Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Manera - - Gry i zabawy

Nie @Mleeko

• Rozmowy serwera Diumar

Manera - - Dyskusje Diumar

Usunęłam większą część tej gadki o niczym - fajnie,że dyskusje ożyły ale możecie rozmawiać o sprawach serwerowych a nie kto kogo kocha albo kto ma wejść na tsa ?Takie sprawy załatwiajcie sobie na PW. Podziękowania co do pracy Teamu możecie składać osobiście na PW albo IRCU a nie w dyskusjach :} PS: Przypominam że posty które nic nie wnoszą do dyskusji będą uznawane za SPAM Edit: SSY z Etolin proszę wrzucać w Dyskusje Etolin

• Rozmowy serwera Diumar

To proszę abyś się zastanowił dokładnie zanim klikniesz "wyślij", ponieważ double posty nie są fajne

• Rozmowy serwera Diumar

Super, że Dyskusje odżyły proszę tylko abyście zachowali poziom dyskusji żebym nie musiała kasować postów @demoon zacznij proszę używac opcji "edytuj" ponieważ następnym razem dostaniesz odpowiednią nagrode :} Quote from Beatles: “@Manera jak tam zdrowie Twoje i Twoich pupili domowych ” Zarówno u mnie jak i u mojego kota jest ok

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Manera - - Zespół Metin2

Dzisiaj Zespół Wsparcia Team opuścił redaktor magazynu Canhide Życzymy powodzenia w realu i liczymy na szybki powrót

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Manera - - Zone

1.Ascoran 2.Manera

• Jakiej muzy słuchacie?

Manera - - Hydepark

youtube.com/watch?v=vnLAa6_hB9A

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Manera - - Hydepark

Chicago Fire Rezydenci

• Zgadnij, kto napisze następny?

Manera - - Gry i zabawy

nie @Mleeko

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Manera - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Tujka: “a to ostatnio jakiś wyników @Ascoran nie podawał? ” W Najnowszym wydaniu również jest konkurs - rebusy

• Jakiej muzy słuchacie?

Manera - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ZGDGdRIxvd0

• Rozmowy serwera Diumar

Misiaczki! Już niedługo Walentynki! Uważam,że nie warto czekać na ostatnią chwilę by pokazać swojej drugiej metinowej połówce,że doceniamy ją za dropienie medali i wspólny czas spędzony nad expieniem W tym roku redakcja metinews chce wam pomóc i organizuje pocztę walentynkową! Więcej info : Poczta walentynkowa 2019 Przypominam również,że wciąż czekamy na wasze zgłoszenia do metinowej debaty w której będziecie mogli dumnie reprezentowac Diumar w rozmowach międzyserwerowych na temat gry Jeżeli kto…

• Zmiany w Zespole Wsparcia Team

Manera - - Zespół Metin2

W dniu dzisiejszym grono Zespołu Wsparcia zasilił @Xarrion będzie on pełnił rolę Redaktora Magazynu. Witamy serdecznie, liczę na owocną współprace!

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Reverse: “Witajcie! Wpadłem na pewien pomysł i chciałbym go zrealizować już w przyszłym wydaniu, który ma ukazać się za około miesiąc, ale będę do tego potrzebował pomocy z Waszej strony, a czasu jest niestety bardzo mało. Artykuł "Metinowskie Obrady", w którym panuje równy podział, nikt nie jest gorszy od drugiego, dyskutujemy o grze, o forum, o gazetce, o wydarzeniach - o wszystkim, co dotyczy polskiego Metina. Możecie potraktować to jako małe ogłoszenie - potrzebuję czterech osób (…

• Rozmowy serwera Etolin

Manera - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Bardzo mi przykro, ale jedynie gdzie możesz się dostać to do gazetki Metinews ” Zapraszam rekrutacja otwarta

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “Quote from Manera: “Quote from Beatles: “@Manera widzimy Cię Jak zdrówko i samopoczucie? ” A wpadłam poczytać co się dzieje na dyskusjach Chora jestem wiec średnio ” Katar i kaszel dokucza? To coś przyszło razem z pogodą. Sporo osób jest chorych ” Też ale nie tylko No niestety uroki zimy,że dużo osób choruje Uciekam, bo nas zjedzą,że nie piszemy o Etolinie!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “@Manera widzimy Cię Jak zdrówko i samopoczucie? ” A wpadłam poczytać co się dzieje na dyskusjach Chora jestem wiec średnio

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Maibuu: “@Manera @Reverse - to jak z tymi prowokacjami? Jakieś podwójne standardy? Zalecacie nie odpowiadać, tylko zgłaszać ... Zgłoszone, moderatorzy wchodzą, wychodzą i nie widzą? Czy nie chcą widzieć? ” @Maibuu nie każdy moderator ma prawa w tym dziale Opiekuje się wami @Reverse i to on tutaj dba o porządek jeżeli zgłosiłeś posty na pewno się temu przyjrzy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Deo: “@Lorint. 20 upadek musi być chyba że robisz zodiak z buta XD @LuckyLack Największy prowokator Androsa a teraz Etolinu, Jarek pokaż im moc swej manipulacji i prowokacji do waśni, bijatyk i kij wie jeszcze jakich zachowań. Przynajmniej nudno nie będzie ” Akurat, kiedyś w świetności poprzedniej gildii chodziłem na zodiaki i prawdę mówiąc 10% na upadek spisywało się dosyć dobrze.Tylko bossy potrafiły czasami zwalić z konia P.S: CO to za pety na ETOLINIE sa? 72c2…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from lequi: “Nie każdy ma możliwość edytowania postów Pani moderatorko ” Akurat osoby do których kierowałam swój post mają taka możliwość.:) Quote from Lucjusz: “1. Możesz wskazać mi punkt regulaminu na podstawie którego usunęłaś post z rzekomą rozmową z członkiem teamu?2. Opcję edytuj już Ci wyjaśnili, tez jej nie posiadam i nie specjalnie widzi mi się czekać żeby coś dopisać jak zapomniałem coś wstawić. 3. Kto korzysta z IRC? Ten sposób komunikacji to porażka przynajmniej dla mnie. Zgłos…