Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from dasauto99: “Kiedyś już pisałem że się składam na 3 skile bodka a teraz chyba wystarczy że piardnie i leżę . W jakim kierunku zmierza ta gra każdy chyba wie [DNO]. POZDRAWIAM.” Podać chusteczkę ? Co do 6 skili dla woja i ninji to uważam iż w końcu nadeszła chwila sprawiedliwości. Myślę,że bardzo dobry krok. A klasy magiczne płakały,płaczą a teraz będą ryczały

• Dokładnie jak pan up. Na tym evencie można się wybić jak nigdy dotąd. Ale niektórzy widzą w tym monotonność nie dostrzegając super korzyści. Taka polska mentalność ma też inną nazwę- LEŃ!

• Quote from Trixo: “Nie wiem jak u was ale na Negrosie zorganizowano niezapowiedziane zuo, metki na każdej mapie. Rodzaj metka -> rodzaje metków spadających codziennie na danej mapie -> red las (marzenie). Metków było od ... i jeszcze więcej ;)” No właśnie szkoda,że niezapowiedziane te zuo...

• Mhm,za 2 tasem żeby weszły bony wymarzone to trzeba mieć farta jak nigdy. Osobiście zbonowałem i stasowałem wiele itemów,i miałem tylko 2 przypadki ze za 1-3 tasem wlazło cos konkretnego. Gdybym sobie teraz pomyślał,że miałbym zrobić eq za pomocą dodań i zmianek tylko tych z gry,to byłbym daleko w ciemnej du...

• Quote from kitex: “Gra ma trzymać, dlatego te 500 wejśc żeby 4 dodania dodańńń no jest jakimś rozwiązaniem” Z czego wejdzie tylko 1 albo i wielkie 0 to rzeczywiście się opłaca

• Zmiany w grze - dyskusja

ModeCom - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Santonia: “Quote from LordSithWPiejdoj: “Co do nowych mapek natrafiłem narazie na wstępną informację z okolicznego forum, że ta mapa jest ściśle powiązana z wygasającą licencją do gry mt2 15.1.2015. Chodzi oto że Webzen wypuszcza tanią i prostą mapkę nową-lodowy dungeon w lodowej jaskini w celu zatrzymania graczy i haczyk tego w konktekście is się szykuje a także w celu zwiększenia wartości gry' i samej licencji aby ją odsprzedać innemu wydawcy bo GF nie jest zainteresowane mt2 ze wzg…

• Quote from DarkLuk: “Pytanie z innej beczki, czy nadal termin zakończenia ewentu Wielkanocnego jest nieznany ?” Podepnę się pod te pytanie ??

• Drogi Art,proszę przekaż tą chociaż jedną i krótką opinię o pomyśle z Yangami w IS: -Dosypaliście piasku do wygasającego ogniska.

• Quote from Lorint: “Quote from EmoLudek: “HackShield Drodzy gracze, aby zwiększyć skuteczność walki z niedozwolonym oprogramowaniem (boty i hacki), zdecydowaliśmy się na dodatkowe zabezpieczenie gry programem ochronnym. Będziemy używać tak zwanego HackShield, który jest już z powodzeniem wykorzystywany w grach AirRivals oraz 4Story. Aby zapobiec ewentualnym problemom technicznym, ww. oprogramowanie będzie wprowadzane stopniowo, w ciągu kilku następnych tygodni. Warto podkreślić, że oprogramowani…

• Quote from Ingolf: “Zespół stara się i organizuje różnorodne eventy w grze oraz konkursy na forum” Tak trzymać,tylko podwoić częstotliwość występowania tych wydarzeń. Myślę,że uchroni to sporo graczy od myśli porzucenia Mt2. Każde nowe inne zajęcie,to jakaś zmiana monotonności codziennej gry(czytaj stania pod rybakiem). A eventy mają w sobie to coś,że motywują do działania,dlatego w tych trudnych czasach polskiego Metina odgrywają tak dużą rolę.

• Zmiany w grze - dyskusja

Ten zwój przenoszenia postaci w moim rozumieniu jest chwytem ze strony GF Za rok góra 2 lata i tak serwery zostaną połączone w 1/2,do tego czasu ludzie wydadzą krocie w IS'a,żeby poprzenosić postacie sobie na inne serwery. I znów będzie zawód ze strony graczy,że wydali na przenoszenia,a po roku serwery zostały połączone. I to jest kolejny dowód,jak GF kombinuje,żeby ciągnąć jak najwięcej z gracza,nie oferując nic w zamian. ART Was już uświadomił,miał być update,każdy czeka,a okazuje się,że dadzą…

• Item Shop - dyskusja

Jedno małe ale'. W Knudzie jest podane: +15 ataku +1500PŻ... Natomiast w boczku i khanie mamy: +15% ataku + 1500PŻ... Dostać 15pkt a 15% do ataku to różnica,chyba ze zapomnieli dopisać %

• Quote from andrzej81: “powinni zrobic limit w dropnieciu szkat, np bierzesz misje u jakiegos npc na drop tych szkat i mozesz maxymalnie wydroic 10 szkat na osobe. wtedy hurtownikow napewno bylo by mniej a wszyscy byli by zadowoleni” Popieram. Każdy na każdym swoim koncie wydropi tyle co ma wydropić i będzie spokój. A tak przez 2 tyg metek będzie oblegany po brzegi...

• Wczoraj około godziny 20 była tragedia,na 3 wyjścia do dt wyrzuciło mnie chyba z 4 razy...i jak tu grać? Czasami w ogóle mam problem,żeby się w ogóle zalogować,to też jest dobry czeski film. Nadmienię,że sprzęt i neta mam dobrego... W dawnym metku,nie wiedziałem co to jest kickanie,czy cofanie,bo nigdy tego nie było. Ale może teraz jest więcej graczy,a i może serwery nie błyszczą się już nowością.

• Oooo tak popieram pana wyżej! Obecnie jest to mordęga i strata czasu...a wyloguj się w godzinach szczytu i ponownie zaloguj to jest masakra całkowita...