Search Results

Search results 1-20 of 31.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Exhume - - Porozmawiajmy o Metin2

Elo, ktoś zauwazyl jakas mniejsza plynnosc metina? Lub osoby z nowszymi lapkami(ktore pamietaja ile metkow płynnie im chodzilo) mogłyby sprawdzić dla porównania z tym, co było przed patchem U mnie kpina jakaś, po spocie na v3 paraliżuje mi metiny, a opalone tylko dwa, lol Nie mam za mocnego kompa, ale bez przesady takiej Z winy kompa nie, od 10 do 13 był włączony nieruszany

No witam, nie wiem czy ktos poruszal Orientuje sie ktos jakimi prawami rzadza sie medale i rekawice ze skrzynek 50,60,70,80? Jest napisane, podwaja szanse na xxx i przyznam, ze po uzyciu monety/rekawicy na 80(nie sumuje sie czasowo z isowymi, jest to "oddzielny" bonus) widze delikatna roznice w dropie yang/odlamkow na 80 lvlu w dc Bijac dwa spoty (na zakrecie, przed wejsciem na p2) wpadlo jakies 16.5kk w godzine (full yang w eq, moneta is, moneta ze skrzynki), gdzie dwa dni temu(jeszcze na 75, a…

• DROPZONE

Exhume - - Archiwum

tak btw, nie trzeba się przykładać do rozgrywek, czy sie wygra 30:2, czy 2:1, exp dostajemy ten sam Generalnie nawet można włączać sobie mecze i liczyć na farta nie robiąc nic, że nasze boty wygrają 2vs3 i w takiej sytuacji też dostaniemy expa(w przypadkue porażki też tam trochę leci, ja tak wbijałem 7-10) Jedyne co wpływa bardziej na dostawany exp to poziom rozgrywki

• Drop odłamków w DT

Exhume - - Archiwum

Bodziakiem 41 od parteru do kowala jakieś 80-120 odłamków z łapą, w ciągu jakichś 50minut? Surką 55 wychodziło nieco podobnie, ogolnie przyjemniej mi sie dropiło odłamki w DT, niż surką w v3, wygodniej swoją drogą, ale bardziej efektywnie też

• DROPZONE

Exhume - - Archiwum

Kliknij w swój avatar prawym górnym rogu(po wejściu do tej jakze zacnej gry), i gdzies na dole z lewej powinno być napisane "Promocje metin2.pl", wyświetli Ci sie kod, który zostanie tam nawet po zamknieciu gry Ogólnie czas zrobienia bengala to jakies 8h, nowym graczom lepiej zrobic takiego bengala i sprzedac, niż latać po m1 czy 2, zwlaszcza, że bengali można zrobić "ile się da", zależy od posiadanych kont na steam biggrin.png

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Exhume - - Tasmania

No witam, troche poczytałem i w sumie nie chce mi się komentować idiotycznych wypowiedzi jakie padały w tym temacie, bo jeszcze komuś przykrość sprawie, więc spytam, bo widzę że jacyś dajboze GMY tu zagladają Pytanie brzmi: Co robią w m1(każdego królestwa) cała gromada botów z ranga RYCERSKI ganiająca za metkami, już tyle czasu po starcie serwera? Czy żaden genialny strateg gf nie wpadł na to, że randomowy gracz wchodzący pierwszy raz do metina raczej sięgnie po bota, niż po uczciwą gre? Wystarc…

A co Wy macie z tym isem? 5 lat temu też plakaliscie, że wszystko pod is, to Wam dali - rady, egzo, bodzie, zwoje smokow, zmianki na 20, zmianki na 70, eventy, na ktorych mozna zdobyc praktycznie wszystko, co jest w isie, ale na mysli mam bardziej mase rad z wielkanocy, czy bonowanie itemkow na swieta. 3/4 graczy i tak w isie kuuje tylko pdka i rekawice, moze pierscien jak sie trafi, bo teraz wcale do prowadzenia postaci isu nie trzeba. Ktos chce grać z isem, gra z isem, ktos nie chce, to nie gr…

4vangarda, te ksiegi nie lecą ze wszystkich bosów, tylko lorda, razadora, nemere i baronówki, za dobrze nie leca, ale przez 4 dni udało mi się kupić 3 Cos tam ktos pisal, Santonia chyba, że będą leciec ksiegi ze wszystkich bosów, ale to kiedys

Quote from blackdragoness: “BTW, ktoś wbił już 80 lvl na pecie :)? Wiadomo jak to jest z tymi umiejętnościami, ile jaki pet może się ich nauczyć?” Ta, żeby wbic peta na 41 poziom, trza wypierdzielić z 2,5k sm na księgi, albo dropic z 2 tygodnie bez spania na bosach, nie wiem czy to błąd, czy nie, ale pewnie dla wiekszości kariera peta skonczy sie wlasnie na 40 @up ale przecież jeśli sytuacja wyglada jak wyglada, to na pewno zrobią jakieś kroki w stronę małego rebalansu, bo to byłaby parodia. Wię…

Nie, małpa nie działa jak pancerz, czy jadeit. Zobacz sobie sam zresztą. Bez włączonej alchemi daje mi 800, z alchemią 1000+ pż, a to tylko 40 lvl

Quote: “Walić PŻ ważne, że 11 dni. To UM mają się liczyć typu absy czy dmg, a nie fisiowanie by miał 200pż zamiast 100pż. ” Uciekł mi cytat Aha. Mi na 40 daję ponad 1,1k pż

Ta malpka miała bodajze 1.7 z tego co pamiętam, albo i 1.5. Dokładnie nie powiem, bo otwierałem wczoraj 40 jaj, wybralem najlepszych 5 i postanowilem je expić i ocenić na jakiej zasadzie przyznaje sie bonusy. Bonusy są totalnie losowe. Caly proces rozwoju tej małpy to czysta losowośc, nie ma żadnego schematu, wiec nie ma co się sugerować, że jak na pierwszym lvlu będzie 2% pż np, to i na wieskzym będzie więcej od reszty

Quote from nindians7: “Quote from Exhume: “To zobaczymy komu ostatni skok procentów bedzie sprzyjać, hehe” Ok. No i moj jest na dluzszy czas. :)” I co tam Ci wbiło? Ri6oA2d.png

To zobaczymy komu ostatni skok procentów bedzie sprzyjać, hehe

PnPdLAP.png Komus się udało więcej? ;> Poprawiono wyświetlanie obrazka. Aszti

Chodziło mi o małpy same, czy tylko z lorda, ze skalistej nie dropi na pewno, mam z 80 bić i nic nie widać

Czyli ksiega tylko z lorda?

Santonia, wiesz moze skad dropią Ksiegi potrzebne do przeszkolenia peta? Te zwierza dzikiego i tak dalej, z bosów, z ktorych lecą jaja?

nPFR1GG.jpg Jak na razie najwiekszy % do pż, tzn, u mnie. Miał ktoś większy? W żadnej malpce nic nie przekracza 2% Poprawione wyświetlanie obrazka. Aszti

Dropią, żeby wydropić jak najwyższe bonusy raczej, bo też nie ma sensu rozwijać słabego peta