Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Santonia - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Lucjusz: “Ta sygnatura mówi o Tobie bardzo dużo. Nie wstyd Ci podpisywać się pod każdym postem w ten sposób? I to nie jest odejście od tego co napisałem wyżej. ” Moja sygnatura mówi o mnie, że mam poczucie humoru i dystans do siebie, nie wstyd mi tego pokazywać Również pozdrawiam Cię serdecznie.

• 22.08.2019

Santonia - - Ogłoszenia

* announcement_metin2_pl_1e38a4a3eec6b123556c593fc2066dd0.png * PRZERWA TECHNICZNA 2019-08-22 start ok. 8:00 Aktualizacja do wersji 19.5 Zespół Metin2.pl

• Quote from Lucjusz: “Przekaz informacji jak zawsze na poziomie ŻAŁOSNYM. Nie można sobie zaplanować dnia przez takie coś. Już nie mówiąc o tym, że mam nakładkę na godzinę... ” Quote from GAMEFORGE: “ ‪Gameforge‬ ma prawo do przerwania działania usług ‪Gameforge‬ z uzasadnionych przyczyn technicznych lub z powodu wykonania niezbędnych prac konserwacyjnych bez uprzedzenia. W pozostałych przypadkach użytkownik zostaje poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem. ” Standardowa przerwa techniczna zawsz…

• Quote from Supreme: “@Art @Santonia @Ingolf @Smoczyca Jesteście świadomi tego, że w ostatnich tygodniach wielu graczy wyłapało bany, które CZĘSTO były niesprawiedliwie przyznane? I że jest to problem, który niejako doskwiera społeczności graczy, którą się opiekujecie? ” Jeśli ktoś otrzymał bana, to należy wysłać odwołanie. Dokładamy wszelkich starań by niesprawiedliwe bany nie były nakładane a kontaktowanie się z nami poprzez system support a nie przez forum skraca czas oczekiwania na naszą reak…

• @kAArter w całej rozciągłości zgodzę się z tym: Quote from kAArter: “zresztą gdyby wpisywali tam jakieś bugi z impactem na gre to połowa by je wykorzystała zanim by je naprawili.A jak wiadomo naprawa ich trwa hugo wie ile czasu ”

• @Supreme zakres obowiązków leżących po stronie zespołu Metin2PL jest opisany pod tym adresem, podział obowiązków pomiędzy Niemcami i Koreańczykami to wewnętrzna sprawa firmy, ale oczywiście od czasu do czasu informujemy, którym obszarem zajmuje się GF a którym WEBZEN (nie musimy podawać szczegółów). Komunikacja pomiędzy GF a Zespołem Metin2PL nie szwankuje a poślizgi zdarzają się w każdej strukturze i niczego nie dowodzą. Przypominam, że temat nie służy dyskusjom na temat Zespołu Metin2PL.

• Quote from Beatles: “Polecam bezpośredni kontakt do Niemiec support tam powinni więcej wiedzieć. ” Niemiecki support nie ma dostępu do kont graczy z Metin2PL i zgłoszenia tam kierowane będą przekierowywane do Metin2PL. Proszę, nie wprowadzaj nikogo w błąd, takie zgłoszenia po prostu dłużej wiszą w systemie. Quote from Rafcio33: “ART kiedy zostana naprawiane bossy zeby zaliczalo misje Swiat Iluzji ” Dział techniczny cały czas analizuje zgłoszenia dotyczące błędu z misją Świat Iluzji i otrzymaliśm…

• Quote from Forfa: “Najlepsze jest ze team przeglada temat a milczy ” Nie mamy takich mocy przerobowych, by monitorować i na bieżąco odpowiadać na wszystkie posty na forum, więc odpowiadamy od czasu do czasu. Quote from zihal: “kiedyś multikonto to był problem a teraz bez mutli nic nie zrobisz ” E, w metin2 nigdy nie multikonta nie były zabronione, oczywiście od czasu do czasu ktoś wprowadzał panikę na forum. Quote from dotnet: “A tak w ogóle może by tak powiadomić Polskie Ministerstwo Przedsiębi…

@IreePlebS - dla Metin2 przewidziany jest wyjątek, nie traktujemy multikont jako łamania OWK.

Quote from Bleds: “Czy jest jakaś szansa, żeby na bardzo starym koncie mieć/dostać skrzynie ucznia? ” Niestety, nie.... ja sama straciłam skrzynie podczas migracji.

