Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Lorint. - - Dyskusje Etolin

Spacji nie kliknąłem najwidoczniej, co ty taka uszczypliwa jesteś?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Lorint.: “@Mordetis To Schizofrenik usuwaj to zdjęcie, nie wolno wstawiać zdjęć na których znajdują się środki propagujące spożywanie alkoholu. ” a ty siebie stad usun w koncu ” Elwis nieszalej mi tutaj, bo zapomniałaś z kim tutaj piszesz. Cześć @Kompetentna

• Rozmowy serwera Etolin

Na podstawie rozłożenia Pixeli na zdjęciu jestem w stanie określić jaka ciecz znajduje się w środku butelki. Ewidentnie jest to piwo wraz z oparami. Lexio np pije wodę z ogórków ze słoika.

• Rozmowy serwera Etolin

Tacy bogacze a zdjęcie w rozdzielczości 144p xd

• Rozmowy serwera Etolin

@Mordetis To Schizofrenik usuwaj to zdjęcie, nie wolno wstawiać zdjęć na których znajdują się środki propagujące spożywanie alkoholu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “O, zalewa po ogórkach. XD Musiałem, Piotrek. ” Staszek na koszt firmy postawił XD Na tym zdjęciu znajduje się kobieta, dobrze że nie pokazała swoich walorów bo była by to totalna degradacja umysłu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Lorint.: “Mordetis zostawił na drodze kartony i przez to Hanka Mostkowiak - jedna z głównych bohaterek polskiego serialu obyczajowego M jak miłość w nie uderzyła. ” Ta, wyrzuciłem je na ulice byś miał na dom. Za długo zbierałeś. ” Ahh przez te kartony to człowiek nawet nie wie z czego się buduje prawdziwy dom. Zaraz pewnie powiesz, że Cartoon Network to wytwórnia kartonów, masakra...

• Rozmowy serwera Etolin

Mordetis zostawił na drodze kartony i przez to Hanka Mostkowiak - jedna z głównych bohaterek polskiego serialu obyczajowego M jak miłość w nie uderzyła.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “Quote from WladcaForum: “A Ty jaki nick masz w grze? Bo pierwszy raz o Tobie słyszę ” To na support mnie zgłaszasz a nicku nie znasz? No proszę xd dalej z tego kisne, że samozwanczego top1 psa na wymarłym metinku tak zapiekły poślady, że reportuje nedzny 45lvl, który go przecież nigdy nie obchodził xd ” Jak on to konfident jest, nawet pomruki zreportował XD

• Zgadnij, kto napisze następny?

Lorint. - - Gry i zabawy

pudło @Insomnia

• Rozmowy serwera Etolin

Macie pozdrowienia od Marleny: 0c155dd8754b0.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Jak widzisz szuka dopiero materiałów na dom, wątpię by z tego udało mu się zrobić piwnice, chyba, że deszcz wydrąży mu dziurę. ” Załatw mi cement, a ja ci załatwię kartony ;D Quote from WladcaForum: “nie mam w zwyczaju rozmawiania z półmózgami, no chyba, że mi się zapłaci 10w od 10 minut, jeszcze Tobie muszę fakturę wystawić za nasze rozmowy z gg. ” daj namiary, też chce szybko zarobić wony. Bo widzę, że ty ciągle z tej usługi korzystasz

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Lorint.: “Pocisnac to on sobie może żółwia na pustyni na full itemshopie. ” Za to Ty możesz w końcu zbić żółwia, może wyskoczy z skorupy. Pamiętaj, nie ściskaj za mocno bo jeszcze urwiesz Loli. ” Weź zbrereźniku nawet takich rzeczy mi tutaj nie pisz. Quote from WladcaForum: “Lorint Ciebie trzeba ukrócić troszeczkę, ciekawe ile piwnic jest w JW? ” Wystarczy, że @Cykada3301 ciebie ukrócił. Siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą

• Rozmowy serwera Etolin

Pocisnac to on sobie może żółwia na pustyni na full itemshopie.

• Rozmowy serwera Etolin

To prawda że w Szkocji to ludzie wykorzystują do budowy swoich mieszkań kartony? Bo mi się coś obiło o uszy.

• Rozmowy serwera Etolin

to ten calator to musi być straszny urwis.

• Rozmowy serwera Etolin

aa bo Lorint pazerny o to chodzi i jego mama dobrze potrafi zarządzać budżetem tak? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Ej ale kultury trochę, mówi się [mama/tato]. Na yt się nie popisałeś z kulturą to chociaż tutaj spróbuj.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Co to za Family Content, StaryLexia i MamaLorinta jakieś dziwne to. ” WEŹ teraz to mnie chyba chciałeś obrazić, no ale udało Ci się

• Rozmowy serwera Etolin

no bo ty nic innego nie masz do roboty, tylko śledzić poczynania innych użytkowników forum. Jak na prawdziwego śledzia przystało.