Search Results

Search results 1-20 of 71.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

Jelen - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from PrisonBreak17: “Quote from VIII: “Dlatego jednak wziąłem atak. Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. Jak pierwszy raz robiłem klejnoty przy misji 92 na 10 sztuk bez eliksirów zużyłem 78 klejnotów. Na misję 94 na 20 sztuk już tylko 35 z eliksirami.. Na drugiej postaci robiłem klejnoty 94 po nowemu bez eliksirów i koło 3 na 4 mi przyjmował, chyba tylko 2 odrzucił. Teraz zrobię całą te misję z eliksirami i porównam po zmianach. ” Ja oddawałem w ciągu …

• Item Shop - dyskusja

(Hidden Content) (Hidden Content) Informujesz nas o tym, że dostaniemy darmowe skrzynki babilonu, takie samo info jest w grze w IS, mimo tego nie otrzymujemy ich. W dniu rozpoczęcia babilonu starasz się udawać, że pracujesz. Podobno coś tam ustalają wyżej o czym powinieneś nas poinformować, a tymczasem Ty w najlepsze sobie znikasz na kilka dni i nie raczysz nawet napisać co zostało ustalone. Nawet nie liczę na to, że do końca babilonu cokolwiek napiszesz w tej sprawie. Gdybyś się kiedyś zastanaw…

• Piraci w m1

Jelen - - Dyskusje Jawa

Quote from Fusia: “wystarczy sluchac gm... przeszkadzanie nie wlicza sie do dropu z potworow poniewaz potwory sa wszedzie, mozna isc na innego spota, jednak lowienie odbywa sie tylko kolo wody oraz trzeba rozegrac mini gre, jezeli ktos bedzie ci ja przerywal nic nie zrobisz ” Nadal nie wiem skąd się ta zasada wzięła, Gdzie jest informacja, że za takie coś grozi ban? Potwory są wszędzie, a co wody nie ma wszędzie? xD No dobra na połowie map, więc też możesz przejść w inne miejsce, tym bardziej, ż…

• Piraci w m1

Jelen - - Dyskusje Jawa

Quote from Fusia: “Quote from Jelen: “Czy ja dobrze zrozumiałem, że za atakowanie innych w grze MMO RPG można dostać bana? xDDD Nie uwierzę. Metin2 Single Player? xD ” zle zrozumialesatakowac wolno jednak tutaj widzisz osob biorace udzial w evencie oraz osoby ktore im to uniemozliwiaja, za co jest ban ” Mógłbyś mi wskazać, gdzie jest informacja o tym, że za takie zachowanie grozi ban? Skoro mówisz, że za uniemożliwianie brania udziału w evencie jest ban, to jak to interpretować przykładowo do dr…

• Piraci w m1

Jelen - - Dyskusje Jawa

Czy ja dobrze zrozumiałem, że za atakowanie innych w grze MMO RPG można dostać bana? xDDD Nie uwierzę. Metin2 Single Player? xD

• Quote from Leatherman: “Miesiąc temu był drop skrzyn ksiąg zwierza. Zaklęty las był oblegany, w zasadzie wszędzie dropienie było ciezkie zastanawiam się jeszcze czy na Metinach morderstwa w DT dropienie ma sens, kiedyś próbowałem albo 55 albo 75 z rekawicą (nie pamiętam) i efekt był mizerny ” Na metkach w dt nie ma dropu eventowego

• Item Shop - dyskusja

IS laguje, kiedy przerwa techniczna? Tak w ogóle, ładna zagrywka z tymi aukcjami. Jajo razadora po 400SM i ilość sztuk się zmniejsza. No na pewno uwierzę, że ktoś za tyle SM to kupi xDDD

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Jelen - - Negros

Quote from Lorint.: “Jak u was wygląda cena alchemii? ” Cena hasa do góry jak dziki jeleń po lesie diamenty 80-90kk rubiny już ponad 3w jadeity +-150kk szafiry +-75kk granaty 55-60kk onyks +-60kk

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from Lorint.: “Niemcy już mają ta aktualizację wprowadzona u nas pewnie na następny tydzień wprowadza ” Niby mają wprowadzoną, ale mają też gratis kilka bugów board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2934414#post2934414 Quote from PocieKomruki: “To wy umiecie po niemiecku, że czytacie niemieckie fora? ” W wyszukiwarce jest opcja tłumaczenia, więc nie trzeba znać języka Akurat przeglądając informacje o błędach w ostatniej aktualizacji u Niemców znalazłem post odnośnie bezpieczeństwa. Ciekawe cz…