• Quote from kryndor: “Niestety, ale problem jest jak najbardziej realny. Mój przyjaciel @Mein odpalił niedawno 30 kont z szamankami 1lvl na potrzeby mojego filmu na youtube. System wykrył go jako cheatera i zbanował mu te 30 kont. Tak samo odpalił z miesiąc temu około 15 kont żeby spamować na wołaczu. Dostał bana i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że powodem bana było rzekome używanie nielegalnych programów. Najbardziej rozwala mnie to, że system całkiem sprawnie banuje graczy uczciwy…

• Quote from Marta: “Chyba Santonia nie rozumie, że banując pojedynczego bota nie niszczy środka problemu, a tylko jego wierzchołek XD ” Ale ja doskonale rozumiem intencje, tylko team nie uzdrowi społeczności gry, która stawia boty, bo też nie taka jest nasza rola a nasze możliwości interwencji w walce z botami ogranicza się do tego, iloma rękami do pracy dysponujemy. Więc... o ile wydawca gry nie stworzy trwałego i skutecznego zabezpieczenia przed botami, to boty w Metin2PL są i będą niezależnie …

• Quote from Ligeja: “A to wolisz codziennie banować 1 i tę samą osobę bo macie za małe jaja prawne by zablokować go na stałe ? :v Nie wiem wy chyba lubicie te całe procedury etc skoro nie chcecie nic zmienić na korzyść waszą, gry, i graczy ;v ” To się zdecyduj, banujemy, czy nie banujemy.

• Quote from BezimiennyMatt: “Czyli reasumując jeżeli udowodnimy to finalnie będziemy mieli w teamie osobę która wprowadza w błąd. ” Po pierwsze, nie macie możliwości udowodnienia tego a po drugie, ja nie nakładam blokad na własną rękę ani nie interpretuję przyczyn tych banów według własnego widzimisie a na dodatek, w metin2 trzeba na prawdę mocno nawywijać, żebym to jakoś personalnie oceniła czy przyklejała do kogoś łatkę. Quote from Ligeja: “takie boty mogą sobie latać i zbijać smoka w 2 minuty …

• Quote from BezimiennyMatt: “@Santonia jeżeli jesteś tak w 100% procentach przekonana, że T&C Violation działa prawidłowo i zgodnie z regulaminem to wejdź w układ, źe jeźeli udowodnimy niesłuszne blokady to odejdziesz z teamu. ” Nigdy nie odejdę.

Quote from MocWpNaSpota: “taka ze laduje grube $$ w ta gre po 2 oni nie potrafia czytac logow ” Myślisz, że jak ktoś "laduje grube $$" to na 100% jest krystalicznie czysty w każdym aspekcie gry?

• Quote from Nyarr: “Ps. @Santonia dawno mnie nie szpiegowałaś Może to przez to że nie streamuje ostatnio metka? ” Teraz pracuję głównie offline (równie dużo, ale inaczej), ale jak chcesz, mogę Cię trochę postalkować Quote from kAArter: “Ktoś ogarnia w jaki sposób działą ten ban z powodem T&C violation ? to automat strzela do randomowych ludzi ? jakaś aplikacja go wywołuje czy ilość zalogowanych kont ” Do osób korzystających z dodatkowego oprogramowania, ułatwiającego grę w metin2.

Quote from Handlarz30: “odpisales cud sie stal normalnie lecz odpowiedzi nie udzieliles konkretniej norma z twojej strony ... byscie napisali lepiej boty byly sa i beda nie umiemy z nimi sobie poradzic .... ” Bo jesteś na forum od lat, jesteś pasywno-agresywny i zawsze zadajesz te same pytania. Zapisz sobie po prostu moje odpowiedzi i zawsze gdy będzie Cię kusiło by zadać pytanie, to przeczytaj przygotowane notatki. Ja jestem podobnie jak Ty, stała w treściach publikowanych na forum, więc moje s…

Quote from Wiwek: “chodzi o to dlaczego az tyle czasu wam zajelo aby wkoncu zbanowac cyca.. na 100% zdazyl juz troche yang zamienic na PLN.. ale pewnie zaraz kolejna postac zrobi.. ” Napisałam w zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi - nie ujawniamy takich informacji, żeby nie udzielać wskazówek tym, którzy chcieli by je wykorzystać w złym celu.

Quote from Wiwek: “tylko dlaczego takiego kacu to szybko zbanowaliscie A tego cycu to jakoś nie potraficie zbanowac ” Ujawniając takie informacje dostarczyłabym wiedzę o tym, jak odwlekać słusznego bana, a tego chyba nikt nie chce? (poza cheaterami oczywiście).