozdrawiam cieplutko pewne jednostki (na pewno skojarzycie) może jak kiedyś otworzą mi skrzynkę to będzie możliwość kontaktu. Pozdrawiam