Search Results

Search results 1-20 of 515.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Yovive - - Porozmawiajmy o Metin2

Metek już się pobiera Tzn ja mam już pobrany, ale serwy jeszcze off

@Art jakieś +/- do której będzie trwała przerwa? Niby fajnie, że w końcu nie jesteśmy ostatni w kolejce na wgranie nowej wersji, ale słabo, że bez żadnego info wcześniej :p

Wyłączyli serwery. Było odliczanie i papa

Quote from Neithan.: “A ja mam takie pytanie - ilu osobą udało się wydropić lodową runę aury? Jak dla mnie ich obecny drop to jakaś porażka. W takim tempie przez kolejny rok nikt nie podbije szat aury. ” Ode mnie z gildii 2 wydropiły.

• Rozmowy serwera Etolin

Yovive - - Dyskusje Etolin

Nie, nie przeżywam mam z tego beke, a to jest różnica Miałam się nie udzielać, ale jak ktoś z Waszej gildii rzuca bezpodstawne oskarżenia to olać tego nie mogę Dla mnie to Ty dzień, w dzień szukasz atencji, ale ok Żyj tam w tym swoim metinowym świecie. Kupcie koledze okulary skoro widzi literkę ''M'' i nie spojrzy co jest dalej tylko od razu ''Tak, to Mudai!''

• Rozmowy serwera Etolin

@Cykada3301 Dla Iree pewnie tak Mi to tak czy siak chce się śmiać Na smoka lata nie wiem z 10-12 osób (które kojarzę z nicków) i nikt nigdy nie wył o smoka

• Rozmowy serwera Etolin

@Stachu wrzucasz ss jak piszesz z MYSTERIALEM i piszesz słynny Mudai? Mysterial to nie Mudai

• Rozmowy serwera Etolin

No na tym ss z tego co widzę to Ty wyjesz Sam zaczepiasz i zaczynasz płakać :p Chyba każdy wie, że biegasz/biegałeś w pożyczonym eq, więc prawda w oczy kole? W przeciwieństwie do Ciebie eq mamy swoje Chodzi spłakany dwa dni Zastanawiam się co ty bierzesz Jeśli myślisz, że nas rusza, że ktoś wejdzie na smok to gratki, myśl tak sobie dalej Bez odbioru

• Rozmowy serwera Etolin

No na chwilę obecną to najwięcej płaczecie Wy Ja nie mam bólu jak Wy, czy ktoś inny wejdzie na smoka To tylko gra. Zrobię 1 smoka jest ok, zrobię więcej też ok Jeśli nie zrobię żadnego to bywa, to to tylko gierka, świat się w tym momencie nie zawali. Za bardzo emocjonalnie podchodzicie do tej gry, więc zluzujcie majtasy My Wam nie wyjemy, ale Wy nam tak Gram dla zabawy, a nie dla zarobku w przeciwieństwie do niektórych. PS Miłego wieczorku

• Rozmowy serwera Etolin

Nikt Cię nie szukał na v3 To był czysty przypadek, że kolega dropił sobie w v3, zobaczył postać z ire, więc zaczął rzucać rozpro i tyle To o której ktoś bije smoki to już chyba nie Wasz interes Ja wiem, że Wy żyjecie z metina i nie wiecie co to praca na zmiany Więc jeśli mam na rano do pracy i akurat wstanę sobie wcześniej i pójdę bić smoki to już chyba nie Wasz interes @Michu Tak to jest gdy ktoś szuka atencji, a reszta ma z niego beke

• Rozmowy serwera Etolin

Takie koxy a chodzą w 3, czy nawet 4 na jednego smoka i jeszcze męczą go z 20 min Do tego szczycicie się, że wchodzicie no jak odpychacie na wolnym to graty Tylko wyć potraficie i nawet nie wiecie jakie to jest żałosne i ludzie mają z Was beke nawet na wołaj

Stał się cud Na v3 poleciała lodowa runa aury Czyli jednak lecą... Raz na 1 000 lat

• Mi poszło 100kk i nic

Dla mnie smoka nie powinni zmieniać To chyba jedyny boss na którym w jednej godzinie może być jedno pt, a nie cała zgraja jak na innych. Jedyny boss, na którym jako tako jest rywalizacja. Jako tako bo zakazali bicia się na 5? min przed respem smoka i jak ktoś kogoś uderzy to może dostać bana Tak naprawdę kto chce ten smoka bić będzie. Wiadomo, że jedyni zbiją ich więcej, inni mniej, ale każdemu kiedyś uda się wejść :p Co do kluczy to na 120 lv klucze nie lecą wcale, albo max 1 (zależy od szczęśc…

• Zastanawiam się @MocWpNaSpota co ty bierzesz? xd Tak Mudai wchodzi na smoka z m1 no leżę Na jakiej podstawie to wnioskujesz? Bo np. Widziałeś postać w M1 a za 5 min był na smoku? Dojechanie pod smoka jak działały pierścionki teleportacji na Mamucie zajmowało 3 min z zegarkiem w ręku Więc zastanów się czasami nad tym co piszesz. To, że nie możesz wejść na smoka no to przykro mi bardzo, ale ćwicz więcej - może się uda Tylko nie zapomnij, że nie Mudai jedyny bije smoka, a Ty przekikać nie potrafisz…

• Item Shop - dyskusja

@Art może jakieś aukcje w weekend? I np. Pierścień radości w nich?

• Quote from blue45: “A czy na dopalacze działają rady? ” Jak masz na M to tak, na punktach nie.

Quote from IreePlebS: “Ile wartości dodaje Zestaw Mitycznej alchemii? Na wiki widnieje 30 pk ” Na wiki jest po prostu błąd w opisie rubinu. W starej alchemii daje +30, w nowej jest +90.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Koguchi: “czy zielonymi skrzyneczkami da się handlować ” Tak, da się.

• Item Shop - dyskusja

@Ascoran może jakieś szczeniaki w najbliższej przyszłości?