Search Results

Search results 1-20 of 69.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Grając ostatnio tylko na laptopie zauwżyłem ten sam problem,w sumie nie mogłem odpalić postaci +buffki bo procek(i5 2430M-na metina aż nadto)dochodził do 90st. Ale jest rada i na to- nazywa się BES najlepsza wersja 1.7.7 Ustawiamy ręcznie % zużycia procka-na sklepie daje tylko 20-25%,na buffie tak ze 35 a na głownej 60 bo to spokojnie starcza żeby nie cięło się nawet z dużą ilością mobów na mapie. Temperatura z 90st spadła do czasem niecałych 60

• Item Shop - dyskusja

Shaytan - - Porozmawiajmy o Metin2

Wie ktoś może do kiedy będzie mozna to Mani kupić?

• Powiem tak,global napluł z charchą w twarz włascicielowi p-serwera-RUBINUM :D. Tak 3mać

• A mi tam taki dreszczyk ścigania się od zera na równi(powiedzmy)się podoba :D. Teraz tylko kwestia-Jak odbije się to na Etolinie czy diumarze-ceny pójdą w góre?,w dół?,gospodarka się zwali?,ludzi ubędzie a może na starych serwach ktoś zawita?.Kwestia tego Alibaby całego też-jak to będzię wyglądać. Przewiduje że na starcie ktoś tam będzie męczył te gre(botów też nie braknie),a za miesiąc,dwa,trzy?jak zawsze z nowymi serwami będzię-więc wiadomo

• W sensie jak ma to wyglądać?My na TR zasadach...no okej,tylko w jakims sensie? jak z tym eventem dusz u nich i jak on wygląda?. Może CoMa też z TR więc na + może coś by było XD

• Zmiany w grze - dyskusja

Ja ogólnie ze tak się wtrące uważam że te strzelanie GFu na te filmiki to bardzo dobre posunięcie.Jeżeli jest coś nie legalne to trzeba tępić. Nie sądzę że nawet jak wszystkie te syf serwery pozamykają to ludzie wróca na globala,ale jakaś część z nich na pewno. Dla nas wyjdzie to na plus bo zawsze to nowe twarze na globalnych serwerach

• Wydaje mi się że ten 6/7bon nie jest aż tak mocno przesadzony jeśli będą wchodzić 250Pż to może on sobie być

• Ciekawe czy dzadzą upodate z 150lv max

• Mein to jest uzależniony robot . Już tyle razy gre kończył ale jajeczka to mocno bił . Bump

• Ciekawe czy znajdą się kupcy na wykupienie tego :D,gorzej jak kupi to ktoś kto będzie gorszy od GFu..o ile to możliwe

• Jestem ciekaw co GF zrobi jak im się licencja skonczy niedługo,możlwe że kupi to inny wydawca?,albo mogą zamknąć projekt od tak?

• Witam zarobek 35 lvl

Shaytan - - Archiwum

Kop przetopy,najlepiej na dwie trzy postacie...myślę że w godzine idzie zarobić koło 20kk. Ewentualnie metki m2 i robienie odłamków energii

• W Tym roku dżiefowi się kończy licencja na metina?

• skrzynia 70lv.

Shaytan - - Archiwum

Siema. 2sprawy: Na 70 ze skrzynki jest po 10zmian i 10 dodan czy po 5sztuk?bo na wiki chyba jest błąd no pisze że po 5 a z tego co mi wiadomo było po 10. Na buffie,nie mam księgi ucznia bo nie odebrałem po 7dniach...da radę pisać do supportu i to odzyskać czy szkoda tracić czasu?

Więc na dobrą sprawę ta nowa alchemia jest w miarę logiczna..nowe dungi-potrzebne większe dmg.Jak uważacie,ludzie pokończą gre?

jestem ciekaw czy jakies nowe dungi GF wprowadzi do gry :d

• PVP 55LVL ?

Shaytan - - Archiwum

a staty w Bmie jak mówicie?,2INT 1WIT pozniej zręka?,czy może lepiej typowo pod DMG int/zręka?

• Z tym kończeniem gry to już o u nas norma ...co update to lament-weźmy ostatnio zakaz handlu odłamkami,mineło już tyle czasu i nikt nawet o tym nie mówi. Ludzie się po prostu przystosowali,a tym którym baardzo nie pasowało odeszli,tak będzie tym razem także. Nie rozumiem naszego społeczeństwa..nie,wcale nie chce bronić tutaj GFu no ale jest trochę przesadą to jak się zachowuje większość metinowskiej społeczności.Sam wróciłem do globala po dosyć długiej przerwie,dlaczego?a no,dlatego że daje on s…

Quote from Lorint.: “Jakie bonusy dostaliscie za zmiane hasła do depo? ” a to jakieś bonusy za to były?

• Do Kiedy bonzai/ drop lemury

Shaytan - - Archiwum

Siema Jedno z pierwszych wątpliwości to do kiedy do odbioru z ISu za darmo będzie Bonsai?- z dniem zakończenia eventu-7lutego czy wcześniej?. Druga: Co myślicie o efektywoności dropu chorągiewek na lemurach wilkiem 91lv?