Search Results

Search results 1-20 of 160.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Juras2628 - - Andros

ale tego brakowalo ;D nie moge sie srody doczekac

Juras2628 - - Andros

Quote from MiecioEtolin: “dlatego napisałem przez 3 lata a nie 6 ” trzeba tez wziac to pod uwage ze od 2 lat na androsie jest taka sytuacja

Juras2628 - - Andros

Quote from MiecioEtolin: “sytuacja powtarza się z 2013 roku więc niedługo przez 3 kolejne lata będzie co robić po łączeniu ” tylko ze wtedy taka sytuacja byla na 26 serwerach a teraz na 9

Juras2628 - - Andros

jak to mówili najstarsi indianie z plemienia siupaksów rocky wladza czerniak sadza, pozdro ;DD

Juras2628 - - Andros

wie ktos moze czyja postac o nicku RUDZIELOSZEK? stawia ktos na tej postaci sklepy

Juras2628 - - Andros

no ja zwyklych bic to mialem bardzo duzo, bo zwykle pare na tydzien, a moze i ze 2 wojny od tego czasu byly wiec raczej devilowi chodzilo o wojny

Juras2628 - - Andros

powiedz lepiej ty ile wy sie biliscie pod odejsciu .. haha

Juras2628 - - Andros

Quote from SzuruBuru: “Tam sie tak latwo nie poddaja Nie zwiewaja od razu jak NWNP ” nwnp zwiewa ;D? a ja myslalem ze oni nawet nie podejmuja proby walki ;D

Juras2628 - - Andros

pezet na diumarze tez tyle nobstwa co u nas ;D?

Juras2628 - - Andros

Quote from SzuruBuru: “Wlasnie o tym mowie i beke mam na 50 Twoich zwlok 1 moja i zrobiles ss z tego wyzwalem Cie na pvp a odpowiedz byla taka Dziekuje za uwage popatrz ” cały devil ;D

Juras2628 - - Andros

3 lata temu to sie grota juz konczyla a za glupim rockim co biegal z genkami po 20 godzin juz nikt nie chcial latac ;D

Juras2628 - - Andros

Quote from MrNobody: “Można się uśmiać czytając wasze posty. W roli wyjaśnienia Gdyż nie każdy jest na bieżąco przybliżę nieco sytuację . Pezetor Postać Shop Nic nie znacząca wolny elektron poruszający się zawsze z wiatrem swą flustrację po rozpadzie gildii wylewa na dropów (a nie ma ildi jestem NIKIM to dropków wam ubije bo mnie nikt nie chce XD) wywołując prowokację liczy że stanie w centrum uwagi zleci się całe chunjo, wymuszając wyjścia z meleyek lasów by to bronić królestwa przed Pazikiem. …

Juras2628 - - Andros

Quote from SzuruBuru: “Jak nazwac kogos kto nie wie po co jest podzial 3 krolestw i wyzywa z kola po zabiciu? Mogles zalogowac likana i sie pobawic to wolales wyc z kola Serio bawia mnie takie sytuacje co bezradnosc robi z ludzmi hehe Zabilbys mi dropa w moim krolestwie zalogowalbym glowna postac i wyprostowal Twoja fantazje chyba na tym polega ta gra Jesli metin Cie przerasta mozesz ukladac puzle Inni jakos potrfili sie bawic a Ty z dropa w tym czasie beczales w kole hehe Najprostszy przyklad n…

Juras2628 - - Andros

nikt sie na androsie nie porywa na wielkanocne 120 ;DD?

Juras2628 - - Andros

Quote from Motocykl101010: “Quote from LordzikDST: “Quote from Motocykl101010: “mam woja 90 lvl body jakieś eq pvm jest ” jak masz jakieś eq to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby bicie metkow na nowych mapach, sprzedawanie bodzi pd pelek itp. Jak.masz szamanke to zbieraj na nią odłamki, a bronie które lecą z metkow i bossów sprzedawaj u handlarki ” No to już wiem co robić a jeszcze mam kilka pytań zanim cokolwiek zacznę otóż :1. Jakie Królestwo wybrać? Chodzi mi o to które jest najbardziej roz…

Juras2628 - - Andros

kazdy sie za robote wzial to i bezsensownego gadania nie ma (ciekawe ile czasu uplynie, az dostane dislike od DevilJiina )

Juras2628 - - Andros

(Hidden Content) Nie rozmawiam wiecej z nikim od was pozdrawiam z urlopu Edit. Aszti

Juras2628 - - Andros

Quote from CardinaleLeJiin: “powiem krótko i treściwie Nosz .... ręce opadają, zawsze wiedziałem że opozycja ma iloraz inta < 0 ale teraz to już chyba lekka przesada... Ale jak już wspomniałem nie ma co wymyśleć to trzeba walnąć małą propagandę żeby się coś działo Quote from RafałM: “czyli opozycja próbuje Cie osłabic ?? ” a co do tego to chciałem jeszcze dodać iż każda krytyka i niezadowolenie przeciwnika oraz wymyślanie niestworzonych historii traktuję jak powietrze, natomiast sama krytyka ski…

Juras2628 - - Andros

Quote from kitex: “Czy doszliśmy już do kresu i nastąpi Big Bang? Wasze dyskusje coraz bardziej są zbędne, zmieńcie coś ” dlaczego tak sadzisz? poprawne pisanie to bardzo wazna rzecz o ktorej trzeba rozmawiac ,gdyż gra tu mlode pokolenie polakow i trzeba dbac o ich zdrowie intelektualne ;))

Juras2628 - - Andros

Każdy popełnia błędy Najważniejsze to potrafić się do nich przyznać i wyciągać odpowiednie wnioski na przyszłość.