Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wartość ksiąg dla zwierzaka

BlackHole - - Archiwum

Quote from swistakowsky: “Quote from BlackHole: “Jest np. Księga co daje siłę przeciwko potworom, nie pamiętam jej nazwy musisz na wiki sobie zobaczyć widziałem ją tylko raz na sklepie cena była 10 won na serwerze Jawa jest też księga "przeszkody" chyba tak się nazywa na blok ciosów widziałem parę razy w granicach 3 won. Więcej nie kojarzę. ” na jawie lowca leci za 55-60w spokojnie to jest najdrozsza reszta raczej wartosci nie ma ew przebicie i blok ” Teraz toś mnie ta cena zaskoczył szkoda że w…

• Quote from BlackHole: “Nie mam jak teraz zrobić ss ale w midzianym nasiorze mam 7bon 2% przeciw metinom i ABS na krwawienie 4% ” Także dodaje pl7aw0nAj

• Wartość ksiąg dla zwierzaka

BlackHole - - Archiwum

Jest np. Księga co daje siłę przeciwko potworom, nie pamiętam jej nazwy musisz na wiki sobie zobaczyć widziałem ją tylko raz na sklepie cena była 10 won na serwerze Jawa jest też księga "przeszkody" chyba tak się nazywa na blok ciosów widziałem parę razy w granicach 3 won. Więcej nie kojarzę.

• Zarobek

BlackHole - - Archiwum

Ja osobiście metalem zawsze tluke metki wszelakiego rodzaju to zawsze mój główny zarobek, ostatnio przenioslem się na dropie nie alchemia na wielu postacią i na prawdę tak też można dość szybko i sporo zarobić, osobiście av2 dla mnie słabe jeżeli chodzi o zarobek większość rzeczy to syf.. Polecam także kupowanie po taniosci nawet nie potrzebnych Ci rzeczy aby tylko na nich zarobić adz kupowanie itemow +7 i wbija ie u gildyjnego ale to już kwestia farta. Ostatnio ten prsetopy są w modzie. Jeśli s…

• Quote from Marc11: “Glewie zawsze można podbić do +9 i mieć kosmiczna różnice Jeśli chodzi o dmg u nas testowali i glewia +8 sr 31 miała większy dmg od trutki 47 Ja wybieralbym glewie na każdą mapkę będzie lepsza chyba ze expisz w grocie v2 BlackHole miales kiedyś glewie i trute ze twierdzisz że dmg będzie miała większy truta ? ” Przepraszam zwracam honor, pomyliłem to z inną bronią o parę lvl niżej nazwa mi właśnie coś nie pasowała także tak jak wyżej napisali glewia na mrntala bez apelacyjnie …

• glewia +8 sr 30 czy truta +9 sr 47 ?

BlackHole - - Archiwum

Wszystko zależy jakie masz inne bony i przeciw czemu a co chcesz bić no i od profesji jeśli body to według mnie bez apelacyjnie truta, jeżeli chodzi o mrntala też raczej sklanialbym się w stronę truty takie średnie robią swoje ale myślę że jakieś wielkiej różnicy nie będzie ale na korzyść truty.

• Klatka transportu

BlackHole - - Archiwum

Witam Krótkie proste pytanie czy klatka transportu z IS można przerzucac między kontami nie wkładając do niej peta, czyli najzwyczajniej pusta? Z góry dzięki.

• Usunięcie postaci

BlackHole - - Archiwum

Część. Ja to robie takim sposobem ze ta postac ktora chce usunac loguje sie na nią (dwa razy) żeby była na pierwszej pozycji dla pewności i wtedy daje usuń postać kodem ktory sie dostaje na e-mail. U mnie ten sposób dziala ,póki co nie mialem z tym zadnych problemów.

• Ksiega nieśmiertelności

BlackHole - - Archiwum

dziekuje wyjasnione

• Ksiega nieśmiertelności

BlackHole - - Archiwum

Witam. Co ssądzicie o wbijaniu tej ksiegi na zwierzaku ? Czy jest to jedna z lepszych ksiąg do wbijania ? W koncu daje niby jakas szanse na nieśmiertelność ,mógłby ktoś się wypowiedzieć na jej temat ? Czy jest oplacalna i jak dokladnie dziala ?

• VIA fax ? Pomocy z blokadą IS.

BlackHole - - Archiwum

Witam. Sprawa wygląda następująco, ostatnio zamawialem SM za pomocą karty kredytowej , ale troszkę się zapomnialem i przy kolejnym zakupieniu SM tego samego dnia nie mogłem sfinalizować transakcji ponieważ zapomniałem ze mam dzienny limit płatności internetowych który przekroczylem i dostałem najzwyczajniej w świecie bana na zakup SM pisałem już do wyższych sfer ze tak powiem , dostałem wiadomość że mam wyslac skan/ zdjecie dowodu osobistego i karty kredytowej oczywiście z niektorymi ukrytymi in…

• Alchemia - matowa a bez skazy

BlackHole - - Archiwum

Pytanie z innej peczki , żeby nowego tematu nie robić. Żeby mieć bonus z pelnego kola muszę miec np. Same mityczne i każdy inny , diament ,jedeit itd.? Opisze to ktoś pokrótce ? Bo na wiki coś nie widze objaśnienia a poza tym widzę dawno nie aktualizowana alchemia na wiki.

• KILKA KONT NA JEDNYM KONCIE E-MAIL

BlackHole - - Archiwum

tak ja @up napisal , nie daj Bóg dostaniesz bana przypadkiem czy coś to nawe konto mozna nawet na ten sam email założyć co konto ktore zostało zbanowane.

• drop róż i czkolad

BlackHole - - Archiwum

ja nie narzekelem , a ile sie pamiatek z plusem i zlotych szkat + nadropilem to nie wspomnę na 55 jak najbardziej polecam

• drop róż i czkolad

BlackHole - - Archiwum

ja proponuje 55-60 lvl na DT dropi tam jak oszalalem , sprawdziłem rekawica z is albo z lasu i ogien na parterze pelkami albo na pietrze czyscic rlg i od nowa

• Dział market

BlackHole - - Archiwum

krótkie pytanie. Kto wie dlaczego nie mogę stworzyć tematu w dziale "Market Jawa " ? Nie mam wgl takiej opcji jak "nowy temat" Z gory dzięki.

• Bonusy na mapach 90

BlackHole - - Archiwum

super wielkie dzięki za pomoc i powodzonka Wyjasnione.

• Bonusy na mapach 90

BlackHole - - Archiwum

wszystkie chce klepać , wiec bony pol na pol hehe

• Szarfa ,zmiany procentowe

BlackHole - - Archiwum

dziękuję za odpowiedź. Wyjaśnione do zamknięcia.

• Szarfa ,zmiany procentowe

BlackHole - - Archiwum

witam. Krotkie pytanko jesli mam szarfe unikatowa dajmy na to weszło mi 14% ,czy istnieje możliwość zmiany wartości procentowej szarfy ? Jeśli tak to w jaki sposób ? Z góry dzięki.