Search Results

Search results 1-20 of 57.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

PGT - - Porozmawiajmy o Metin2

To ulepszanie aur to też zbugowane ta? vUp9XmQ.png Kolejna sprawa: d891bl4.png Ingolf naucz sie pisac hej

S9HS411.jpg EOVfja5.png Metin2. priv no ale jak na gorze siedzi hans co w metina gral 10 lat temu to co sie dziwic

@Ascoran @Ingolf @Art Przekażcie swoim panom, że jak kopią to krypto, to niech uzywają grafiki, bo na procku srednio kopać. Hej

• Rozmowy serwera Rubinum

PGT - - Dyskusje Rubinum

Quote from Fanaberia: “Karty lecą moim zdaniem bardzo ładnie Szkoda tylko, że pewnie nie zdążę wyciągnąć z nich skrzynek bo znając życie Niemcy już myślą nad usunięciem eventu Albo jego wybitnym utrudnieniem @SwietaTrojca xD ” @Fanaberia kolega nie ma konta na forum ale kazał przekazać. WYJ

Jeszcze zepsuł sie system przy wpisywaniu pasów. Nie wiem jak go nazwać, ale wcześniej client zapamiętywał jaki serwer oraz ch wybraliśmy i odpalając nowego clienta, mieliśmy juz podświetlone to co ostatnio zalogowane. Teraz to nie dziala Sklepikom można zawsze uciąć zużycie procka programem np. BES 1.6.3 wersja. Wybieramy sobie proces i zabieramy z 80% zasobów. Niech hans nie kopie nowej krypto.

Quote from Naturszczyk: “Quote from MasterSura: “Quote from MaxPeo: “Czytanie Ksiąg Umiejętności: Zaawansowana Poli... na 25 szt. i z 20 radami wbiło mi 3 KU pomyślnie. To są żarty prawda? ” Bóg smoków Cię ukarał, bo jesteś graczem z królestwa Chunjo Noobów i zaczęło blehać. Dobrze Ci tak! ” 31 sztuk ksiąg poli, tych zwykłych poli mam nadal na 0 pkt, zwoje egzo poszły się ...@Art Mogę odzyskać moje zwoje egzo bo wam się polifmorfia zbugowała? Ticket już wysłany. ” Najpierw skille odbierz to zacz…

PGT - - Dyskusje Rubinum

Quote from MagKai: “@Ninhio expilam kiedyś ninje, miałam nakładkę na sztylety, ładnie i przede wszystkim LEGALNIE na autolowach IS sobie eexpila, za to patrząc z drugiego konta z szamanki ona stała wyprostowana i nie machała sztylemi xD zwykłe przekłamanie grafiki tak jak czasami w V2 pająków postać wjeżdża w ścianę gdy korzysta z cięcia z siodła ” Jak występuje bug z nakładką to postać próbuje zrobić hita z pięści, a jak nie robi nic no to bocik

• Płatność

PGT - - Dyskusje Rubinum

Zobacz jeszcze maila, bo może zablokowali Ci możliwość dalszego doładowania. W tym wypadku trzeba będzie pisać na support od billingów. Wszystko powinno być w mailu.

Quote from Santonia: “Quote from kryndor: “Niestety, ale problem jest jak najbardziej realny. Mój przyjaciel @Mein odpalił niedawno 30 kont z szamankami 1lvl na potrzeby mojego filmu na youtube. System wykrył go jako cheatera i zbanował mu te 30 kont. Tak samo odpalił z miesiąc temu około 15 kont żeby spamować na wołaczu. Dostał bana i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że powodem bana było rzekome używanie nielegalnych programów. Najbardziej rozwala mnie to, że system całkiem sprawnie…

Kiedyś zgłosiłem na forum błąd gry - koło cor draconis. Przekreciłem za ponad 100k SM i nie dostałem za to smoczych znaków, choć w opisie koła było napisane, że się je dostaje. Brzmi jak poważny błąd prawda? Ale przyszedł jakiś maciek z zieloną plakietką i skasował cały temat w dziale zgłoszeń błędów, gdyż napisałem drugiego posta (zasada taka sama jak w dziale handel - skomentujesz = zamkniecie). I powiedzcie mi, że gość wykazał się zrozumieniem, czy jednak 'ciężko' pracuje na papierek, żeby mi…

Quote from Ascoran: “Quote from Alia: “Nie jestem botem, dostałam stałego bana, odwołałam się dwa razy. Nie jestem z tym sama, jest nas więcej. Pozamiataj pod dywan, dziękuję. ” To się odwołaj w oficjalnej drodze, a nie powtarzasz to samo w każdym poście. Co jest niezrozumiałego w słowach, że na forum nie rozpatruje się odwołań? PGT, nie ma darmowych blokad. Nikt się do używania bota nie przyzna po otrzymaniu blokady, a jak jest niewinny to uzyska unbana na support, bo zebrane dowody ocenia osob…

@Ascoran Ludzie potracili pieniądze, konta, czas, a ty bohaterze na bialym koniu skasowales wysyp informacji nt. darmowych banow? Odpocznij sobie ze dwa dni, może ci przejedzie. Oczywiście ja swoimi kontaktami popchnę sprawę do przodu z tym bohaterem, bo mnie troche zdenerwował.

Quote from kAArter: “Ktoś ogarnia w jaki sposób działą ten ban z powodem T&C violation ? to automat strzela do randomowych ludzi ? jakaś aplikacja go wywołuje czy ilość zalogowanych kont ” Większa ilość kont założona jedno po drugim - duża szansa na bana. Przy złotych piłkach łatwo o tego bana Poproś kilku kolegów zeby zrobili po jednym acc i nie powinno być problemu.

PGT - - Dyskusje Rubinum

Wczorajszych rat rubinum nie dostalo

@Ingolf @Art Teraz zwoje powrotu po użyciu nie są właściwie opisane jak kiedyś i nie da ich się rozróżnić od nieużytych. Zgłoście gdzie trzeba

Sami 3 IQ gracze widzę. Jest event letni to każdy będzie mógł sobie odebrać konika od summer. Inną sprawą są pierścienie radości na 60d, czy też zmianki do kostiumów za babilon (bodajże 40kk u handlarki). Na jawie od samego początku nie miało być przypisu, ale coś nie wyszło i przez chwile był. Konsekwencją tego było odpalenie serwera na nowo, żeby każdy miał równe szanse. Peace

Quote from Ingolf: “Quote from Astes: “Maska uczuć z czerwonej skrzyni nie działa... Mam założoną a wyskakuje informacja "możesz to zrobić tylko z założoną maska uczuć". ” Tak, to zostało zgłoszone.Takie błędy należy zgłaszać w dziale: Problemy Techniczne ” Skąd ma wiedzieć czy to błąd czy zmiana w grze? Za miesiąc dostaniesz info ze tak ma być.

Loch Pająków 2: poziom 40 do 68 Wieża Demonów: poziom 47 do 75 - zmienili, że można do maxa wchodzić Diabelskie Katakumby: poziom 69 do 86 Grota Wygnańców: poziom 72 do 97 Twierdza Czerwonego Smoka: poziom 87 do 107 Schronienie Meley (Grupa): poziom 87 do 105 Schronienie Meley (Gildia): poziom 87 do 110 Strażnica Nemere: poziom 87 do 107 Świątynia Ochao: poziom 90 do 120

3a61099fcb0e6.png do tego 12 antymagi

Z depo nie da się już wyciągać prawym przyciskiem myszy.