Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Naksen - - Dyskusje Etolin

Quote from Art: “Szanowni Gracze, Uprzejmie informujemy, że serwery ponownie muszą przejść w tryb konserwacji. Dzisiejsza poprawka nie funkcjonuje prawidłowo Przeprowadzone zostaną odpowiednie działania w celu eliminacji problemu. Za utrudnienia przepraszamy . ” Chciałbym się zaśmiać. HAHA Już, to tyle, dziękuję.

• Rozmowy serwera Etolin

Ale u nas bez na orki, albo na zwierzęta, się nie ma co pokazywać.

• Rozmowy serwera Etolin

comment_BZGolJmyKj4r6hKCPItGLPEUlwOh4CfG,w400.jpg matko bosko

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

Quote from ArixanBogiem: “[url]https://www.youtube.com/w…v2fJE&start_radio=1[/url] xD ” *Kalwi & Remi C-bool też polski i dobry dj, ae kto kurna pomylił podpis na yt?!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Jak się wywróciłem pierwszy raz na rowerze będąc dzieckiem, to też mówiłem, że tak miało być. ” Quote from kryndor: “To się nazywa wejście w grę przeciwika, zamotanie go i wyjaśnienie ” Dziękuję, miło, że obiektywnie oceniłeś mój komentarz. XD

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=oAHJxyS1N4c youtube.com/watch?v=ENBbZyK51iY

• Rozmowy serwera Etolin

Jak się wywróciłem pierwszy raz na rowerze będąc dzieckiem, to też mówiłem, że tak miało być.

• Rozmowy serwera Etolin

O, zalewa po ogórkach. XD Musiałem, Piotrek.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Jak on to konfident jest ” Kto mi ninję do Irre kapował, że raz została na noc w lesie na autołowach? f1a478a1a7291952.png C-658VsXoAo3ovC.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Lorint, nie loguj od dzisiaj na olx - tam nie ma kategorii "koledzy" w dziale sprzedaży.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Naksen - - Gry i zabawy

Nie i nie podrywaj mnie na awatar. xd @Nameczaner?

• Rozmowy serwera Etolin

Viking jeździ mercedesem? he____he Name, pograj mentalem, lekko nie jest z duchowym.

• Rozmowy serwera Etolin

youtube.com/watch?v=7nbT0NcVpwo @Lexio DŻRAP DA BEJS!!! XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MocWpNaSpota: “co sadzicie o testach rakietowych ” 0b669e8ac3c2e53e.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “nie znam innej Lolity niz tej youtube.com/watch?v=pTW7byH2ij0[/url] ” ŻOLI GARSĄ E MŁA @LudifaT O REWŁAR Powiedzcie mi, że nie. XD

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=SZ5rrHYPFto

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “a co bedzie w Wersji 2137? ” 21:37 Nowość! Skorzystajcie z okazji i zapewnijcie sobie przejażdżkę papa-mobile! W ofercie item-shop również sutanny papieskie! (Michał, Ty prosiaku... XD) Zapomniałem wspomnieć w poście wyżej - nie śmieję się z Ascorana, czy Arta, bo oni po prostu dosłownie przeklejają to, co dostają do ogłoszenia, ale jezus marian paździoch - po co Niemcom tyle euforii w tych ogłoszeniach? Ostatnio, jak tak hucznie coś ogłaszali, to w 1939 nikt nie był z tego za…

• Rozmowy serwera Etolin

Oferty w isie brzmią tak, że mogę Ci do tego dopisać resztę. Quote from Lexio: “i oczywiscie cykliczne, platne przeglady xD ” Lecz nic straconego! Swoim darmowym losem każdego dnia możecie stawić czoła wyzwaniu i zawalczyć o oglądanie bajecznych bolidów przez 10 minut! Jedynie 9 smoczych monet natomiast kosztować was będzie los, którym wygrać możecie nawet podziwianie widowiska razem z grupą! ch! kwa! Nie wiem po co te wykrzykniki, lecz symboliczne dwa smocze znaki dzielą was, by były na końcu k…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Art: “Po wypuszczeniu nowej aktualizacji będziecie mogli bezproblemowo zmieniać wygląd swoich wierzchowców. ” 6ef5a5d5189ccfb0.jpg Emocje jak w starym tico - wszystko się psuje, wygląda tandetnie, tylko irytuje i cudem działa.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “@Naksen1 lubi bardziej mleko z jednym e xDDD ” Tyle wspomnień z tamtym kontem...