• Item Shop - dyskusja

O szczeniakach już pisałem z 2 miesiące temu i przez ten czas jeszcze kilka osób wspominało, że są potrzebne. Nadal ich nie ma i pewnie nie będzie, bo bardziej im się opłaci wystawić peta na 15dni za 100SM

• Manu/mani

Jelen - - Archiwum

Leci, z tych starych złotych okeyek, ale niestety nie odróżnisz ich od tych nowych, bo mają taki sam opis i były od 400 punktów. Także jedyna opcja, że zaufasz komuś kto Ci powie, że to okeyki ze starym dropem

• Event z kartami jak zdobyć 740pkt

Jelen - - Archiwum

Mam tak samo jak ty Ale już rozkminiłem jak to zrobić, ale karta mi nie podeszła. Chodzi o to, że na koniec te dwie nieodkryte piątki muszą być w jednej linii i musisz mieć odkryte przekątne, bo za nie też jest 10 punktów i wtedy ma się 740

• Item Shop - dyskusja

Wiem, że były, ale niestety nie miałem jak kupić wtedy, a khan powoli się kończy. Ceny na rynku są co najmniej nieprzyzwoite, o ile w ogóle się znajdzie szczeniaki Dlatego myślę, że dobrze by było, gdyby dodali ofertę z nimi

• Item Shop - dyskusja

Przydałyby się niedługo szczeniaczki...

• (Hidden Content) Ehhh... . Przeczytaj dokładnie co sam zacytowałeś. Wyżej piszę o 5 taliach na 1h. Jeśli chodzi o te "+-10kart" to odniosłem to do widełek w dropie(może faktycznie dziwnie to brzmi czytając tylko ten post, ale odnosiłem się do tego co pisałem wyżej, wystarczyło przeczytać całość). Kolega wyżej pisał o różnicy w dropie na 1h i mu wychodziła różnica kilku tali xDDD i jeszcze te 15 kart ze spota Niestety widać, że nie kwapi się do tego, aby udowodnić swą teorię

• Quote from MocWpNaSpota: “Quote from CzlowiekJez: “Quote from Leper1025: “bardzo dobrze lecą karty proszę tu nie puszczać banałów dropić z rękawicą odpowiednim przedziałem lv bijąc odpowiednie moby ” Kolego sympatyczny ja tu nie awanturuję się o ilość dropu kart, bo uważam, że jest odpowiedni. Dropie 5 tali na 1h w v3 więc to jest całkiem dużo w porównaniu do innych lokacji. Ale chodzi mi o to, że kolega wyżej pisze o 15 kartach z jednego spota, a w to nie jestem w stanie uwierzyć. Nawet 10 kart…

• Quote from Leper1025: “bardzo dobrze lecą karty proszę tu nie puszczać banałów dropić z rękawicą odpowiednim przedziałem lv bijąc odpowiednie moby ” Kolego sympatyczny ja tu nie awanturuję się o ilość dropu kart, bo uważam, że jest odpowiedni. Dropie 5 tali na 1h w v3 więc to jest całkiem dużo w porównaniu do innych lokacji. Ale chodzi mi o to, że kolega wyżej pisze o 15 kartach z jednego spota, a w to nie jestem w stanie uwierzyć. Nawet 10 kart z jednego sporta było by ogromną ilością. Dlatego …

• Quote from MocWpNaSpota: “rekord 15 kart ze spota i 5min talia wiec good good ” Może od razu talia ze spota? xD Coś mi się nie chce wierzyć. Pokaż screena, albo się nie wydarzyło Quote from juras00: “Quote from MocWpNaSpota: “rekord 15 kart ze spota i 5min talia wiec good good ” Ze co ? *.* 15 kart ze spota? Gdzie i czym Ty niby dopisz. Ja max. 6 kart. ” Ja to samo max 6 kart ze spota i to uważam, że jest dużo

• Trochę przesadzili z liczbą punktów na odpowiednie skrzynki. Ugrać srebrną jest ciężko, nie mówiąc o złotej xD Gdyby obniżyli granice punktów było by fantastycznie. No i jeszcze to "+ Jeśli twoja karta to 5: gdy zakryta 5 graniczy bezpośrednio z odkrytą kartą, twoja karta zostaje schwytana. Tura kończy się i nie otrzymujesz żadnych punktów." Nie powiem, dosyć drażni

• gdzie leca najlepiej lody / karty :P

Jelen - - Archiwum

Też sprawdzałem drop na lemurach i miałem podobnie jak ty Najlepiej to dropi w v3, karty dropią bardzo podobnie jak okeye. W 1h 4 talie + 50 lodów(wydawało mi się, że ostatnio więcej lodów dropiło )