Search Results

Search results 1-20 of 62.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Staly resp co godzinę na większości map

• Ranga i kamień duchowy

Nacore - - Archiwum

Nie

• Wpłata yang do gildii

Nacore - - Archiwum

Witam, chciałem rozbudować swój teren gildii, jednak nie mogę wpłacić yang do banku. U Strażnika Wsi nie mam opcji wpłaty, jedynie rozwiązanie gildii i nabór. Czy coś się zmieniło coś mnie ominęło?

• Zmiany w grze - dyskusja

Nacore - - Porozmawiajmy o Metin2

Pytanie do administracji. Może było, może nie. Miałem ślub ze swoją buffka, teraz mam 120lv, a ona 100. Niestety nie ma między nami teraz 15lv różnicy. Nie widzi mi się już ją wyżej expić. Czy jest jakaś szansa że moje postki znów połączy małżeńska więź?

• Serwery JUŻ dostępne

• RIPOSTA Z RADĄ

Nacore - - Archiwum

Nie opłacalne jest używanie rad do m1. Nie ma praktycznie znaczenia czy się czyta z lub bez. Od m1 w gore jak najbardziej. Działa tak jak przy czytaniu KU. Każda wchodzi

• Misja - Przejmij dostawę

Nacore - - Archiwum

Klepalem tego bossa od rana do wieczora, co godzinę wchodziłem na resp i w końcu po tygodniu jakoś poleciało czysta loteria, choć z ta misja miałem najwięcej problemów teraz pozostała Ci tylko cierpliwość

• Notatki przywódcy

Nacore - - Archiwum

Najlepiej dropic w v2 na krolowach, respia sie co 30 minut

• Zmiany w grze - dyskusja

Bug z polowaniem na 90 lv jest juz od bardzo dlugiego czasu, napisz na suport lub na ircu to Ingolf Ci aktywuje

• Wp na mapy oplacalne? ;p

Nacore - - Archiwum

Teraz ludzie lataja tam tylko i wylacznie po drop odlamkow postkami 55lv nie oplacane jest bicie metkow, bo ksiegi/kamole sa teraz malo warte. Niestety czasy o ktorych wspominasz juz miniely... ubierz lepiej swojego bodziaka i nim lataj tam dropic odlamki ewentualnie surka 75lv moglbys chodzic na katakumby i tam rowniez efektywniej dropic odlamki. Na nizszych lv to jest (chyba) jedyny sensowny zarobek

• 105lvl

Nacore - - Archiwum

Na 105 bedziesz mial bez problemu drop na mapach 90+. Mi w porownaniu na 118lv normalnie leci z metkow/bosow 105

• Dzisiaj pierwszy raz udalo mi sie dosc do 10 poziomu i dostac ta skrzynie. Niestety wylecialo z niej dodanie bonu, ktore wczesniej droplo mi tez na 7 poziomie przykladowo na 9 poziomie juz kilka razy trafilem zmiane bonusow do kostiumu.. wiecej dropi mi mniej ciekawych itemow niz tych lepszych, no ale juz takie moje (nie)szczescie

• Item Shop - dyskusja

Babmi - "ten mlody reniferek jest nieodzownym towarzyszem w poszukiwaniu skarpetek..." jakich skarpetek? chociaz zmienilibyscie tlumaczenie ....... manu, nie sadzilem ze pojawi sie jeszcze kiedykolwiek w ofercie is

• Quote from Jack.Z.: “czy ten bos pojawia sie w jakis wyznaczonych miejscach? ” Tak, respy na kazdej mapie sa stale i w ciagu pol godziny zarowno boss jak i metek respi sie na nowo chwile po ubiciu. Czasami nawet pojawia sie 3 bossy naraz. Po uplywie 30 minut zmienia sie mapa i losowo pojawia sie boss albo metek.

• Jesli chodzi o skarb babilonu to darmowa gra jest po 24h od momentu zagladnienia is, bynajmniej tak zauwazylem, a co do dropu kart okey to nie zauwazylem zeby lecialy lepiej lub gorzej

• Quote from dandun: “Jak to się łowi? Normalnie np. wyciągam karasia i to może wpaść? Czy będzie napisane jakaś szkatułka zaczepiła się na haku? Nie było kiedyś przypadkiem takiego systemu, że kulki wylatywały? ” Nie, za kazdym razem jak masz branie otrzymujesz skrzynke z 5 klockami.

• Drop zostal zmieniony, choc nie tak bardzo. Z 'nowosci' trafilem na razie tylko na yangi. Na wiki jest podane ze w kazdej z trzech rodzajow skrzyn jest inny drop, jednak po otwarciu ich w grze wyglada to troche inaczej

• Ziarania + pd = ?

Nacore - - Archiwum

Dookladnie, nie bedzie. Wiekszosc itemow co daje expa laczy sie

• Likan co dalej ???

Nacore - - Archiwum

Klasy postaci maja byc w niedalekiej przyszlosci zbalansowane. Chodzi o to zeby poziom rozgrywki byl mniej wiecej wyrownany. Od jakiegos czasu trwaja przymiarki na specjalnym serwerze beta. Zakladam ze dowiedziales sie tego od jednej, gora dwoch osob, ktore musza miec male pojecie o grze. Bo przede wszystkim ktos kto potrafi grac dana klasa, bedzie dalej gral. Kwestia dobrania ekwipunku. Dobrze ubrany likan po balansie moze bez problemow poradzic sobie z takim nieubranym mentalem. Nawet i teraz …

• Expienie

Nacore - - Archiwum

Na tym lv tylko v2/v3