Search Results

Search results 1-20 of 101.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szaman a grota

Gersimi - - Archiwum

Quote from Voilie: “naszyjnik możesz zrobić sam bo naszyjnik na 1 lvl ma błyski wbudowane ” Na 1 lvl naszyjnik to ma wbudowany abs na ogień a nie na błyski więc raczej ogień się w grocie nikomu nie przyda. Takifetysz kup sobie lub zrób miedziany naszyjnik na 8 lvl bo to on ma wbudowany abs na błyski.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Gersimi - - Samos

Lepiej być dropem niż latać z mieczem z aura w stanie stania "You know what I meen" P.s koleżanka przy okazji mówiła że jesteś obleśny

Gersimi - - Samos

Quote from adrenalina: “Widzę fajny opis Caliente vsNaPelnymIsie 60-100 . A dlaczego forFunie nie wstawiłeś opisu TAURI vs ForFun 100 -16 ? ” A co on forfun? Jak już wróciłeś to się doinformuj chociaż

Gersimi - - Samos

Quote from GFTrolle: “Przeciwnik Mameda znokautowany tak szybko, jak Caliente. ” Byłam i uważam, że 21 sekund to trochę krótko. Za to bitwa kilkugodzinna z wczoraj chyba była ciekawa?

Gersimi - - Samos

To chyba nie zdążyłam dotrzeć ani razu skoro tak się często bili pod Twoją nieobecność

Gersimi - - Samos

(Hidden Content) Mogłabym Ci wypisać, wtedy przestałbyś wątpić także na przyszłość nie ma co wyolbrzymiać bo według mnie 3 osoby więcej masą nie jest, rozumiem sytuację gdyby naprzeciw was 5 stało 20 osób. Nawet przyznajesz, że jak Ciebie nie było to i Caliente się nie pokazywało we własnym m1 więc chyba lepiej zostawić to bez komentarza. Pozdrawiam

Gersimi - - Samos

Quote from MToka: “Chyba 5 osób z Caliente vs "Czerwona Masa". ” Chodziło Ci tu o piątek? Z tego co ja wyliczyłam było wtedy 5 osób z Caliente i 8 osób od nas. To teraz 8 osób to "masa"? Więc jak jest gdy zdarza się sytuacja odwrotna? Quote from MToka: “gdy Caliente oblega Shinsoo ” Oł szkoda, że jak Ciebie nie było to Caliente nie potrafiło oblegać nawet własnego miasta. Trochę śmieszne, że takie coś obierasz za argument bo każdy wie jak wyglądała sytuacja przed ostatnim czwartkiem.

Gersimi - - Samos

Quote from SummaImperii: “a kto to jest ten PlanB dropki w zaklętym lesie ?? Z Caliente nikt nie ucieka :), widzę że błogo się skończyło i już więcej wojen nie będzie, cały metin. Nie dziwie się że niektórzy pokończyli grę na etolinie, jak nawet tam nie mogło dojść do 1 wojny. ” No nikt nie ucieka @SummaImperii może wszystkiego nie wiesz. Nie prowokuję w żaden sposób jedynie pokazuję w tym przypadku to, że nie masz racji. (Hidden Content) Gratuluję wygranej wojny

Gersimi - - Samos

Quote from bmx23: “Do Środy było chucznie bo do niedzieli daleko ale niedziela zbliża się wielkimi krokami wiec PlanB udaje ze ma Ferie i wyjechali w góry xD ” Dlaczego zakładasz z góry, że się udaje. U mnie akurat trwają ferie. Quote from nindians7: “To juz chyba Plan C, bo wczesniej byla mowa o biciu smokow a ktos tam o dropieniu pisal xd ” Ba a nawet jeszcze wcześniej niektórzy byli namawiani przez niektórych od Ciebie do przejścia na etolin więc coś tam coś tam

Gersimi - - Samos

Quote from Tajemniczaa: “Uuu i już wymigiwanie się Nadajecie się tylko do dropienia. No niestety w mojej gildii jest mało osób. Jednak wy jak widać piszecie, płaczecie i tyle. Słyszycie słowo ''wojna'' i już tysiąc wymówek. Jednak to tylko świadczy o waszej ''potędze''. ” Przecież to żaden problem. Uważam, że pójdą Ci na rękę i zawalczycie 5vs5. Dlaczego się wymigujesz małą ilością osób? Chcesz mieć rozrywkę to ją sobie zapewnij a nie liczysz na innych. Widać masz najwięcej do powiedzenia ale ja…

Gersimi - - Samos

A ja proponuję aby tajemniczaa wystawiła na wojny gildie z jinno w końcu tam gra i ma najwięcej do powiedzenia w temacie wojen. Także do dzieła trzymam za Ciebie kciuki!!

Gersimi - - Samos

A na kim wszedłby takash na jakąkolwiek wojnę?

Gersimi - - Samos

Mnie wcale nie dziwi, przecież od zawsze wiadomo, że 80% ludzi to chorągiewki no istnieją jeszcze lizuski. Także nie ma co daleko szukać przykładów.

Gersimi - - Samos

Ja tam się loguję gdzie chce i kiedy chcę, więc nie wiem o czym piszesz

Gersimi - - Samos

A po co? Żebyś znów postać zmieniał na jakąś którą będziesz coś bił? Jaraj się jak dziecko

Gersimi - - Samos

tia każdy żyje grą Zdróweczka!

Gersimi - - Samos

Quote from MemffisS: “Quote from xtytusikx: “Ja tu nie widzę wgl siły jedynie co Moc w Lizaniu ciach żółtych trochę to smutne ale co poradzić ” Polizać to możesz sobie evelinke przez szybę monitora. Ten co 2 miesiace temu nie chcial miec nic wspolnego z planemb Aedian - Cytowany post został poprawiony. ” Hm wystarczy, że Ty jesteś mistrzem w takich rzeczach vvulfie i ogarnąłeś takie sposoby do perfekcji Także no miłego wieczoru i się tak nie rzucaj do osób, które Cie zlewają bo po co wymieniać z…

Gersimi - - Samos

Hi hi jakie odważne stwierdzenie i obiektywne ocenianie sytuacji

Gersimi - - Samos

Quote from *Bones*: “Ejj psujecie mi podrywanie Darka wynocha z kłótniami ;)” Faktycznie wolę patrzeć na tą kwitnącą miłość

Gersimi - - Samos

Ou jeden z największych ksuji z feniksa